WH40K. Genestealer Cults Goliath Truck, eng

10682

Новий товар

"Голіаф" Генокульта (Genestealer Cults Goliath) - це надійна армійська машина-всюдихід, здатна проїхати по будь-якій місцевості. Його універсальність робить "Голіаф" (Genestealer Cults Goliath) ідеальною машиною для Генокульта.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 085,00 UAH

Небезпека, прихована від очей

На відміну від інших ксеноугроз, Генокульти діють нишком. Члени Культу Генокрада не нападають на зміцнення Астра Мілітарум ревучим натовпом, не грабують космічні кораблі Імперіума і не намагаються зійтися з космодесантом у відкритому бою. Ні, вони живуть серед людей, ховаючись по темним кутках і прихованим місцях, постійно заражаючи все нових і нових носіїв генами Тіранід і поступово готуючи планету до вторгнення Флоту-Вулика, коли з нижніх рівнів піднімуться заколотники. Розмахуючи мутуючими клешнями і кігтями та палячи з вкраденоъ зброї, культісти поступово додадуть світ Великому Пожирачу, віддаючи честь, стоячи біля вкрадених вантажівок -Голіафыв (Genestealer Cults Goliath).

І коли прийде час, коли Зоряні Боги покличуть своїх послідовників, Генокульт вийде на денне світло, завдаючи нищівних ударів по інфраструктурі планети. Ніхто не може бути захищений від загрози зараження, і навіть військові частини Імперської Гвардії, буваэ, переходять на бік Генокрадов. Ці заражені солдати і їхні нащадки-гібриди є найбільшою небезпекою, адже вони мають доступ до важкого озброєння і техніки Астра Мілітарум, такий, як бойова машина "Голіаф" (Genestealer Cults Goliath).

Броньований велетень

"Голіаф" Генокульта (Genestealer Cults Goliath) - це надійна армійська машина-всюдихід, здатна проїхати по будь-якій місцевості. Його універсальність робить "Голіаф" (Genestealer Cults Goliath) ідеальною машиною для Генокульта. Швидка і легко керована, ця вантажівка може перетинати поле бою під масованим вогнем, маневруючи між вибухами. Фанатичні культісти, керуючі вантажівкою, зроблять все для того, щоб підібратися ближче до ворога і розчавити його важкими колесами, знищити його вогнем з гармат і оглушити лютими криками.

У наборі "Genestealer Cults Goliath" ви знайдете пластикові деталі для зборки військового вантажівки моделі "Голіаф" (Genestealer Cults Goliath), яка служить транспортом і штурмовою машиною для членів Культу Генокради. "Голіаф" (Genestealer Cults Goliath) озброєний важким стаббером, спареною автопушкою і може перевозити в кузові до десяти бійців-гібридів. Крім того, набір "Genestealer Cults Goliath" представляє широкий вибір деталей для кастомізації моделі.

Штурм і таран

Деталі з набору "Genestealer Cults Goliath" можуть бути використані для складання "Голіафа Камнедробітеля" (Genestealer Cults Goliath Rockgrinder), важкої машини, обладнаної ковшем-тараном, здатним гасити вогонь і зрушувати з шляху важкі об'єкти.

Модель з набору "Genestealer Cults Goliath" вимагає складання і фарбування, фарби і клей в комплект не входять.

 • Час гри 60-120
 • Кількість гравців 2
 • Вік 12-18+
 • Мова Англійська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Доповнення
 • Армия Genestealer Cults

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

WH40K. Genestealer Cults Goliath Truck, eng

WH40K. Genestealer Cults Goliath Truck, eng

"Голіаф" Генокульта (Genestealer Cults Goliath) - це надійна армійська машина-всюдихід, здатна проїхати по будь-якій місцевості. Його універсальність робить "Голіаф" (Genestealer Cults Goliath) ідеальною машиною для Генокульта.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: