Вибухові Кошенята (Взрывные Котята), укр

Новый товар

Вибухові Кошенята - це дуже проста та весела настільна гра про котів, що те й роблять, що вибухають. Проте вона являє собою високо стратегічну Котячу Версію «Російської Рулетки».

Подробнее

Нет в наличии товара

Цена 270,00 UAH

Добавить в избранное

Вибухові Кошенята - це дуже проста та весела настільна гра про котів, що те й роблять, що вибухають. Проте вона являє собою високо стратегічну Котячу Версію «Російської Рулетки».

Ігровий процес

У вас є колода карт, що містить кілька Вибухових Кошенят. Вони несуть негайну смерть тому, хто надумає потурбувати їх сон або відірвати від важливих і необхідних справ. Крім Вибухових Кошенят в колоді зустрінеться ще п'ять видів кошенят, один безумніше іншого. Власне, ці картки знадобляться для складання комбінацій, самі по собі вони ніякої користі (або шкоди) не принесуть.

Суть гри дуже проста, так само, як і її правила. Гравці по черзі розкривають по карті з колоди, доки кому-небудь не випаде вибух. Цей нещасний вибуває з гри, і процес триває далі, поки не залишиться хтось один. Цей щасливчик і оголошується переможцем. Є ще пара нюансів. Кожен хід гравцям дозволяється грати карти з руки, за допомогою яких можна зменшити ймовірність отримати Вибухає Кошеня. Наприклад, деякі карти дозволяють не розкривати карту в свій хід, змушують противника розкрити дві карти замість однієї або віддати одну зі своїх корисних карт вам.

Для кого ця гра?

Це розважальна гра для шанувальників котиків (ви обов'язково розчулитися, розглядаючи їх), для противників котиків (ви будете радіти, підриваючи їх), а також для інших життєрадісних людей, які захочуть підбадьоритися і дозволити собі трохи зійти з розуму у вільний час! Гральний комплект містить 56 карт, інструкцію та коробку - 65 мм ширина * 91 мм висота * 33 мм глибина.

Якщо вам сподобалась настільна гра Вибухові Кошенята (Взрывные Котята), то зверніть увагу і на гру Манчкін, яка так само (чи навіть більше) сповнена хитрощів, підступів, веселощів і азарту. Якщо у вас і ваших друзів гарне почуття гумору, то обов'язково спробуйте в неї пограти. Купити Вибухові Кошенята або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ та вся Україна). Також ви можете подивитися відео та почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо за телефоном: +38 (066) 780 — 73 — 71.

  • Время партии 15-30
  • Количество игроков 2-5
  • Возраст 7-18+
  • Язык Украинский
  • Сеттинг Современный мир
  • База Базовая игра

Пока нет отзывов.

Написать отзыв
Вибухові Кошенята (Взрывные Котята), укр

Вибухові Кошенята (Взрывные Котята), укр

Вибухові Кошенята - це дуже проста та весела настільна гра про котів, що те й роблять, що вибухають. Проте вона являє собою високо стратегічну Котячу Версію «Російської Рулетки».

В этой серии ещё 7 товаров: