Warhammer 40000. First strike, eng

10279

Новий товар

Це прекрасна стартова гра для тих, хто тільки вступає в світ Вархаммера, а також для тих, хто хоче поповнити свою домашню колекцію новим гідним екземпляром

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 775,00 UAH

На межі Імператорського правління і влади темного Хаосу!

Галактика Warhammer 40.000 являє собою надзвичайно великий і неймовірний світ, де війни тривають нескінченно. Відважні бійці за людство відчайдушно борються з різними небезпеками, які нависли над ними - атаками єретиків, мутантів і прибульців. Іноді всього один бій може відокремлювати Імперіум людей від неминучої смерті, а силу Тьми - від тріумфу і святкування перемоги.

Впевнені, що хочете вступити в цей похмурий всесвіт майбутнього, який очікує людство? В такому випадку Перший удар ідеально підійде вам!

Цей варіант гри нескладний, він зможе послужити для багатьох чудовим стартом восьмої редакції Warhammer 40.000. Він був створений авторами як раз для новачків в світі настолок. У комплект гри увійшла невеличка брошура з правилами і спеціально розроблене покрокове керівництво для навчання основним правилам гри. І, звичайно ж, все інше, що буде необхідно двом учасникам гри.

Битви в далекому майбутньому

У коробці з грою Перший удар ви знайдете п'ятнадцять неймовірно красивих, детально виконаних мініатюр, виготовлених з різнобарвного пластику. Вони мають доступну вартість - практично в два рази меншу, ніж ціна подібних наборів, які продаються в роздріб.

За права людей в настільній грі Перший удар борються безстрашні Космодесантникі-Прімаріс: Заступники (Intercessors), які озброєні болт-рушницями, і Розбійники (Reivers), що спеціалізуються на боях в місті і що носять божевільні маски з зображеннями скелетів. Воїнів Хаосу представляють Чумні десантники (Plague Marines) і прокаженні ходоки (Poxwalkers), що практично гниють заживо, але все ще представляють собою грізну силу.

У коробці з грою ви знайдете листи, на яких описані характеристики воїнів, кубики, лінійку, основу для ігор з двома робочими сторонами, на якій гравці зможуть побачити картинку руїн індустріальних пейзажів, і кілька броньованих контейнерів Муніторум з картону, зручних для зберігання мініатюр і аксесуарів або використання їх в якості елементів ландшафту гри.

Нещадний бій

Перший удар - це прекрасна стартова гра для тих, хто тільки вступає в світ Вархаммера, а також для тих, хто хоче поповнити свою домашню колекцію новим гідним екземпляром. Крім того, гра може стати прекрасним доповненням для ігрових наборів Не відаючи страху і Dark Imperium.

 • Час гри 45-90
 • Кількість гравців 2
 • Вік 10-18+
 • Мова Англійська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Warhammer 40000. First strike, eng

Warhammer 40000. First strike, eng

Це прекрасна стартова гра для тих, хто тільки вступає в світ Вархаммера, а також для тих, хто хоче поповнити свою домашню колекцію новим гідним екземпляром

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: