Жах Аркхэма, рос (Ужас Аркхэма, Arkham Horror)

10226

Новий товар

Настільна гра Жах Аркхема - це можливість для кожного гравця зануритися в містичний світ і спробувати вступити в сутичку з самими Давніми. Вони вже майже відкрили ворота, які об'єднують світи, і вже готові поневолити все людство.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 811,00 UAH

Дія гри відбувається в 20-і роки, які відрізнялися своїм шиком і відчайдушністю. Неподалік в кабарі можна побачити танцюючих напіводягнених панянок і мужиків, що витріщаються на них, не відриваючись від сцени, вони заливаються алкоголем. Навколо витає дух містики і свавілля, і багато хто пропадає безвісти. Напівтемрява застилає все навколо ... По спині раз за разом пробігають мурашки. Це відбувається насправді чи все ж таки в маревному сні?

Трохи про Аркхем

Аркхем - це невелике провінційне містечко, де останнім часом стало відбуватися багато дивних і непояснених явищ. Учасники гри перевтіляться в відважних детективів, яким потрібно буде обійти всі злачні містечка, обшукати всі провулки, подружитися з міськими жителями і постаратися з'ясувати, хто ж з них виявиться демоном, що з'явився зі світу містики і потойбічних явищ.

Чим же здивує Жах Аркхем?

У цій грі учасникам доведеться шукати докази, які допоможуть визначити некликану істоту, щоб не спугнути її завчасно. Перед тим, як гравці зустрінуться з монстрами, їм доведеться витратити чимало сил і запастися терпінням. Потрібно буде придбати досвід, назбирати якомога більше зброї, обзавестися союзниками і постаратися закрити найстрашніші ворота. Лише виконавши все це, гравець зможе спробувати поборотися з монстрами. А ось якщо набраного досвіду виявиться недостатньо, гравець не зможе здолати жодного демона, а ось знайти нові проблеми на свою голову - запросто. В цьому випадку Древні прокинуться, і здобути перемогу буде практично нереально ...

3 по 9

Ігрове поле складається з дев'яти районів, в кожному з яких міститься по 3 різні локації. У деяких локаціях сищиків чекає явний програш, тому перед входом в локацію потрібно, попередньо набратись навичок і здібностей.

До речі, саме в таких небезпечних локаціях і виявиться найбільше доказів, які так потрібні сищикам.

Потрапляючи в локацію, потрібно бути готовим абсолютно до всього, особливо до несподіваних змін, які трапляються завдяки картам Міфів. Але не все так страшно, як здається на перший погляд. Саме ця карта і вкаже гравцям шлях до тих найстрашніших і заповітніших воріт, закривши які вони не допустять появи в місті монстрів. Якщо ж проходи не закривати, то перемогти Древніх стане практично неможливо.

 • Час гри 90-240+
 • Кількість гравців 1-8
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Містика
 • База Базова гра

Комплектация:

– 1 игровое поле
– 16 листов персонажей
– 16 жетонов персонажей на подставках
– 5 шестигранных кубиков
– 196 фишек статуса персонажей
– 198 карт персонажей
– 8 листы Древних Богов
– 20 фишек судьбы
– 180 карты Древних Богов
– 60 маркеры Монстров
– 16 маркеры Порталов
– Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Жах Аркхэма, рос (Ужас Аркхэма, Arkham Horror)

Жах Аркхэма, рос (Ужас Аркхэма, Arkham Horror)

Настільна гра Жах Аркхема - це можливість для кожного гравця зануритися в містичний світ і спробувати вступити в сутичку з самими Давніми. Вони вже майже відкрили ворота, які об'єднують світи, і вже готові поневолити все людство.

Yes No
5 інших товарів в цій категорії: