WH40K Genestealer Cults Broodcoven

10776

Новий товар

Патріарх, Магус і Примус володіють значною психічною і фізичною силою і інші члени Культу Генокради підкоряються їм беззаперечно.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 164,00 UAH

У темних кутках

Генокульт - це страшний ворог Імперіума, справжня інопланетна зараза, що пускає коріння в затишних куточках людських спільнот. Культи Генокрадів представляють собою пов'язане психічним полем і біологічним єдністю співтовариство Тіранід, Генокрадів-гібридів і заражених ними людей-носіїв, які діють як єдине ціле. Люди-носії можуть народжувати жахливих гібридів і демонструють фанатичну лояльність до тих, що заразилися їх гібридом, який стає Патріархом. Патріарх формує навколо себе верховний Ковен виводка (Broodcoven), в який входять найбільш піднесені слуги Культу.

Генокульти діють тихо і непомітно, готуючи планету до вторгнення Флоту-Вулика. Командують ними члени Верховного Ковена (Broodcoven), що володіють екстраординарними здібностями. Очолює Ковен Генокради-Патріарх, древній і могутній монстр, що керує розумом і почуттями культистів. Магус і Примус, людиноподібні гібриди четвертого покоління, діють як його агенти, роздаючи членам Генокульта команди і накази, яким вони не можуть чинити опір. Психічні здібності, зачаровують погляд і потойбічна харизма відрізняє членів Верховного Ковена (Broodcoven). І будьте впевнені, що вони не зупиняться ні перед чим заради приходу Зоряного Спасителя, тіранідського бога Генокульта.

Потойбічний шабаш

Патріарх, Магус і Примус володіють значною психічною і фізичною силою і інші члени Культу Генокради підкоряються їм беззаперечно. Культісти вірять, що Магус і Примус у Верховному Ковен (Broodcoven) говорять від імені самого зоряного Спасителя і готові захищати своїх господарів зубами і іклами до останньої краплі гібридної крові.

У наборі "Broodcoven" ви знайдете пластикові деталі для зборки Верховного Ковена Генокульта, формації, опис якої ви можете знайти у відповідному Кодексі. Ковен набору "Broodcoven" містить Генокради-Патріарха, Примуса, збройного голковим пістолетом, кістяним мечем і інжектором токсинів і магусом, оснащеного автопістолетом і силовим шостом. Крім того, в комплект набору "Broodcoven" входить два Генокради-Фамільярі, які всюди слідують за своїми господарями.

  • Сеттинг Фантастичний
  • База Доповнення
  • Армия Genestealer Cults

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
WH40K Genestealer Cults Broodcoven

WH40K Genestealer Cults Broodcoven

Патріарх, Магус і Примус володіють значною психічною і фізичною силою і інші члени Культу Генокради підкоряються їм беззаперечно.

30 інших товарів в цій категорії: