Wolf Guard Terminators

10818

Новий товар

Усередині цього пластикового набору, що складається з 100 деталей, міститься все необхідне, щоб зібрати 5 Вовчих Гвардійців в Термінаторскіх обладунках (Wolf Guard Terminators) і озброїти їх на ваш смак.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 984,00 UAH

Славетні герої

У Вовчу Гвардію термінаторів (Wolf Guard Terminators) входять самі прославлені воїни, своєю відвагою вони заслужили честь битися пліч-о-пліч з Вовчим Лордом своєї Роти. Ці величезні, практично невразливі герої, одягнені в термінаторскі обладунки Вовчої гвардії (Wolf Guard Terminators), несуть смерть всьому живому.

Космічний Вовк може стати Вовчим гвардійцем (Wolf Guard Terminators), тільки зробивши виключно героїчний вчинок, такий як штурм ворожих позицій в поодинці, перемогаючи в рукопашному бою над переважаючими силами противника або вбивство набагато більш могутнього ворога. Космічний Вовк може стати Вовчим гвардійцем (Wolf Guard Terminators) в будь-якому віці - Кривавий Кіготь має таке ж право, як і Довге Ікло, відбираються вони виключно по справах їх, але не за віком. Стати Вовчим гвардійцем в термінаторскіх обладунках (Wolf Guard Terminators) - найвища честь, яку може дарувати Орден.

Залужжя почесті

Усередині цього пластикового набору, що складається з 100 деталей, міститься все необхідне, щоб зібрати 5 Вовчих Гвардійців в Термінаторскіх обладунках (Wolf Guard Terminators) і озброїти їх на ваш смак. Серед представленого в наборі озброєння ви знайдете: вовчі пазурі (4 шт.), громові молоти і штурмові щити (4 шт.), штурмову гармату, важкий вогнемет, штурмові болтери (5 шт), силові кулаки (3 шт), ланцюгові кулаки (2 шт), силовий меч і крижану сокиру. Крім цього, набір містить додаткові деталі, такі як: 13 видів голів, 13 варіантів наплічників, 5 різних торсів та 5 видів ніг. Крім того, використовуючи цей набір, ви можете зібрати Бойового Лідера або Вовчого Лорда в Термінаторскіх обладунках. Моделі оснащені 40мм підставками для загонів.

Увага! Набір Wolf Guard Terminators не зібраний і не пофарбований, інструменти, клей і фарби в комплект не входять. Рекомендується використовувати інструменти, пластиковий клей і фарби.

  • Час гри 60-120
  • Кількість гравців 2
  • Вік 12-18+
  • Мова Англійська
  • Сеттинг Фантастичний
  • Армия Space Wolves

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Wolf Guard Terminators

Wolf Guard Terminators

Усередині цього пластикового набору, що складається з 100 деталей, міститься все необхідне, щоб зібрати 5 Вовчих Гвардійців в Термінаторскіх обладунках (Wolf Guard Terminators) і озброїти їх на ваш смак.

30 інших товарів в цій категорії: