Шакал (Jackal), рос

10132

New product

Чи думали ви одного разу відшукати скарб? А цілих 16 прихованих скарбів поспіль? Десять кульгавих каракатиць, ось це була би вдача !!!

More details

This product is no longer in stock

Price 625,00 UAH

Чи думали ви одного разу відшукати скарб? А цілих 16 прихованих скарбів поспіль? Десять кульгавих каракатиць, ось це була би вдача !!!

Але чи буде вона прихильна, і чи вдасться вам живим покинути безлюдний острів? Вийде, вступивши в бій не на життя, а на смерть в легендарній настільній грі Шакал.

Трохи про гру

Вважається, що цю настолку придумали десь в середині минулого століття в катівнях мехмату МДУ. В ході міфічних подорожей (звичайно, з ромом і неймовірною хитавицею) по гуртожитках і трюмах аудиторій вона обросла всіякими цікавинками, такими як днище корабля мушлями, стала глибокою та продуманої, отримавши одночасно з цим статус справжньої російської народної гри.

На превелике щастя, розкривши коробку, ви не знайдете ні хохломи, ні матрьошок з ведмедями. Шакал - це надзвичайно цікава гра з яскравим оформленням не гірше, ніж у Єврогейм!

Але про що ж гра? Підступний пірат Шакал, справжня гроза семи морів і безстрашний корсар Карибів, сховав всі свої скарби в нетрях невеликого острівця. Ах, скільки кораблів він затопив, попатравши з них піастри і каміння! Скількох нещасних занапастив!

Настала і ваша пора спробувати удачу ... Але - ніяких карт! Шукати заховані скарби доведеться зовсім не так, як в піратських історіях. Дохла каракатиця! Ігрове поле буде змінюватися з кожним новим ходом! Можливо, дехто згадає старий добрий КАРКАССОН, але нічого спільного, крім як квадратних тайтлів, тут немає.

Загалом, приміряємо на себе роль пірата, сходимо на берег - тисяча сухопутних молюсків! - і опиняємося на клітці поруч зі своєю посудиною. Пересуватися можна в будь-якому напрямку, по клітинці за один раз, крім випадків, коли відкрився тайтл та пропонує зробити щось інше. А дивне може статися на будь-якому кроці! Наприклад, можна потрапити у капкан, наткнутися на крокодила або, тисяча вузлів, на якого-небудь людожера! Можна навіть натрапити на вертушку (болото, джунглі, пустеля і гори) і простирчати там до 5 ходів, в жаху спостерігаючи, як більш успішні пірати перетягують піастри на свій корабель.

О боги! А чи не повітряна це куля зачепилася за верхівку гори? Яке щастя! За один хід ви вже на кораблі! А якщо ще й з монеткою - взагалі чудово! Так. Все саме так і йде: необхідно доставити відриті піастри на свій корабель і зробити так, щоб їх вже ніхто не відібрав. Щасливчики наткнуться на літак, одноразовий, правда, але за мить зуміють виявитися там, де потрібно.

Загинути пірат може легше простого - коли настане його хід, але пересуватися йому нікуди ... Двоє інших корсарів можуть його оживити, заглянувши до тубілка-відьми. Чаклунка ще й не те може!

Резюме

Приголомшлива гра з нетрадиційним для настільних ігор російського виробництва якістю компонентів, оригінальною ігровою механікою і не менш цікавим ігровим процесом! Вона прекрасно підійде і для дітвори, і для домашніх посиденьок в сімейному колі, і для розумників зі стратегічним мисленням.

Настійно рекомендуємо дивитися правила з останньої сторінки! Там написані смачні морські лайки і намальовані піастри!

  • Время партии 60-120
  • Количество игроков 2-4
  • Возраст 8-18+
  • Язык Языконезависимая
  • Сеттинг Пираты
  • База Базовая игра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Шакал (Jackal), рос

Шакал (Jackal), рос

Чи думали ви одного разу відшукати скарб? А цілих 16 прихованих скарбів поспіль? Десять кульгавих каракатиць, ось це була би вдача !!!

Комплектация:

– 117 квадратов местности 
– 4 жетона кораблей 
– 12 матросов (по 3 каждого цвета)
– 37 жетонов монет
– Правила игры

4 інших товарів в цій категорії: