7 на 9 multi

10209

Новий товар

Девіз цієї гри простий: хто рахує швидше, той і переможе. Той гравець, якому вдасться порахувати швидше, повинен блискавично покласти свою карту на основну колоду і цим позбутися зайвої карти. Кожне позбавлення від картки наближає гравця до заповітної перемоги.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 200,00 UAH

Карткова гра 7 на 9 - це настільна гра? Звичайно ж! Крім того, її можна назвати і надиванною, накроватною, напляжною і ще багато як, оскільки грати в неї можна практично скрізь. Володієш програмою третього класу загальноосвітньої школи? Тоді тобі з легкістю вдасться освоїти цю гру! Має бути довга дорога? Тоді 7 на 9 точно підійде тобі! Однак будь уважний! Вона здатна в рази підвищити показники шуму і сміху!

Детальніше про гру

У карткову гру 7 на 9 можуть грати від 2 до 4 гравців, а одна партія в середньому займає від семи до п'ятнадцяти хвилин. У чому тут підступ? Тривалість кожної партії безпосередньо залежить від того, наскільки швидко працює ваш мозок;) Можемо гарантувати, що ви не зможете відкласти її, зігравши всього одну партію, оскільки вона така захоплююча, що грати в неї можна годинами!

Розібратися в правилах також легко, як і приготувати звичайну яєчню: перемішати, покласти одну картку на стіл (саме з неї і почнеться партія), роздати всі, що залишилися картки гравцям і приступити до гри! Перша карта, яку виклали на стіл, є початковою - саме на неї учасники гри і повинні викладати по одній картці зі своїх рук (здійснюючи при цьому елементарні математичні обчислення) до того моменту, поки картки у них не закінчаться.

Як же позбавлятися від карт на руці? Для цього гравцям необхідно виконувати найпростіші математичні операції - додавання і віднімання чисел, які розташовуються на верхніх кутах карток, таким чином, щоб сума цих цифр дорівнювала великій цифрі, розташованій в центральній зоні картки, яку спочатку виклали на стіл, диван, чемодан або куди завгодно.

Карткова гра 7 на 9 чимось схожа з усім відомої настолкою UNO, але вона більш вдосконалена і продумана. Також варто відзначити, що ця гра має невеликі габарити, тому більш зручна - її можна взяти з собою в дорогу, в гості, на пляж, та й взагалі куди завгодно.

Підведемо підсумки

Прекрасний варіант карткової гри, який ідеально підійде для подорожей і тривалих поїздок. Гра зможе допомогти скоротати час і не нудьгувати в дорозі або в очікуванні поїзда або літака. Елементарні правила зможуть освоїти абсолютно всі, хто старше восьми років, але молодше ста!

 • Час гри 5-10
 • Кількість гравців 2-6
 • Вік 9-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

7 на 9 multi

7 на 9 multi

Девіз цієї гри простий: хто рахує швидше, той і переможе. Той гравець, якому вдасться порахувати швидше, повинен блискавично покласти свою карту на основну колоду і цим позбутися зайвої карти. Кожне позбавлення від картки наближає гравця до заповітної перемоги.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: