Бестселер Зменшена ціна! Настольная игра Время Приключений: Карточные Войны. БиМО против Леди Ливнерог (Adventure Time Card Wars) Збільшити для перегляду

Час Пригод: Карткові Війни. БіМО проти Леді Лівнерог (Adventure Time Card Wars), рос

10142

Новий товар

БіМО проти Леді Лівнерог - це повноцінна гра з серії Карткових Війн, створена на основі відомого мультиплікаційного фільму «Час пригод з Фінном і Джейком».

Детальніше

Ціна 340,00 UAH

-20%

425,00 UAH

З димки болота з'явився ошелешений пень, за ним слідував маїсовий ходок. Ледве углядівши персикового джина, вони кинулися в бій. Той вирішив рятуватися втечею, але до нього на підмогу прийшла зелена кактугідра. Сили зрівнялися, але несподівано гуркіт церебрального кривавого шторму ...

Чи вважаєте, що ви підготовлені до такого? Рішучі як ніколи раніше? Значить, прийшов час зануритися в епічний світ настільних баталій Карткових Війн, в яку, до речі, обожнюють грати жителі Землі Ууу.

Детальніше про гру

В ході бою учасники гри опиняються в піщаних землях і смердючих болотах, де повно дивних і страшних істот, що живуть виключно одним - битвою і спробою з'ясувати, хто ж з них крутий чувак, а хто нікчемний ботанік.

Не бійтеся, правила гри залишилися незмінними. У коробці ви знайдете такий же буклет з правилами, як і у всіх попередніх версіях даної гри. Приємною новиною стане те, що картки з різних наборів можна, та власне і потрібно, змішувати, отримуючи надзвичайно цікаві комбінації. В описі деяких карток чітко видна необхідність таких змісів. Наприклад, деякі мешканці боліт можуть отримати бонуси, якщо вони потрапляють в кукурудзяне поле, а знайти його вийде лише у версії колоди ФІН проти ДЖЕЙКА.

Дуельні побоїща для найкрутіших перців

З приходом нових карт, почалося і розширення стратегій. Наприклад, за допомогою піщаної колоди можна створити круту армію і виводити натовпи істот, піднісши це у вигляді пустелі, яка поглинає все і вся. Болото безпосередньо пов'язано зі скиданням. До речі, в грі є парочка культових персонажів з самого мультфільму - той же маїсовий ходок, наприклад. Вельми колоритний персонаж, отримати в колоду якого захочуть багато хто!

Божевільні картинки на картках усім духом відповідають мультфільму, і до самих п'ят занурюють в чарівну і захоплюючу атмосферу Часу Пригод.

Резюме

Божевільне розширення всесвіту Карткових Війн! Однозначний мастхев, який дозволить подвоїти кількість карток в колекції і скласти їх в костоламні комбінації. Для тих, хто ще не знайомий з Картковими Війнами, саме час це зробити - БіМО проти Леді Лівнерог дозволить з головою зануритися в захоплюючий світ Карткових Війн! А якщо ви хочете збільшити варіативність комбінацій і поглибиться в Карткові війни, зверніть  увагу на ще одну серію війн Принцеса Бубильгум проти Принцеси Пупиркі

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фентезі
 • База Базова гра

Комплектация:

– 2 колоды по 40 карт, Бимо и Ливнерожки
– 8 картонных карточек земель
– 96 жетонов очков жизни
– Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Час Пригод: Карткові Війни. БіМО проти Леді Лівнерог (Adventure Time Card Wars), рос

Час Пригод: Карткові Війни. БіМО проти Леді Лівнерог (Adventure Time Card Wars), рос

БіМО проти Леді Лівнерог - це повноцінна гра з серії Карткових Війн, створена на основі відомого мультиплікаційного фільму «Час пригод з Фінном і Джейком».

Yes No
1 інших товарів в цій категорії: