Бестселер Гномы-вредители, рус (Саботёр, Saboteur) Збільшити для перегляду

Гноми-шкідники, рос (Гномы-вредители, Саботёр, Saboteur)

10229

Новий товар

Десь в надрах землі гноми займаються пошуком та видобутком золотих злитків. Але поки одні гноми риють тунелі і шукають ці золоті злитки, інші в цей час просто створюють видимість роботи, намагаючись якомога сильніше уповільнити цей процес і зробити так, щоб перші так і не змогли дістатися до скарбів.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 690,00 UAH

Ігровий набір Гноми-шкідники має в своєму комплекті дві частини відомої і любимої усіма гри САБОТЕР і САБОТЁР 2.

Десь в надрах землі гноми займаються пошуком та видобутком золотих злитків. Але поки одні гноми риють тунелі і шукають ці золоті злитки, інші в цей час просто створюють видимість роботи, намагаючись якомога сильніше уповільнити цей процес і зробити так, щоб перші так і не змогли дістатися до скарбів. Загалом, божевільне протистояння гномів-шукачів скарбів і гномів-шкідників - хто ж виявиться переможцем?!

Опускаємося під землю

На самому початку гри потрібно вибрати з колоди карти із зображеннями персонажів і наосліп дати всім учасникам гри по одній з них. Саме це і визначить, хто ж з гравців приєднається до гномів-шукачів, а хто - до гномам-шкідників. Але поки не закінчиться раунд, ніхто не здогадається, кому яка карта дісталася.

Решта карт необхідно добре перемішати, роздати всім початкові картки, а ті що залишилися зібрати в колоду і покласти на стіл. На поверхні ігрового столу також повинна бути і картка Старту (карта, на якій зображені сходи зі спуском в шахту), а на відстані 7 карток від старту повинні розташуватися 3 картки фінішу тунелю. Зауважте, лише на одній з усіх карток фінішу є зображення золотого злитка, на інших же - просто картинки каменів. Картки фінішу повинні лежати на поверхні столу сорочкою вгору, тому для того, щоб відшукати золото, гномам доведеться вдатися до допомоги логіки та інтуїції.

Приступимо до гри

В комплекті гри два різновиди карт - карти тунелів і карти дій. Карти тунелів допоможуть гномам рити шахти у напрямку до золота. При викладанні карти тунелів потрібно дотримуватися тільки одного правила: підбирати карти таким чином, щоб зображення на них поєднувалися з раніше викладеними ділянками. Ще один вид карт - це карти дій:

 • Зламати інструменти. Використовуючи цю карту, гравець зможе зламати будь-який інструмент будь-якого гнома. Всі гноми мають 3 вида інструменту для того, щоб працювати під землею - киркою, візком і ліхтариком. У тому випадку, якщо буде зламаний хоча б один з перерахованих вище інструментів, займатися розкопкою тунелів гноми більше не зможуть.
 • Полагодити інструмент. За допомогою такої карти гравці зможуть лагодити свої інструменти і навіть інструменти свого колеги.
 • Подивитися будь-яку з фінішних карт. Ця карта надає вам можливість підглянути одну з фінішних карт. Дивитися на неї необхідно вкрай обережно, щоб бачити її могли тільки ви, а не ваші суперники.
 • Влаштовувати обвал. Наявність цієї карти може дозволити учаснику гри прибрати одну з карток у вже готової вежі.

Під час ходу, учасники гри можуть розіграти карту тунелю (якщо всі їхні інструменти справні) або ж карту дії (ця карта може гратися на самого гравця, а може і на інших учасників гри) або ж пропустити хід (скинути з руки одну з карток) . По закінченню ходу гравець повинен взяти з колоди нову картку і передати право ходу.

Закінчення раунду

Раунд може закінчитися тоді, коли гномам-шукачам скарбів вдасться дістатися до золота, і вони отримають заповітні злитки. Також раунд буде закінчено, якщо картки в колоді закінчаться, а гноми так і не доберуться до переможних злитків, переможцями тоді стануть гноми-шкідники (саботёри), і всі золоті злитки теж дістануться їм.

Саботер 2

Все зазначене раніше - це лише основні правила Саботера. Якщо ж учасники гратимуть за допомогою програми Саботёр 2, то вони зіткнуться з ще більшою кількістю ролей і карт тунелів.

У Саботері 2 всі гноми-старателі будуть поділені на 2 команди, вони будуть мати свого гнома-боса і гнома-ледаря. До того ж в підземні тунелі стануть навідуватися вчені-археологи, основне завдання яких не пошуки золотих злитків, а збір кристалів.

На додаток до карт тунелів додадуться карти з таємними ходами, дверима і цікавими пригодами. До речі, одночасно в грі може брати участь до дванадцяти чоловік.

 • Час гри 30-45
 • Кількість гравців 2-11
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фентезі
 • База Базова гра

Комплектация:

Базовая игра
– 44 карты туннелей
– 27 карт действий
– 28 карт золотых самородков
– 7 карт честных шахтёров
– 4 карты вредителей
– Правила игры

Расширение
– 64 карты золотых самородков
– 30 карт туннелей
– 21 карта действий
– 15 карт гномов (4 карты честных гномов зелёной команды, 4 карты честных гномов синей команды, карта босса, 2 карты геологов, карта барыги, 3 карты вредителей)
– Правила расширения

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Гноми-шкідники, рос (Гномы-вредители, Саботёр, Saboteur)

Гноми-шкідники, рос (Гномы-вредители, Саботёр, Saboteur)

Десь в надрах землі гноми займаються пошуком та видобутком золотих злитків. Але поки одні гноми риють тунелі і шукають ці золоті злитки, інші в цей час просто створюють видимість роботи, намагаючись якомога сильніше уповільнити цей процес і зробити так, щоб перші так і не змогли дістатися до скарбів.

Yes No
4 інших товарів в цій категорії: