Зоряні імперії. Подарункове видання, рос

10127

Новий товар

Фантастичний подарунок для справжніх цінителів космічних битв і тих, хто вже грав в базовий набір, але хоче чогось нового. Не пропустіть можливість порадувати зоряного капітана новими можливостями і новими космічними куточками! Армади ворога вже на підході до вашої сонячної системи!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 502,00 UAH

Космос завжди прекрасний! Оцінити всі його таємниці дозволить Подарункове видання відомої колодобудівельної гри Зоряні Імперії. Вибравши Торгову Федерацію, тут можна створити незламну зоряну корпорацію, очоливши бойові машини Технокульта - рознести вщент будь-якого ворога, граючи за Слимаків - поглинути нещасні людські анклави, а з потужними кораблями Зоряною Імперії - здобути епічну перемогу на просторах галактики! Причому все це - лише невелика частина можливих варіантів!

Трохи про гру

Зоряні Імперії Подарункове видання по ігровій механіці нічим не відрізняється від інших ігор даної франшизи: кожен новий хід гравцям все також необхідно добирати, скидати і розігрувати отримані карти, однак в коробці ви знайдете відразу п'ять шикарних доповнень, а це значить, що перед вами по справжньому величезний космос з мільйонами парсек в будь-яку сторону і мільйонами можливих ситуацій. Всі доповнення в одній коробці - це дійсно щось!

Космічний бій в дусі справжніх карткових дуелей!

Починаючи бій, адмірали отримують стартові колоди, потім за допомогою розвідувальних кораблів і легких винищувачів поступово поповнюють свою колоду карт більш значними кораблями - бойовими, торговими і дослідницькими. Головне завдання, яке стоїть перед керівником фракції - позбавити противників всіх очок впливу, встановивши своє панування на безкрайніх галактичних просторах. Досягти цього можна декількома способами: звести незруйновані форпости, посилити свій флот орбітальними базами або обзавестися непереможними штурмовиками для точкових ударів.

Сторони конфлікту мають серйозні відмінності, а тому вибирати фракцію потрібно з розрахунком, адже кожна з них має як сильні, так і слабкі сторони. Так, кораблі Торгової Федерації отримують серйозне економічні переваги, Технокультісти вміють трансформувати слабкі кораблі в більш сильні в самому розпалі бою, а Слимаки - плодяться чи не в геометричній прогресії.

Вся міць галактики в одній коробці

Космос дійсно безмежний. Вивчаючи його куточки, кожен новий раз відкриваєш щось нове і стикаєшся з новими ситуаціями. У розширеному подарунковому наборі ви зустрінетеся з безстрашними адміралами, невигубними ордами космічних піратів і поринете у вир зіркових інтриг і гамбітів. Зоряні Імперії Подарункове Видання дозволить провести найрізноманітніші експерименти - наприклад, піти по шляху планомірного нарощування сил або з перших же митей кинутися в бій. Можна зіграти в базову версію або змішувати в колоду лише одне доповнення, а можна - всі відразу.

Дизайн карт по-справжньому фантастичний! Виглядають зорельоти дивно реалістично, на всі сто уособлюючи дух справжньої наукової фантастики, і, викладаючи їх на стіл, можна справді відчути себе адміралом зоряної армади.

В середньому партія триває близько половини земної години. Правила дозволяють грати в різних режимах. Класичний варіант - це сама натуральна дуель двох гравців, шматують зорельоти один одного. Можна грати вчотирьох і навіть два на два - цікаво буде в будь-якому випадку!

Резюме

Зоряні Імперії Подарункове Видання - фантастичний подарунок для справжніх цінителів космічних битв і тих, хто вже грав в базовий набір, але хоче чогось нового. Не пропустіть можливість порадувати зоряного капітана новими можливостями і новими космічними куточками! Армади ворога вже на підході до вашої сонячної системи!

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Комплектация:

– 80 карт торговой колоды
– 16 карт разведчиков
– 10 карт исследователей
– 4 карты штурмовиков
– 18 карт влияния
– 12 карт дополнения «Базы и корабли»
– 12 карт дополнения «Персонажи»
– 12 карт дополнения «События»
– 12 карт дополнения «Эскадры и крепости»
– 20 карт дополнения «Гамбит»
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Зоряні імперії. Подарункове видання, рос

Зоряні імперії. Подарункове видання, рос

Фантастичний подарунок для справжніх цінителів космічних битв і тих, хто вже грав в базовий набір, але хоче чогось нового. Не пропустіть можливість порадувати зоряного капітана новими можливостями і новими космічними куточками! Армади ворога вже на підході до вашої сонячної системи!

Yes No
4 інших товарів в цій категорії: