WH40K Death Guard Nauseous Rotbone, the Plague Surgeon

10774

Новий товар

Зловісні похмурі фігури чумних хірургів (Plague Surgeon) Гвардії Смерті проносяться крізь хаос битви, немов огидні гниючі примари або посланці самої смерті.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 527,00 UAH

Заплямовані лікарі

Зловісні похмурі фігури чумних хірургів (Plague Surgeon) Гвардії Смерті проносяться крізь хаос битви, немов огидні гниють примари або посланці самої смерті. Колись давно, чумні хірурги (Plague Surgeon) займали посаду Апотекарій Гвардії Смерті, які приносили зцілення тим, кого ще можна врятувати, і відпущення гріхів тим, кого вже не можна. Але прокляття варпа і дари Дідуся Нургла змінили їх, перетворивши чумних хірургів (Plague Surgeon) в темну протилежність тих, ким вони колись були. Навіть дотик чумного хірурга (Plague Surgeon) несе смерть і заражає труп вірулентною отрутою. Кожен видих сухих від розкладання чумних хірургів (Plague Surgeon) видиха до зовнішнього світу облачка гіпертоксичні спори і крихітних демонічних комах. Миазма Чуми, оточуюча чумних хірургів (Plague Surgeon) куди б ті не прямували, лише посилює цю зловісну ауру смерті. З зброї і інструментів чумного хірурга (Plague Surgeon) постійно стікають струмочки отрут і токсинів. Ті, хто зустріне в бою чумного хірурга (Plague Surgeon) навряд чи помре швидко. Швидше за все він спершу наповниться спорами міріад страшних хвороб і пошестей, а потім буде заживо розкладатися, але не вмирати до тих пір, поки не визнає могутність Нургла над усім в цій тісній галактиці.

Майстри плоті

Багатокомпонентний пластиковий набір Nauseous Rotbone, the Plague Surgeon містить компоненти, необхідні для збірки Nauseous Rotbone, чумного хірурга Гвардії Смерті (Plague Surgeon). Він озброєний болт-пістолетом і згубним мечем, але справжня його зброя криється в забруднених за тисячоліття медичних інструментах. Ці скальпелі і різаки несуть на собі жахливі виразки, заповнені суперечками міріад видів хвороботворних організмів і паразитів. У його броні, поїденою корозією і іржею передбачений і диявольський аналог нартеціума. Права рука Чумного хірурга (Plague Surgeon) ідеально підходить для розтину силової броні і крадіжки генного насіння і внутрішніх органів, що приглянулися хірургу. Велика частина фігури чумного хірурга (Plague Surgeon) прихована брудним плащем і капюшоном, що робить силует хірурга ще більш похмурим і страшним.


Набір чумного хірурга (Plague Surgeon) поставляється у вигляді 9 компонентів, і забезпечений круглою базою 40 мм. Клей і фарби в комплект не входять. Для роботи буде потрібна грунтовка, пластиковий клей, інструменти і фарби.

 • Сеттинг Фантастичний
 • База Доповнення
 • Армия Death Guard

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

WH40K Death Guard Nauseous Rotbone, the Plague Surgeon

WH40K Death Guard Nauseous Rotbone, the Plague Surgeon

Зловісні похмурі фігури чумних хірургів (Plague Surgeon) Гвардії Смерті проносяться крізь хаос битви, немов огидні гниючі примари або посланці самої смерті.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: