Цивілізація Сіда Мейера (3-е вид.), Рос

10180

Новий товар

Настільна гра не відстає від свого віртуального аналога, вона повністю оновилася, і всі її зміни відповідають комп'ютерній грі, так що любителям стратегій буде де попрактикуватися. Крім того, гра має величезну кількість різних нагород (Гра Року в Іспанії, Номінант TricTrac та інші), які роблять її особливо популярною серед геймерів, а грають в неї практично в усьому світі!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 2 270,00 UAH

Цивілізація Сіда Мейєра - це дійсно легендарна гра, оскільки, одного разу зігравши в неї, ви вже не зможете її забути або проміняти на щось інше. Найприємніше в цій грі те, що вона постійно прогресує, відкриваючись для гравців по-новому: регулярно виходять оновлені версії гри, так зараз вже в продажу з'явилася нова, шоста частина.

Детальніше про гру

Іноді хочеться просто поглянути назад і розглянути детально всю історію розвитку людства, яка бере свої витоки в похмурих одноманітних хатинах, які розташувалися десь на схилах долин. Саме з таких невеликих поселень і стали виникати міста, а з них - країни і навіть імперії, які росли, розвивалися, процвітали і руйнувалися. З настільною грою Цивілізація Сіда Мейера ми можемо не просто побачити весь цей процес, але і прийняти в ньому безпосередню участь, ставши правителем цілої держави або навіть імперії.

Ставши на чолі однієї з 6 могутніх держав, ви зможете зробити її могутньою і процвітаючою (а можете і погубити її, зробивши збитковою і зруйнованою). Але для процвітання держави доведеться чимало попрацювати, оскільки будувати її вам належить з бідних лачуг і жебраків селян, які не мають уявлення про те, що таке метали або колесо. Потроху ви будете розвивати потрібні вам технології, завойовувати землю, змагатися з ворогами, ведучи з ними політичні битви, укладаючи угоди і порушуючи їх, а також нападати і захищатися. Але ви можете вибрати і інший шлях - стати пацифістом, і ваше поселення стане культурною столицею світу. Вибір за вами!

У даній грі існує 4 шляху, які зможуть привести вас до перемоги, і кожен з них цікавий і ефективний.

1. Культурна перевага. Щоб стати лідером, вам потрібно буде зайнятися розвитком мистецтва в вашій державі, завдяки чому ви зможете заробити додаткові очки культури.

2. Технологічна перемога. Цей шлях зовсім примарний. Для того, щоб перемогти таким чином, вам потрібно спробувати визначити всіх інших і піднятися прямо до зірок. Якщо ви хочете відправити в космос самого Гагаріна, вам потрібно буде розвивати піраміду технологій до 5 рівня.

3. Економічна перемога. Ця перемога можлива лише при накопиченні п'ятнадцяти спеціальних монет, кількість яких визначає рівень економічного розвитку держави.

4. Військова перевага. Така перемога по праву вважається найагресивнішою, і для того, щоб її досягти, необхідно завоювати столицю вашого суперника. Але це зовсім нелегко, як могло б здатися на перший погляд. Цей шлях часто вибирають новачки, так як не хочуть витрачати час на розвиток культури чи економіки. Адже набагато простіше відвоювати щось у супротивника, ніж створити своє. Але не все так просто, так як боротися в цій грі досить складно.

Геймплей гри дуже продуманий і цікавий. Всі фази і ходи дуже очікувані, оскільки або ви будуєте хитрі плани, або чекаєте каверз і стратегій від своїх суперників, або ж просто очікуєте поворотів сюжету самої гри. А взаємодіяти з суперниками так взагалі захоплююче заняття, яке нікого не залишить байдужим.

Творці рекомендують грати в цю гру чотирьом гравцям, оскільки так вона стає цікавішою і логічною, але це лише рекомендації, і грати в Цивілізацію можна з будь-якою кількістю гравців!

Варто згадати і про дизайн гри, який просто бездоганний у всіх своїх деталях. Цивілізацію можна порівняти з найтоншим годинниковим механізмом, який складається з безлічі деталей, які прекрасно поєднуються і відмінно виглядають окремо. Після того, як ви розкладете перед собою поле для гри, ви не зможете втриматися, щоб не почати гру відразу ж, не відкладаючи в довгий ящик.

Резюме

Захоплююча і мегаінтересная настільна гра, дійсно унікальна в своєму роді! Така настолка точно повинна бути не тільки у всіх амбітних геймерів-полководців і воєначальників, а й у всіх шанувальників цікавих настільних ігор. Якщо ви все ще не знаєте, чим зайняти вільні вечори і чим захопити друзів, просто купить настільну гру Цивілізація, і ви не пошкодуєте!

  • Час гри 90-180
  • Кількість гравців 2-4
  • Вік 14-18+
  • Мова Російська
  • Сеттинг Середньовіччя
  • База Базова гра

Комплектация:

- 1 Рыночное поле
- 4 Листа со справочной информацией
- 6 Карточек цивилизаций
- 6 Счетчиков торговли
- 6 Счетчиков экономики
- 20 Элементов игровой карты
- 33 Пластиковые фигурки
- более 300 карт
- 55 карт боевых единиц
- cотни картонных маркеров и жетонов
- Правила игры

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Цивілізація Сіда Мейера (3-е вид.), Рос

Цивілізація Сіда Мейера (3-е вид.), Рос

Настільна гра не відстає від свого віртуального аналога, вона повністю оновилася, і всі її зміни відповідають комп'ютерній грі, так що любителям стратегій буде де попрактикуватися. Крім того, гра має величезну кількість різних нагород (Гра Року в Іспанії, Номінант TricTrac та інші), які роблять її особливо популярною серед геймерів, а грають в неї практично в усьому світі!

30 інших товарів в цій категорії: