Бестселер Настольная игра Взрывные котята 18+ Укр Збільшити для перегляду

Вибухові кошенята 18+, укр

10153

Новий товар

Класна і динамічна настолка, геймплей якої побудований на російській рулетці! Суть гри до болю проста: тягнемо по карті з колоди, всі гравці роблять це по черзі. Кому попався Вибуховий Кошеня, той і підривається прямо за столом! Гра для невдахи закінчена, а в кінці партії залишиться лише один котячий сапер!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 270,00 UAH

Увага! Блудна версія ВИБУХОВИХ КОШЕНЯТ призначена для повнолітніх гравців. Основні відмінності цієї гри від класичного варіанта - нестандартне оформлення карт і їх текстового наповнення. Звичайно, обидві колоди можна комбінувати між собою, що дозволить отримувати ще більше вибухового задоволення! :)

Детальніше про гру

Класна і динамічна настолка, геймплей якої побудований на російській рулетці! Суть гри до болю проста: тягнемо по карті з колоди, всі гравці роблять це по черзі. Кому попався Вибуховий Кошеня, той і підривається прямо за столом! Гра для невдахи закінчена, а в кінці партії залишиться лише один котячий сапер!

Само собою, гра не зводиться до простого «тягни або помри». У колоді містяться різні карти дії, знешкодження, атаки та інші ігрові елементи. Оформлення не дасть занудьгувати нікому з геймерів - вибуховий заряд веселощів гарантовано!

Як грати

Всім учасникам гри роздається певна кількість карток. Решта карт поміщаються на стіл картинкою вниз.

Під час ходу кожен гравець має право розіграти будь-яку кількість карт, виконавши всі зазначені на них дії. Ну а потім найцікавіше - добір з колоди, причому Вибухове Кошеня може попастися в будь-який момент часу!

Так що ж буде, якщо витягнути Вибухове Котеня?

Так все, попросіть друзів зібрати вас по частинах ... Хоча, стійте! Є в колоді кілька карт-антидотів до вибуху. Називаються вони «Знешкодити». Якщо у вас на руках є така картка, то вибух скасовується. Само собою, про цю карту після вибухового інциденту можна забути, а ось котячий терорист поміщається в середину колоди. Будьте обережні - в грі всього шість карт-рятівників, а ось заряджених котиків завжди досить для веселощів!

Інші карти

Спеціальні картки дії - єдина можливість хоч якось відкласти ризик отримання «чорної» (так, вона дійсно чорна!) карти. Наприклад, ви зможете пропустити свій хід, ще раз перемішати колоду і навіть переглянути верхні три картки.

Карти атаки змушують тягти відразу дві нові картки з колоди! Але і цього можна уникнути - звичайно ж, якщо на руках виявиться потрібна карта.

В процесі гри ви можете розігрувати будь-яку кількість карт. Можна цього зовсім не робити, але брати нову врешті-решт все ж таки доведеться!

Головна мета гри

Залишитися в живих! Чим далі просуваються ігрові події, тим вище ймовірність витягнути кота-терориста з колоди. Коротше, позитивний заряд гарантований всім, а раптовий підрив гарантований всім, крім переможця!

Для кого призначена гра?

Блудна версія «кошенят» - це крута настолка для компаній до п'яти осіб, які обожнюють вульгарні і чорні жарти. Постійна напруга породжує масу особливих емоцій, а бажання яким завгодно чином підставити суперників робить гру по-справжньому незабутньою! Коротше кажучи, ми вкрай рекомендуємо купити цю гру для реально крутого проведення часу!

 • Час гри 15-30
 • Кількість гравців 2-5
 • Вік 18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комплектация:

- 64 карты
- правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Вибухові кошенята 18+, укр

Вибухові кошенята 18+, укр

Класна і динамічна настолка, геймплей якої побудований на російській рулетці! Суть гри до болю проста: тягнемо по карті з колоди, всі гравці роблять це по черзі. Кому попався Вибуховий Кошеня, той і підривається прямо за столом! Гра для невдахи закінчена, а в кінці партії залишиться лише один котячий сапер!

Yes No
7 інших товарів в цій категорії: