Cypher. Warhammer 40k

10300

Новий товар

Існує такий собі Падший Ангел, пошуками якого зайняті всі магістри Внутрішнього Круга Непрощеного. Він постійно перебуває в тіні, а всі його пересування пов'язані з таємницями і секретами. Пояснити його вчинки неможливо, так як абсолютно незрозуміло, чим вони мотивовані.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 620,00 UAH

Він може то з'явитися, то зникнути з моїх очей - я можу побачити тих, кого багато, або тих, хто має займатися випробуванням Непрощеного. У його руках надія і відчай ...

Мова йде про Сайфера. І він вже зовсім близько.

- Лютер, Темний Оракул

Таємниця з таємниць

Існує такий собі Падший Ангел, пошуками якого зайняті всі магістри Внутрішнього Круга Непрощеного. Він постійно перебуває в тіні, а всі його пересування пов'язані з таємницями і секретами. Пояснити його вчинки неможливо, так як абсолютно незрозуміло, чим вони мотивовані. Він був не раз помічений на стороні зрадників, а ось в загонах Імперіума його не було ніколи. В його імені також є щось потайне і таємне, а звуть його - Сайфер (Cypher), лорд Грішних.

Жодна жива душа точно не знає, хто такий чи що таке Сайфер. Ті, хто бачив його під час боїв, кажуть, що він (як і всі інші Dark Angels), одягається в традиційну церемоніальну мантію, з-під якої видно потужні і непробивні обладунки. Імперіус не знайомий з Сайфера, оскільки він здебільшого є просто спірним слухом, існування якого будь-яким чином пов'язано з Темними Ангелами і їх послідовниками. Непрощеного ж вважають лорда Грішних легендою і недоведеною гіпотезою.

Незрозумілі мотиви

Саме пошуками Сайфера Глави Темних Ангелів і зайняті найбільше, оскільки він є їх найголовніший ворог, якого вони моторошно ненавидять.

Не так давно Сайфер об'єднався з тіньовою провидицею Сіландро Прихованою вуалью. У терранському Хрестовому поході в 999 М.41, воскреслого прімарха Робаута Жіллімана захопив Повелитель Змін Кайрос Судьбопльот, після чого його уклали в Чернокаменній Фортеці в Мальстрем. Сайферу при цьому вдалося увійти до фортеці в супроводі Прихованої Вуалі і її незмінних помічників - Арлекіно. Там він висунув пропозицію про звільнення Жіллімана і інших жителів імперії в обмін на те, що прімарх гарантує йому аудієнцію у самого Імператора Людства після досягнення ними Терри.

Жілліману довелося на це погодитися. Після того, як імперцям вдалося досягти Терри і проникнути в Імперський палац, Жілліман забрав своє слово назад, так як не хотів допомагати такій людині, як Сайфер, постати перед очима самого Імператора. Сайфера відразу ж взяли під варту, однак через кілька миттєвостей він знову зміг втекти. Зараз його місцезнаходження невідоме.

Повелитель занепалих

У цьому багатокомпонентному пластиковому наборі гравці зможуть знайти абсолютно все, що знадобитися їм для того, щоб зібрати модель лорда Грішних. Сайфер озброєний найдавнішим болт- і плазма-пістолетом, носить найстаріші обладунки, які ховає під балахоном. Але це не вся його зброя, адже у нього є ще й меч Льва, який він носить в несправних піхвах. Загалом, ця мініатюра з Warhammer 40k має вісім окремих частин, а також спеціальну підставку круглої форми з діаметром в тридцять два міліметри.

 • Армия Dark Angels

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Cypher. Warhammer 40k

Cypher. Warhammer 40k

Існує такий собі Падший Ангел, пошуками якого зайняті всі магістри Внутрішнього Круга Непрощеного. Він постійно перебуває в тіні, а всі його пересування пов'язані з таємницями і секретами. Пояснити його вчинки неможливо, так як абсолютно незрозуміло, чим вони мотивовані.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: