Зілляваріння. Практикум, рос

10126

New product

Вивчайте рецепти, експериментуйте з чаклунськими еліксирами, створюйте казкових тварин в алхімічній настільній грі Зілляваріння. Практикум.

More details

This product is no longer in stock

Price 360,00 UAH

Трохи про гру

Навчитися створювати чарівні еліксири, магічні порошки та охоронні талісмани тепер так просто! Досить відкрити коробку і приступити до уроку настійок. Чимось гра може нагадати книги про молодого чарівника Гаррі Поттера, і не дивно - швидше за все, під їх враженням гра і створювалася.

Мета гри проста - отримати якомога більше число переможних очок, і зробити це потрібно до того моменту, як підійде до кінця ігрова колода. Очки в грі даються за зібрані рецепти, і чим складніше рецепт, тим більше очок можна отримати. Так, за простенький еліксир можна отримати 2 очка, а за алхімічну настоянку з рідкісними інгредієнтами - вже 10. При цьому можна залізти на полицю суперника і взяти приготовані їм рецепти, правда в цьому випадку зі свого боку доведеться поділитися половиною переможних очок.

Будь-яку карту можна використовувати і як інгредієнт, і як рецепт. Верхня частина карти - це перелік інгредієнтів, необхідних для створення рецепта, їх може бути кілька, а нижня - один з таких інгредієнтів. Правила схоплюються нальоту, хоча на перший погляд гра і виглядає складною. Єдина складність може виникнути лише з самим розбором чаклунства по завершенні партії, однак і вони швидко вирішуються.

Грати в Зілляваріння буде цікаво не тільки удвох, але і більш широкою компанією - втрьох, вчотирьох і навіть вп'ятьох. Але в цьому випадку необхідно пам'ятати, що чим більше гравців, тим більше потрібно вільного простору, адже всі рецепти необхідно десь розміщувати.

Гра ця досить спокійна і чимось нагадує розкладання пасьянсу. Так, в грі є конкуренція, але вона не викликає скільки-небудь гострої напруги, і протікає Зілляваріння неквапливо і в добрих тонах.

Резюме

Зілляваріння - магічна у всіх сенсах гра, добре підходить для неквапливого вечірнього чаювання і спокійних дружніх посиденьок. Вона здатна підкорити як новачка, так і професіонала-настольщіка.

  • Время партии 30-60
  • Количество игроков 2-8
  • Возраст 10-18+
  • Язык Русский
  • Сеттинг Сказочный
  • База Базовая игра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Зілляваріння. Практикум, рос

Зілляваріння. Практикум, рос

Вивчайте рецепти, експериментуйте з чаклунськими еліксирами, створюйте казкових тварин в алхімічній настільній грі Зілляваріння. Практикум.

Комплектация:  

- игровые карты - 76 шт
- фишки игроков
- дорожка подсчета очков
- правила игры