Зоряні імперії. Подарункове видання, рос

10127

New product

Фантастичний подарунок для справжніх цінителів космічних битв і тих, хто вже грав в базовий набір, але хоче чогось нового. Не пропустіть можливість порадувати зоряного капітана новими можливостями і новими космічними куточками! Армади ворога вже на підході до вашої сонячної системи!

More details

Товар відсутній

Price 401,60 UAH

-20%

502,00 UAH

Космос завжди прекрасний! Оцінити всі його таємниці дозволить Подарункове видання відомої колодобудівельної гри Зоряні Імперії. Вибравши Торгову Федерацію, тут можна створити незламну зоряну корпорацію, очоливши бойові машини Технокульта - рознести вщент будь-якого ворога, граючи за Слимаків - поглинути нещасні людські анклави, а з потужними кораблями Зоряною Імперії - здобути епічну перемогу на просторах галактики! Причому все це - лише невелика частина можливих варіантів!

Трохи про гру

Зоряні Імперії Подарункове видання по ігровій механіці нічим не відрізняється від інших ігор даної франшизи: кожен новий хід гравцям все також необхідно добирати, скидати і розігрувати отримані карти, однак в коробці ви знайдете відразу п'ять шикарних доповнень, а це значить, що перед вами по справжньому величезний космос з мільйонами парсек в будь-яку сторону і мільйонами можливих ситуацій. Всі доповнення в одній коробці - це дійсно щось!

Космічний бій в дусі справжніх карткових дуелей!

Починаючи бій, адмірали отримують стартові колоди, потім за допомогою розвідувальних кораблів і легких винищувачів поступово поповнюють свою колоду карт більш значними кораблями - бойовими, торговими і дослідницькими. Головне завдання, яке стоїть перед керівником фракції - позбавити противників всіх очок впливу, встановивши своє панування на безкрайніх галактичних просторах. Досягти цього можна декількома способами: звести незруйновані форпости, посилити свій флот орбітальними базами або обзавестися непереможними штурмовиками для точкових ударів.

Сторони конфлікту мають серйозні відмінності, а тому вибирати фракцію потрібно з розрахунком, адже кожна з них має як сильні, так і слабкі сторони. Так, кораблі Торгової Федерації отримують серйозне економічні переваги, Технокультісти вміють трансформувати слабкі кораблі в більш сильні в самому розпалі бою, а Слимаки - плодяться чи не в геометричній прогресії.

Вся міць галактики в одній коробці

Космос дійсно безмежний. Вивчаючи його куточки, кожен новий раз відкриваєш щось нове і стикаєшся з новими ситуаціями. У розширеному подарунковому наборі ви зустрінетеся з безстрашними адміралами, невигубними ордами космічних піратів і поринете у вир зіркових інтриг і гамбітів. Зоряні Імперії Подарункове Видання дозволить провести найрізноманітніші експерименти - наприклад, піти по шляху планомірного нарощування сил або з перших же митей кинутися в бій. Можна зіграти в базову версію або змішувати в колоду лише одне доповнення, а можна - всі відразу.

Дизайн карт по-справжньому фантастичний! Виглядають зорельоти дивно реалістично, на всі сто уособлюючи дух справжньої наукової фантастики, і, викладаючи їх на стіл, можна справді відчути себе адміралом зоряної армади.

В середньому партія триває близько половини земної години. Правила дозволяють грати в різних режимах. Класичний варіант - це сама натуральна дуель двох гравців, шматують зорельоти один одного. Можна грати вчотирьох і навіть два на два - цікаво буде в будь-якому випадку!

Резюме

Зоряні Імперії Подарункове Видання - фантастичний подарунок для справжніх цінителів космічних битв і тих, хто вже грав в базовий набір, але хоче чогось нового. Не пропустіть можливість порадувати зоряного капітана новими можливостями і новими космічними куточками! Армади ворога вже на підході до вашої сонячної системи!

  • Время партии 30-60
  • Количество игроков 2
  • Возраст 12-18+
  • Язык Русский
  • Сеттинг Фантастический
  • База Базовая игра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Зоряні імперії. Подарункове видання, рос

Зоряні імперії. Подарункове видання, рос

Фантастичний подарунок для справжніх цінителів космічних битв і тих, хто вже грав в базовий набір, але хоче чогось нового. Не пропустіть можливість порадувати зоряного капітана новими можливостями і новими космічними куточками! Армади ворога вже на підході до вашої сонячної системи!

Комплектация:

– 80 карт торговой колоды
– 16 карт разведчиков
– 10 карт исследователей
– 4 карты штурмовиков
– 18 карт влияния
– 12 карт дополнения «Базы и корабли»
– 12 карт дополнения «Персонажи»
– 12 карт дополнения «События»
– 12 карт дополнения «Эскадры и крепости»
– 20 карт дополнения «Гамбит»
– правила игры

4 інших товарів в цій категорії: