WH40K. Know no Fear, eng

10683

Новий товар

Розкол галактики. Світ майбутнього не принесе всесвіту нічого, крім жорстких і кривавих воїн - вони практично нескінченні ...

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 550,00 UAH

Розкол галактики. Світ майбутнього не принесе всесвіту нічого, крім жорстких і кривавих воїн - вони практично нескінченні ...

Кілька руйнівних варп-штормів, які обрушилися на світ, то Чорний Хрестовий похід Магнуса Рудого змогли підвести Імперіум під загрозу повного руйнування. Однак чарівне воскресіння Робаута Жіллімана, прімарха Ультрамарин, і величезна робота, виконана архімагосом Коулом, дозволили з'явитися ще одним захисникам роду людського - космодесантників-Прімаріс. Вони змогли перевершити по силам попередніх космодесантників рівно на стільки, наскільки Космодесантнікі перевершили простих людей.

Зараз кілька загонів космодесантників-Прімаріс розгулюють по всесвіту, винищуючи ксенос, розправляючись з єретиками і займаючись спаленням мутантів. Початковий комплект восьмий російськомовної редакції цієї гри надасть гравцям можливість розігрувати подібні битви - напружені бої між чумних десантом, бійцями Темного бога Нургла і космодесантника-Прімаріс.

Без страху і докору!

Ця настолка, створена для гравців, які хоч трохи так розуміють, що таке справжнє хобі! Вона трохи нагадує Темну помсту і може стати як незалежною грою, так і одним з доповнень до величезного набору 8 редакції Dark Imperium.

У комплектацію гри Не відаючи страху увійшли тридцять дві мініатюри із пластику (перед початком гри їх необхідно попередньо зібрати), вони і складуть безстрашні армії Космодесанта-Прімаріс і Гвардії Смерті (воїни Нургла), яким належить зіткнутися один з одним в жорсткый і кривавій битві.

У комплектації є все, що потрібно для жарких боїв - основа для гри, на якій зображений індустріальний готичний ландшафт, сам ландшафт з картону, набір кубиків, лінійка і, звичайо, брошура правил, повністю перекладена на російську мову. У коробці знайдуться докладні інструкції, як правильно зібрати і пофарбувати мініатюри, а також листи з характеристиками героїв.

Бадьорий старт

Через те, що даний комплект 8 редакції був випущений в російськомовному варіанті, гра Не ​​відаючи страху може стати чудовим початком для новачків, які тільки-тільки вирішили приміряти на себе ролі полководців WH40k.

Набір прекрасно виконаних мініатюр робить гру чудовим екземпляром домашньої колекції і чудовим презентом. Вибирайте, за кого ви будете воювати - за Імперіум або його одвічного супротивника! Станьте на захист людського роду або наблизьте своїми діями обвалення Золотого трону, який багато хто так яро ненавидять. Нехай ваша армія буде відважною і безстрашною!

Гра випускається в російськомовному варіанті.

  • Час гри 60-120
  • Кількість гравців 2
  • Вік 12-18+
  • Мова Англійська
  • Сеттинг Фантастичний
  • База Базова гра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
WH40K. Know no Fear, eng

WH40K. Know no Fear, eng

Розкол галактики. Світ майбутнього не принесе всесвіту нічого, крім жорстких і кривавих воїн - вони практично нескінченні ...

30 інших товарів в цій категорії: