WH Underworlds: Shattered City Boards

10741

Новий товар

Shattered City Boards - це двостороннє ігрове поле для Warhammer Underworlds Shadespire, повністю ідентичне полю з стартового набору.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 527,00 UAH

Розколотий град

Shattered City Boards - це двостороннє ігрове поле для Warhammer Underworlds Shadespire, повністю ідентичне полю з стартового набору. Поле Shattered City Boards виготовлено з точно такого ж міцного картону і повністю відповідає розміру стандартного поля. Але ті ігрові поля, які ви знайдете в наборі Shattered City Boards володіють своїми власними унікальними правилами, що дозволяють вам змінити свою тактику бою і взаємодіяти з елементами оточення. Поле Shattered City Boards розділене на гекси з позначенням особливих клітин. Головна фішка полів Shattered City Boards - смертельна місцевість. Тепер ви зможете знищувати супротивників, скидаючи їх у басейни з булькаючою магмою. Розкрийте потенціал розколотого міста Шпиля Тіней разом з набором ігрових полів Shattered City Boards!

Нові землі тіньового міста

Shattered City Boards - це поле бою, ідентичне за якістю виконання стартерному полю для Shadespire. На гекса поля Shattered City Boards ви зможете знищувати своїх суперників, використовуючи певні елементи оточення, заманюючи їх в пастки або обрушуючи на них смертоносну магію світу. З полем Shattered City Boards ви в буквальному сенсі зможете перебудувати свою тактику. Адже на полях з набору Shattered City Boards непотрібними стають багато топові карти і розкривається потенціал багатьох непопулярних карт. У набір Shattered City Boards входить одне картонне двостороннє поле і правила для використання даної місцевості в ваших іграх. Прийшла пора урізноманітнити партії в Shadespire c новими ігровими полями з набору Shattered City Boards!

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
WH Underworlds: Shattered City Boards

WH Underworlds: Shattered City Boards

Shattered City Boards - це двостороннє ігрове поле для Warhammer Underworlds Shadespire, повністю ідентичне полю з стартового набору.

30 інших товарів в цій категорії: