WH40K Blood Angels Furioso Dreadnought

10764

Новий товар

Дредноути Кривавих Ангелів (Blood Angels Furioso Dreadnought) є могутніми машинами смерті, що сіють руйнування на полі бою.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 984,00 UAH

Кров і лють

Криваві Ангели - це легендарний Орден Космодесанта Першого створення. Геносім'я, імплантоване в Кривавих Ангелів і їх послідовників, веде своє походження від самого Сангвінія, Прімарха, який загинув від руки Хоруса під час подій Єресі. Вже багато тисяч років Криваві Ангели стоять на сторожі кордонів Імперіуму, ревно оберігаючи їх від зовнішніх і внутрішніх ворогів. І хоча над кожним, хто носить геносім'я Ангелів, висить страшне прокляття Чорної Люті і Червоної Спраги, мало хто може засумніватися в стійкості і вірності цих воїнів в червоному.

Дредноути Кривавих Ангелів (Blood Angels Furioso Dreadnought) є могутніми машинами смерті, сіють руйнування на полі бою. Як і інша бойова техніка, Дредноути цього Ордена частенько піддаються модифікаціям, відповідним тактичним завданням Ангелів. Ці Дредноути називаються Фуріозо і вони здатні люто битися в ближньому бою на полі бою.

Від Фуріозо до Роти Смерті

Величезний броньований Дредноут Кривавих Ангелів підноситься над полем бою, як стародавня облогова машина. Керований замурованими всередині нього древніми космодесантниками, Дредноут Фуріозо без жалю і сумнівів сіє навколо себе смерть. В Ордені Кривавих Ангелів Дредноути Фуріозо особливо шануються, адже часто вони несуть на собі шрами від тисяч боїв і війн.

Інші Дредноути Кривавих Ангелів можуть нести в собі Бібліаріїв і тоді вони здатні обрушувати на ворогів Бога-Імператора психічні атаки неймовірної потужності. Ті Дредноути, чиї пілоти впали в безумство Чорної Люті, пофарбовані в чорний колір і відзначені червоними мітками, що символізують рани Сангвінії. Вони входять до складу Рот Смерті і б'ються в самих безнадійних і смертельних битвах.

Три обличчя смерті

У наборі "Blood Angels Furioso Dreadnought" ви знайдете деталі для зборки мініатюри Дредноута Фуріозо Кривавих Ангелів (Blood Angels Furioso Dreadnought). Замість модифікації Фуріозо деталі набору можуть бути зібрані як Дредноут Бібліарія і Дредноут Роти Смерті. До складу набору "Blood Angels Furioso Dreadnought" входить додаткове озброєння: Криваві Кулаки, Криваві Кігті і фраг-гармата.

Увага! Набір "Blood Angels Furioso Dreadnought" не зібраний і не пофарбований, клей і фарби в комплект не входять. Рекомендується використовувати інструменти, пластиковий клей і фарби Citadel.

  • Сеттинг Фантастичний
  • База Доповнення
  • Армия Blood Angels

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
WH40K Blood Angels Furioso Dreadnought

WH40K Blood Angels Furioso Dreadnought

Дредноути Кривавих Ангелів (Blood Angels Furioso Dreadnought) є могутніми машинами смерті, що сіють руйнування на полі бою.

30 інших товарів в цій категорії: