Бестселер Рейдеры Великих Пустошей, рус Збільшити для перегляду

Рейдери Великих Пустошів, рос (Рейдеры Великих Пустошей)

10291

Новий товар

Третя світова обіцяє мешканцям світу лише розруху і смерть ...

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 846,00 UAH

Третя світова обіцяє мешканцям світу лише розруху і смерть ...

Тим що залишилися доводиться не жити, виживати, ховатися і бродити по руїнах зруйнованих міст в надії знайти їжу. Але якщо говорити відверто, тих, хто змирився зі своєю часткою, не так вже й багато. Більшість тих, хто вижив вирішили взяти долю у свої руки, стали жити в своє задоволення, ризикувати і мародерствувати. Містечка заполонили всілякі бандитські угруповання, що володіють своїм власним стилем і почерком. Вони вибирають вуличні бійки, грабежі і розпусту!

Настільна гра Рейдери Великих Пустошів пропонує вам стати ватажком бандитського полчища, отримати на руки повну колоду карток відчайдушних шибайголів! Ви повинні будете міняти кількість і склад такої банди, нападати на чужі землі і керуватися виключно правом сильного! Грабуйте, забирайте все, що тільки можна, і ставайте найризикованішою і безжальною бандою усього післявоєнного світу!

Ігри трохи відрізняються особливим оформленням упаковки. На ній є зображення одного з учасників бандитського угруповання, саме так,  буває чотири кольори упаковки. Уточнюйте при замовленні які кольори доступні в наявності.

Зверніть увагу!

Ця настільна гра передбачає різні прояви насильства, одяг героїв відвертий і навіть непристойний, а їхні характери і людські якості вельми неблагородні. Тому гра Рейдери Великих Пустошів не рекомендується вразливим гравцям, які можуть бути ображені її оформленням. Також гра не рекомендується дітям, які не досягли чотирнадцятирічного віку.

  • Час гри 40-90
  • Кількість гравців 2-4
  • Вік 12-18+
  • Мова Російська
  • Сеттинг Постапокаліпсис
  • База Базова гра
Клас 
2018-06-22

Игра - бомба!!!

Огромное спасибо интернет-магазину Kilogames за возможность купить игру с плюшками краудфандинговой кампании в Украине). Купил игру просто прочитав ее описание (бывает у меня такое ощущение от игр с картами, что они будут очень классными - так было с Замесом, Звездными империями, Агентами, Князьями). Игра действительно просто замечательная!!!
В первый раз играли весь день с моей девушкой. Она тоже от нее в восторге, ей вообще нравится книги и игры в такой тематике постапокалиптического мира, Безумного Макса, Фалаута. Правила просты, но свойства и особенности каждой банды позволяют создавать разнообразные (порой неожиданные для соперника) комбинации.
А небольшой размер содержимого позволяет взять ее с собой в гости, в дорогу.
Короче советую игру любителям настольных игр, особенно любителям Замеса, Звездных империй, Агентов.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Клас 
2018-06-17

Вопрос по комлектации

Какие бонусы в коробке игры?

Клас 
2018-04-23

Шикарно

Незвичний сетинг гри і висока варіативність не можуть залишити байдужим жодного любителя постапокаліпсису. А за наявність в посилці бонусів з краудфандингової кампанії величезне дякую Кілогеймз. Як завжди, все на висоті

  • 3 з 3 вважають цей коментар корисним.
Напишіть відгук
Рейдери Великих Пустошів, рос (Рейдеры Великих Пустошей)

Рейдери Великих Пустошів, рос (Рейдеры Великих Пустошей)

Третя світова обіцяє мешканцям світу лише розруху і смерть ...

30 інших товарів в цій категорії: