Bestseller Reduced price! Настольная игра Уно (Uno) View larger

Уно (Uno)

10024

New product

Уно (Uno) - це безперечно одна з найбільш відомих настільних ігор. Їдете у відпустку, має бути довга поїздка в поїзді, машині або просто хочете скоротати час, тоді Уно - це те, що вам потрібно.

More details

Price 159,20 UAH

-20%

199,00 UAH

jackie-chan-plays-uno2

Уно (Uno) - це безперечно одна з найбільш відомих настільних ігор. Їдете у відпустку, має бути довга поїздка в поїзді, машині або просто хочете скоротати час, тоді Уно - це те, що вам потрібно. Аналогом Уно на нашому ринку є гра "Свинтус", але це зовсім інша історія ... На стороні Уно - легкі правила, швидке входження в гру, плюс до всього цю гру можна назвати класикою, яка реалізувалася тиражем понад 150 млн примірників. У Уно грають Джекі Чан, твої друзі і знайомі. Так що, купуючи цю карткову гру, ти можеш бути впевнений, що це покупка себе виправдає. А твої друзі оцінять твій вибір під час самої гри.

Правила гри

Всі карти в колоді Уно містять цифри і різні кольори, а також спеціальні карти типу: «пропусти хід», «навпаки», «візьми дві», «замов» та інші. Мета гри проста - позбутися від карт якомога швидше. Зі старту у всіх гравців по 7 карт. Коли хтось із гравців викладає передостанню карту він повинен крикнути Уно, після чого у противників є ще один хід, щоб змінити ситуацію. Скидання карт йде тільки за однаковим кольором або за номіналом. У дружній компанії і важкими вечорами карткова гра Уно стане веселим дозвіллям для всіх учасників.

Можливо вас зацікавить гра ДЖЕНГА PARTY, вона не тільки швидка, але і дуже весела. Купити Уно (Uno) з правилами російською та інші настільні ігри за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині Kilogames. Також ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Якщо хочете замовити по телефону, то телефонуйте за номером (066) 780-73-71.

  • Время партии 20-30
  • Количество игроков 2-10
  • Возраст 7-18+
  • Язык Языконезависимая
  • Сеттинг Абстракция
  • База Базовая игра

Комплектация:

– 108 карт
– правила игры

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Уно (Uno)

Уно (Uno)

Уно (Uno) - це безперечно одна з найбільш відомих настільних ігор. Їдете у відпустку, має бути довга поїздка в поїзді, машині або просто хочете скоротати час, тоді Уно - це те, що вам потрібно.

30 інших товарів в цій категорії: