WH40K Deathwatch Kill Team

10767

Новий товар

У винищувальні команди Варти Смерті (Deathwatch Kill Team) набирають тільки справжніх героїв. Кожен з них володіє унікальними талантами для застосування їх на поле бою.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 773,00 UAH

Кращі з кращих

Караул Смерті - це елітні Космодесантнікі, набрані з різних орденів і відзначилися за гідну службу і боротьбу проти ксенос. У винищувальні команди Варти Смерті (Deathwatch Kill Team) набирають тільки справжніх героїв. Кожен з них володіє унікальними талантами для застосування їх на поле бою. Обладунки воїнів винищувальної команди (Deathwatch Kill Team) пофарбовані в чорний колір з гравіюванням ордена, з якого вони прийшли. Караул Смерті завжди знаходиться на вістрі битви, незалежно з якою загрозою довелося зустрітися на цей раз.

Ветерани тисячі битв

Винищувальні команди Варти смерті (Deathwatch Kill Team) набираються в залежності від завдання і розформовується після завершення місії. В команду включаються найкорисніші фахівці для кожної конкретної місії винищувальної команди (Deathwatch Kill Team). Проти засилля культистів Генокрадів можуть використовуватися бійці з вогнеметами і фраг-гарматами, а проти важких примарних воїнів Ельдар - термінаторскі винищувальні команди (Deathwatch Kill Team) з протитанковим озброєнням. Очолює винищувальну команду (Deathwatch Kill Team) зазвичай прославлений ветеран Варти Смерті, який призначається сержантом. Однак, буває так, що на пост сержанта надходять Чорні Щити - загадкові Космодесантнікі, які не мають ордена, в який могли б повернутися. Деякі з них - ветерани із загиблих або відречених в хаос орденів ренегатів, а деякі - прийшли через розломи варпа з часів Єресь Хоруса. Чорні Щити фарбують свої порожні геральдичні наплічники в чорний колір із срібною окантовкою в знак вічної відданості місії Варти Смерті.

Зібрані з усіх країв галактики

Цей пластиковий набір містить все необхідне для збірки п'ятьох космодесантників винищувальної команди Варти Смерті (Deathwatch Kill Team).

Набір (Deathwatch Kill Team) включає в себе 5 стандартних 32мм круглих підставок. Мініатюри не зібрані і не пофарбовані, клей і фарби в комплект не входять. Для роботи буде потрібно пластиковий клей, інструменти і фарби.

  • Сеттинг Фантастичний
  • База Доповнення
  • Армия Deatwatch

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
WH40K Deathwatch Kill Team

WH40K Deathwatch Kill Team

У винищувальні команди Варти Смерті (Deathwatch Kill Team) набирають тільки справжніх героїв. Кожен з них володіє унікальними талантами для застосування їх на поле бою.

30 інших товарів в цій категорії: