Corvus Blackstar

10819

Новий товар

Це пластиковий набір містить все необхідне для збірки літального штурмовика Корвус "Чорна Зірка" (Corvus Blackstar), збройної спареної штурмової гармати (або спареними лазерними гарматами), штормовими ракетами (або спареної ракетної установки).

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 395,00 UAH

Літаючий танк

Корвус "Чорна Зірка" (Corvus Blackstar) оснащений набагато серйозніше, ніж будь-який інший літальний апарат Імперіума. І саме тому тільки він може відповідати високим вимогам Варти Смерті в їхніх жорстоких завданнях. Спеціально спроектований для полювання на ксенос, він несподівано моторний в повітрі і вбивчо ефективний в бою. Коли Корвус (Corvus Blackstar) приземляється на землю, спрацьовують димові установки і елітні бійці Варти Смерті безперешкодно вриваються в саму гущу бою.

Крилата відплата Імператора

Літальний транспортний апарат Корвус "Чорна Зірка" (Corvus Blackstar) - справжній шедевр інженерії Імперіума і Адептус Механікус. Він спецально розроблений для доставки елітних винищувальних команд в серце ворога. Надійна броня Корвус "Чорна Зірка" (Corvus Blackstar) може врятувати пасажирів від вогню перехоплювачів або охоронних систем фортець ворога. Посилені прометиїві двигуни безповітряного літака Корвус "Чорна Зірка" (Corvus Blackstar) виробляють достатню тягу для розвитку швидкостей, щоб наздогнати навіть за швидкими транспортниками Ельдар. На Корвус "Чорна Зірка" (Corvus Blackstar) встановлені смертоносні пускові ракетні установки для знищення як живої сили ворога, так і легкої бронетехніки. Але саме грізна зброя Корвус "Чорна Зірка" (Corvus Blackstar) - його начинка з кращих фахівців Варти Смерті. На відміну від стандартних транспортників, Корвус "Чорна Зірка" (Corvus Blackstar) може перевозити одночасно з простими космодесантниками ще і термінаторів, воїнів з стрибковими ранцями і навіть мотоциклістів.

Кращий транспорт для кращих воїнів галактики

Це пластиковий набір містить все необхідне для збірки літального штурмовика Корвус "Чорна Зірка" (Corvus Blackstar), збройної спареної штурмової гармати (або спареними лазерними гарматами), штормовими ракетами (або спареної ракетної установки). У набір входять 83 різних деталі і одна овальна підставка 120 * 92.

Модель незібрана і непофарбована, клей і фарби в комплект не входять.

  • Час гри 60-120
  • Кількість гравців 2
  • Вік 12-18+
  • Мова Англійська
  • Сеттинг Фантастичний
  • База Доповнення
  • Армия Deatwatch

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Corvus Blackstar

Corvus Blackstar

Це пластиковий набір містить все необхідне для збірки літального штурмовика Корвус "Чорна Зірка" (Corvus Blackstar), збройної спареної штурмової гармати (або спареними лазерними гарматами), штормовими ракетами (або спареної ракетної установки).

30 інших товарів в цій категорії: