Бестселер Ётта (Iota, Етта) Збільшити для перегляду

Етта (Iota, Ётта)

10401

Новий товар

Це різновид настільної гри, яка може поміститися в крихітну коробочку, практично сірникову! Однак не потрібно оцінювати її лише за габаритами: не варто сумніватися, Етта неодмінно стане однією з ваших улюблених ігор, а завдяки її скромним розмірам ви зможете легко брати її в гості, на природу, та й взагалі куди захочете.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 199,00 UAH

Карткова гра Етта - це різновид настільної гри, яка може поміститися в крихітну коробочку, практично сірникову! Однак не потрібно оцінювати її лише за габаритами: не варто сумніватися, Етта неодмінно стане однією з ваших улюблених ігор, а завдяки її скромним розмірам ви зможете легко брати її в гості, на природу, та й взагалі куди захочете.

Для початку

У комплект входить шістдесят шість карт і брошурка з правилами. Всі картки володіють трьома головними характеристиками:

 • Фігурою (квадрат, коло, трикутник або хрест).
 • Колірним оформленням цих фігур (зелений, червоний, синій, помаранчевий).
 • Числом картки (одиниця, двійка, трійка або четвірка).

Також в колоді є додаткові карти-джокери, основна властивість яких - замінювати будь-яку з карток.

Перед тим, як приступити до гри, необхідно перетасувати колоду, роздати учасникам по чотири карти, а одну покласти на поверхню ігрового столу сорочкою вниз. Частина колоди, що залишилася розташовується біля цієї карти. Можна приступати до гри.

Хід гри

Під час свого ходу кожен учасник може зіграти свої карти (одну або більше). Для цього він повинен викласти їх по черзі перед собою, дотримуючись при цьому таких правил:

 • Потрібно, щоб викладена карта стикалася з тими картами, які вже лежать на столі. Якщо мова йде про початок гри, то карта повинна стосуватися стартової картки.
 • За всіма своїми властивостями картка повинна повністю збігатися або відрізнятися від тих, що вже знаходяться на столі. Важливо, щоб це правило дотримувалося, як в вертикалях, так і в горизонталях.

Колись хід гравця буде завершено, він повинен взяти собі необхідну кількість карт із загальної колоди (всього їх має бути чотири).

Наведемо приклад

Припустимо, що на ігровому столі викладені картки із зображенням трикутників, кіл і квадратів. В такому випадку помістити в даний ряд вийде лише картку, на якій зображений хрест. Однак якщо в ряду є картки з малюнками кіл, то приєднати до них можна тільки картку з колом. Не варто забувати, що ці подібності та відмінності лише за однією ознакою. Це правило повинне спрацьовувати і щодо інших ознак картки. Наприклад, якщо всі викладені картки синього кольору, то розташувати біля них ви зможете тільки синю картку, а якщо ж на столі викладені різнокольорові карти, то в такий ряд можна покласти лише таку картку, кольори якої в цьому ряду немає.

Уточнимо ще раз, якщо ви хочете розташувати свою картку в точці перетину вертикального і горизонтального рядів, не забувайте, що вона повинна відповідати за всіма своїми ознаками картками цих двох ліній.

Ціль гри

Після того, як учасник викладе одну зі своїх карток у вподобану йому лінію, він повинен записати свої очки. Очки вважаються шляхом складання цифр карток, розташованих в обраному ряду. У тому випадку, якщо учасник має свою картку на перетині двох рядів (вертикального і горизонтального), він повинен підсумовувати цифрові значення карток цих двох рядів.

Максимальне число карток в кожному ряду - чотири, оскільки всі вони володіють чотирма ознаками. Коли учасник ставить в ряд четверту картку, то такий ряд перетворюється в ланцюжок. Якщо ж ряд стає ланцюжком, то гравець отримує за неї в два рази більше очок.

Фінал гри настає в той момент, коли у будь-якого учасника не залишається карток в руці, а колода вже порожня. Після цього всі гравці вважають свої очки. Гравець, якому вдасться набрати максимальну кількість очок, і стає переможцем.

Карти-джокери

В ігровий набір входять 2 картки Джокера, основна особливість яких - замінювати будь-яку картку, але викладати картку-джокер на стіл можна точно так само, як і звичайні карти. Гравець повинен голосно заявити, що карта-джокер замінює в ігровому процесі карту, на якій зображений трикутник червоного кольору і написана цифра три. Якщо учасник хоче покласти таку карту на перетині ліній, необхідно, щоб карта підходила під вимоги їх двох.

Картка-джокер може замінюватися тією картою, замість якої і виступає сам джокер. Учасник, який вирішив замінити джокера звичайною карткою, зможе забрати її собі і застосувати на цьому ж ходу.

На кого розрахована гра

Для такої категорії ігор, як Етта, немає якоїсь певної аудиторії. Ці ігри практично вічні, і в усі часи вони залучали гравців різного віку і роду занять. Тим, хто любить ігри абстрактного плану, схожі на Абалон, Абсолютно геніально, ОНДР або Сет, неодмінно припаде до смаку і Етта. Її мініатюрна коробочка стане непоганою перевагою!

 • Час гри 20-30
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Етта (Iota, Ётта)

Етта (Iota, Ётта)

Це різновид настільної гри, яка може поміститися в крихітну коробочку, практично сірникову! Однак не потрібно оцінювати її лише за габаритами: не варто сумніватися, Етта неодмінно стане однією з ваших улюблених ігор, а завдяки її скромним розмірам ви зможете легко брати її в гості, на природу, та й взагалі куди захочете.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: