WH40K Ork Warbiker Mob

10779

Новий товар

Найбожевільніші і шаленіючі від високих швидкостей орки стають байкерами (Ork Warbikers). Для них немає більшої насолоди, ніж врізатися в натовп ворогів, подібно вихору, і почати зносити голови.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 844,00 UAH

Маніяки швидкості

Найбожевільніші і шаленіючі від високих швидкостей орки стають байкерами (Ork Warbikers). Для них немає більшої насолоди, ніж врізатися в натовп ворогів, подібно вихору, і почати зносити голови. Байк є швидкою одномісною машиною, оснащена даккаганами - спареними пушками, що володіють жахливою могутністю, особливо для такого легкого засобу пересування. Колосальна віддача часто змушує байкера (Ork Warbikers) трястися і виляти з боку в бік, проте, це не дуже турбує орків, оскільки приголомшлива можливість стріляти по ворогу з гармат на високій швидкості варто ще не таких неприємностей. Орки-байкери (Ork Warbikers) відрізняються тим, що, наблизившись до супротивника, відпускають кермо і вихоплюють чоппи - або будь-яку інше зброю, ліпше їм під руку - і починають розкроювати черепа, не замислюючись про управління.

У ВАААААГХАЛЛУ!

Для свого власника орочий бойовий байк - більше, ніж просто машина. Байкер (Ork Warbikers) дуже дбайливо поводиться зі своїм сталевим конем, бо він - не тільки предмет престижу, але і прямий провідник до адреналінових порушень швидкості. Ніщо за винятком пікірування на противника на штурмбомбері не може зрівнятися з чистою радістю, яку випробовують, коли мчиш на ворога на байці, стріляючи з усіх своїх гармат. Ось чому так багато Маніяків Швидкості і Злих Сонць - байкерів (Ork Warbikers). І багато орків пристрасно мріють про те, що коли-небудь зможуть дозволити собі власний байк.

Усередині цього набору ви знайдете все необхідне, щоб зібрати три пластикові моделі Байкерів (Ork Warbikers). У нього також входять додаткові деталі, що дозволяють створити МОБА на байці, різне спорядження, зброя та декоративні елементи, а також три овальні 75мм підставки.

Увага! Набір не зібраний і не пофарбований, інструменти, клей і фарби в комплект не входять. Рекомендується використовувати інструменти, пластиковий клей і фарби.

  • Сеттинг Фантастичний
  • База Доповнення
  • Армия Orks

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
WH40K Ork Warbiker Mob

WH40K Ork Warbiker Mob

Найбожевільніші і шаленіючі від високих швидкостей орки стають байкерами (Ork Warbikers). Для них немає більшої насолоди, ніж врізатися в натовп ворогів, подібно вихору, і почати зносити голови.

30 інших товарів в цій категорії: