Warhammer 40000. Dark Imperium, eng

10280

Новий товар

Ігровий комплект, розрахований на двох учасників, в упаковці з яким гравці зможуть знайти величезну кількість прекрасно виконаних мініатюр та інших компонентів. У комплект увійшли повні загони всіх космодесантників Прімаріс і Гвардії Смерті.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 3 040,00 UAH

Вступ в наступну епоху

Кадія впала, Робаут Жілліман повертаються, і всесвіт тепер зміниться назавжди. Годинники попереднього Імперіума безповоротньо минули, а значить, пора зустрітися з новою редакцією військової гри з відомої колекції Warhammer 40.000 і новинкою із серії Dark Imperium!

Темний Імперіум - це ігровий комплект, розрахований на двох учасників, в упаковці з яким гравці зможуть знайти величезну кількість прекрасно виконаних мініатюр та інших компонентів. У комплект увійшли повні загони всіх космодесантників Прімаріс і Гвардії Смерті.

На захист людського роду!

Сторону людей в даній настолці представляють Космодесантникі Прімаріс, ще одна фракція Warhammer 40.000, яку створив архімагос Коул, використовуючи для цього генетичний матеріал нікого іншого, як прімарха Ультрамарин! Утворені в результаті цього експерименту солдати стали справжніми машинами для битв, чиї бойові спроможності в рази вище можливостей і звичайних людей, і всесильних космодесантників.

Основну міць Космічного десанту в цій грі представляють Заступники (Intercessors), хоробро несучі болт-рушниці. На їх підтримку вийшли Хеллбластери (Hellblasters), окатуючи ворогів хвилями плазмового вогню, а Перехоплювачі (Inceptors), які отримали в оснащення джет-паки, поливають ворожих солдатів нескінченним потоком снарядів, що нещадно вириваються із здвоєних штурмових Ноя (Twin Assault Bolters).

На чолі імперської армії в цій настолці стоять могутні лідери космодесантників Прімаріс: лейтенанти, які безстрашно несуть Стародавні прапори, і відважний капітан, одягнений в унікальний броньований Гравіс.

Переносники чуми

Битва дійсно неточна. Космодесантнікі Прімаріс схопилися з Гвардією Смерті, визнаючи в ній гідного ворога, що не втікатиме і не здаватиметься. Основною силою Хаосу в цій настільній грі стали Чумні десантники, що представляють собою жахливе втілення усемилостивого Нургла. Також учасники зможуть зустріти прокажених ходоків (Poxwalkers), практично згнилих заживо. На них можна побачити глибокі незагойні шрами, що нагадують про попереднє життя (особливо така зустріч повинна порадувати любителів Отця Хвороб).

Також в цьому ігровому комплекті можна знайти і ще один варіант нургломашини - Смердючий Міхурцевий дрон (Foetid Bloat-Drone), рушаючий за своїми ворогами, не залишаючи їм права на порятунок.

На чолі Сил Хаосу стали гидотою головнокомандувачі загонів Нургла, які очолив Лорд Зараження. Його одягнули в понівечений варіант термінаторскіх обладунків катафракти. Його величезна сокира вселяє страх у ворогів! Праворуч від Лорда Зараження в бій вступає Отруйний Шкодоносець (Noxious Blightbringer), в руках якого гримить чумний дзвін, а трохи віддалік - злочинність Чумозакликатель (Malignant Plaguecaster), що став одним з найбільш всесильних чаклунів у всьому єретичному Легіоні.

Поспішайте у володіння Темного Імперіума!

У коробці є буклети, що включають в себе опис характеристик бійців двох фракцій-супротивників і бекову інформацію, а також брошура з правилами нової редакції Вархаммер 40.000 (містять 280 сторінок в твердій палітурці, написані англійською мовою).

З правил гри учасники зможуть почерпнути величезну кількість необхідних даних для правильного ігрового процесу - там детально описані режими Міста Смерті (Cities of Death), Атака на планету (Planetstrike), Штурм цитаделі (Stronghold Assault) і Смерть з небес (Death from the Skies) . У коробці гравців також є набір кубиків і лінійка.

Поспішайте увірватися в еру Вархаммера разом зі стартовою грою Темного Імперіума!

Зверніть увагу, перед грою мініатюри необхідно буде зібрати і пофарбувати (в комплекті гри немає фарб і клею). Виробники радять користуватися для цього суперклеєм, а також інструментами і фарбами від торгової марки Citadel.

Збірник правил написаний англійською мовою.

 • Час гри 45-90
 • Кількість гравців 2
 • Вік 10-18+
 • Мова Англійська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Warhammer 40000. Dark Imperium, eng

Warhammer 40000. Dark Imperium, eng

Ігровий комплект, розрахований на двох учасників, в упаковці з яким гравці зможуть знайти величезну кількість прекрасно виконаних мініатюр та інших компонентів. У комплект увійшли повні загони всіх космодесантників Прімаріс і Гвардії Смерті.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: