Зоряні Імперії: Гамбіт (доповнення) (Star Realms: Gambit Set), рос

10099

Новий товар

Це приголомшливий додаток для основного набору. Глибокий, великий і цікавеий. Це прекрасне рішення, якщо ви хочете внести різноманітність в улюблену гру, якщо ви вивчили всі небезпеки космосу і готові до нових викликів.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 190,00 UAH

Скільки кораблів перетворилися на брухт за час усіх космічних битв в Зоряних імперіях, не підрахувати. Цілком можливо, з цим завданням не впорається навіть суперпотужний обчислювальний центр технокультістів. Позаду тисячі баталій, більшість стратегій відпрацьовано, а текст карт завчено напам'ять. Настав час нових відкриттів і нових галактик! Зустрічайте Гамбіт Зоряних Імперій!

УВАГА! Зоряні Імперії Гамбіт - це не самостійна гра, а масштабне доповнення до основного ігрового набору.

Трохи про гру

ЗОРЯНІ ІМПЕРІЇ - це величезна різноманітність систем, що розрослися на цілу низку галактик, і зустріти там можна все, що завгодно!

Космос повний небезпеки як ніколи раніше: з-за повороту несуться корсари, ледве углядівши торговий караван, щось невідоме руйнує бази ... Слимаки постають у всій красі, і перетворюються на металобрухт, відправившись в утиль, не найгірша доля для зоряного капітана. Міць чорних дір і квазарів доповнює ситуацію, і що можуть створити ці сили, не відомо нікому! Однак великі небезпеки народжують не менш значимих героїв. Загартувавшись в численних боях, вони чекають сигналу, щоб відправитися в черговий бій. Армаду до бою!

Масштабне доповнення для епічної гри

Геймплей гри залишився тим самим, проте деякі нові карти суттєво змінили ігровий процес - з'явилися нові тактичні рішення і стратегії.

Для зручності картки доповнення промарковані особливими буквами, відповідними персонажам, подій, гамбіту, ескадрі та іншим типам карт. Доповнення Зоряні Імперії: Гамбіт дозволить найняти на службу відважних і перевірених часом капітанів, здатних виплутатися з будь-якої колотнечі, здійснювати далекі гіперстрибкі і на власні очі побачити спалах наднових, а також відвідати царя-слимака!

Все буде як і в оригінальній грі: двоє гравців засмучують свою імперію, будують флот, зводять форпости на далеких рубежах і в кінцевому рахунку обрушують всю свою силу на суперника. Втім, без нововведень не обійшлося, адже розробники впровадили в додаток справжнісінький кооператив, і тепер гравці можуть не тільки битися один з одним, але і, об'єднавшись в команду, відігравати корпоративні сценарії.

Взятися за управління Зоряною імперією і очолити бойову ескадру, як і раніше, зможуть від двох до шести гравців, починаючи з 12 років. Партія займе близько тридцяти хвилин по зімному літочисленню.

Стиль зображень зорельотів і інших космічних об'єктів колишній - фанати франшизи залишаться більш ніж задоволені. Так само як і ті, хто відкрив для себе Зоряні імперії в перший раз. Загалом, бомба!

Резюме

Зоряні Імперії: Гамбіт - це приголомшливий додаток для основного набору. Глибокий, великий і цікавий. Це прекрасне рішення, якщо ви хочете внести різноманітність в улюблену гру, якщо ви вивчили всі небезпеки космосу і готові до нових викликів. Цікавий кооператив, божевільні чорні діри і небезпечні квазари - все це робить колодостроітельную гру Зоряні імперії ще цікавіше! Краще рішення для шанувальників наукової фантастики!

Якщо вам сподобалося додаток до настільної гри Зоряні Імперії: Гамбіт (Star Realms: Gambit Set), то зверніть увагу на додаток ЗІРКОВІ ІМПЕРІЇ: Колоніальні війни (STAR ​​REALMS: COLONY WARS).

Купити Зоряні Імперії: Гамбіт або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Доповнення

Комплектация:

– 12 карт дополнения «Базы и корабли»
– 12 карт дополнения «Персонажи»
– 12 карт дополнения «События»
– 12 карт дополнения «Эскадры и крепости»
– 20 карт дополнения «Гамбит»
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Зоряні Імперії: Гамбіт (доповнення) (Star Realms: Gambit Set), рос

Зоряні Імперії: Гамбіт (доповнення) (Star Realms: Gambit Set), рос

Це приголомшливий додаток для основного набору. Глибокий, великий і цікавеий. Це прекрасне рішення, якщо ви хочете внести різноманітність в улюблену гру, якщо ви вивчили всі небезпеки космосу і готові до нових викликів.

Yes No
4 інших товарів в цій категорії: