WH40K Captain-general Trajann Valoris

10771

Новий товар

Капітан-генерал Траян Валоріс (Captain-General Trajann Valoris) за своєю потужністю не поступається Прімархам і здатний поодинці дати відсіч цілим арміям.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 791,00 UAH

Перший серед напівбогів

Звання капітан-генерал кустодіанскої варти - це, мабуть, найвища і почесна військова посада у всьому Імперіумі людства. Капітан-генерал, чий пост зараз займає Траян Валоріс (Captain-General Trajann Valoris), є одним з Лордів Терри і фактично незалежний від решти Імперіума підкоряючись лише самому Імператору. Йому довірено охороняти спокій Імператора і приноситі Його гнів над ворогами Його. За весь час існування посади Капітан-генерала (Captain-General Trajann Valoris) кустодіанскої варти з самої епохи об'єднавчих воєн старої Терри, цей пост змінився всього сімнадцять разів. Більшість капітан-генералів загинуло в боях як на святій землі Терри, так і ведучи війни серед зірок. Кілька стали Очима Імператора, а троє (включаючи Костянтина Вальдор) просто-напросто зникли, а їх пропажа оповита таємницею навіть для їхніх побратимів.

Рівний Прімархам

Капітан-генерал Траян Валоріс (Captain-General Trajann Valoris) за своєю потужністю не поступається Прімархам і здатний поодинці дати відсіч цілим арміям. Його броня створена кращими зброярами галактики, а його алебарда вкусила крови тиранів тисячі світів. Пряма задача капітан-генерала Траяна Валоріс (Captain-General Trajann Valoris) - охорона сонячної системи, святий Терри і спокою Імператора Людства. Той, хто зазіхне на колиску людства буде змушений зіткнутися з братством напівбогів Адептус Кустодес, на чолі яких гордо крокує найбільший воїн людства - капітан Траян Валоріс (Captain-General Trajann Valoris).

Цей багатокомпонентний пластиковий набір містить все необхідне для збірки мініатюри капітан-генерала кустодіанскої варти Траяна Валоріс (Captain-General Trajann Valoris). Модель складається з дев'ятнадцяти деталей і забезпечена круглою підставкою 40мм.

  • Сеттинг Фантастичний
  • База Доповнення
  • Армия Adeptus Custodes

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
WH40K Captain-general Trajann Valoris

WH40K Captain-general Trajann Valoris

Капітан-генерал Траян Валоріс (Captain-General Trajann Valoris) за своєю потужністю не поступається Прімархам і здатний поодинці дати відсіч цілим арміям.

30 інших товарів в цій категорії: