Захисник корони, рос

10000

Новий товар

Дуельна стратегія у стилі tower defense, де ви будете битися за честь корони. В уявному фентезійному світі ви зможете обрати одну з чотирьох фракцій: зеленошкірі (орки, гобліни, тролі), люди, лісний народ (ельфи) та нежить. Партія розрахована на 30—90 хвилин, залежно від обраних умов та кількості гравців.

Детальніше

Ціна 1 080,00 UAH

Захисник корони — дуельна стратегія у стилі tower defense, де ви будете битися за честь корони. В уявному фентезійному світі ви зможете обрати одну з чотирьох фракцій: зеленошкірі (орки, гобліни, тролі), люди, лісний народ (ельфи) та нежить. Партія розрахована на 30—90 хвилин, залежно від обраних умов та кількості гравців.

У вас будуть захисні споруди, будівлі, які дають додаткові переваги вашим найманцям, підступна магія, яка у справних руках стає потужною зброєю, та багато іншого. Настільна гра добре збалансована, з простими правилами, які зрозумілі з першої партії. Попереджаємо: «Обережно, «Захисник Корони» захоплює з першого погляду!». Це не жарт: всі, хто хоча б одного разу спробували зіграти у цю настільну гру, не змогли зупинитися на одній партії.

Ігрове поле

По обидві сторони ігрового поля розміщені фортеці суперників, де гравці можуть наймати воїнів, будувати захист та думати над стратегією нападу. Центр ігрового поля є двостороннім і містить спеціальні локації, контролюючи які гравці отримують додаткові бонуси.

Персонажі найманців

Персонажі кожної фракції мають свої особливості, сильні та слабкі сторони. Крім звичайних показників руху, атаки та захисту, багато воїнів мають спеціальні властивості, які застосовуються під час гри.

Механіка гри та особливості

Битва між двома королями відбувається динамічно. Після найму воїнів з руки гравця вони можуть рухатися та атакувати. Так як воїни мають можливість рухатися лише вперед, на полі боя дуже скоро формується п'ять «коридорів», в яких будуть відбуватися головні битви. В свій ход можна активувати лише п'ять загонів, також деякі персонажі можуть змінювати траєкторію руху. Все це перетворює доволі просту механіку на цікаву тактичну задачу. І чим суперник більш досвідчений, тим важче її вирішити. Плюс кожному гравцю доступна магія, яка може змінити перебіг подій. Також найманців можна відправити у підземелля, де вони знайдуть скарби або власну смерть — залежно від вашої вдачі =)

Як зараховується перемога

Перемогти у грі можна двома способами: перетинув лінію найму суперника або отримавши 20 переможних балів, які дають за знищення загонів та споруд.

 • Час гри 30-90
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фентезі
 • База Базова гра

Комплектация игры Защитник короны

- Двустороннее поле - Замок - 2 шт.

- Двустороннее поле - Центр - 1 шт.

- Колода наёмников - 4 колоды по 40 карт (44х68 мм).

- Колода строений - 44 карт (44х68 мм).

- Колода заклинаний - 40 карт (44х68 мм).

- Колода Подземелье - Спуск - 30 карт (44х68 мм).

- Колода Подземелье - Логово - 20 карт (44х68 мм).

- Планшет расы - 4 шт.

- Жетоны маны (номинал 1 и 3), монет (номинал 1 и 5), ранений (1 и 5), приказов, состояний, счётчик победных очков.

- Правила игры

- Органайзер пластиковый

- Коробка

Полный состав колод Вы можете найти здесь

Customer Photos

Summary

4.8

(4 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (3)
 • 4
  (1)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Grade 
2020-03-02

Вопросы по правилам

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, куда можно обратиться, чтобы уточнить некоторые вопросы по правилам игры? Спасибо!

Grade 
2020-02-11

Українська

Доброго дня. Підкажіть, чи планується (можливо, у віддаленому майбутньому) українська версія гри?

Grade 
2018-03-07

Отличная игра

Игра отличная, очень захватывает и не надоедает. Ждём с нетерпением дополнений.
По ссылке на скачивание правил не открывается PDF файл, исправте пожалуйста. Советую всем скачать способности Юнитов, тут они более подробные чем в бумажных правилах. И уважаемые разработчике не подскажите куда можно написать пару вопросов по правилам, осталось пару неясных моментов.

Grade 
2018-01-29

Первая игра. И зашла

Отличная игра. Правила не очень точно написаны. Но это не мешает игре. Нежить тащит как Танки. Ельфы только пострелять.

Write your review

Захисник корони, рос

Захисник корони, рос

Дуельна стратегія у стилі tower defense, де ви будете битися за честь корони. В уявному фентезійному світі ви зможете обрати одну з чотирьох фракцій: зеленошкірі (орки, гобліни, тролі), люди, лісний народ (ельфи) та нежить. Партія розрахована на 30—90 хвилин, залежно від обраних умов та кількості гравців.

Yes No
22 інших товарів в цій категорії: