Бестселер Настольная игра Пандемия (Pandemic) Збільшити для перегляду

Пандемія (Pandemic), рос

10015

Новий товар

Якщо ви звикли грати в настільні ігри, де панує ворожнеча і постійне протиборство між гравцями, то тут все зовсім навпаки. Чим згуртованіше дії всіх гравців, тим швидше ви зможете подолати всі труднощі і зберегти життя на планеті. Отже, страшна епідемія загрожує людству, не можна втрачати ні хвилини!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 180,00 UAH

Порятунок світу - це благородна місія і мрія кожного, ну або майже кожного! І якщо вам це близько, не втрачайте такого шансу! Настільна гра «Пандемія» пропонує вам об'єднатися з друзями в боротьбі проти прикростей, що обрушилися на вашу планету. Нарешті, в цій грі не буде суперників, а тільки загальна мета і спільні зусилля!

Короткий опис

Якщо ви звикли грати в настільні ігри, де панує ворожнеча і постійне протиборство між гравцями, то тут все зовсім навпаки. Чим згуртованіше дії всіх гравців, тим швидше ви зможете подолати всі труднощі і зберегти життя на планеті. Отже, страшна епідемія загрожує людству, не можна втрачати ні хвилини! Рятувальники відважно прямують в зону зараження.

У команді може бути від двох до чотирьох чоловік. Кожен гравець отримує певну роль: лікар, диспетчер, вчений і т.д. Важливо, вчасно застосовувати свої знання і вміння, а також координуватися з іншими учасниками гри.

Ігровим полем виступає карта світу, на якій позначені спалахи інфекцій. Хвороби різні і небезпечні, всього їх чотири види. Завдання команди переміщатися по світу, споруджувати лабораторії і винаходити антидоти. При цьому робити все потрібно максимально швидко, поки інфекції не заполонили собою всю планету і не закінчилися карти в колоді.

Вам належить приймати складні рішення і робити правильний вибір. Розставляти пріоритети, наприклад: спочатку полетіти в зону інфекції або ж в інший кінець планети, щоб поділиться досвідом з гравцем іншої ролі, витратити карту на будівництво лабораторії або накопичити кілька карт одного кольору для винаходу потрібних ліків. Кожен хід дає можливість зробити чотири дії. При цьому, коли ви робите один крок, хвороба просувається на цілих три. І навіть маючи в наявності панацею від хвороби, поки ви не приберете з поля всі відповідні кубики, ви її не подолаєте.

Хоча гра колективна, суперечки і розбіжності тут мають місце бути. У ситуаціях, коли одні вважають, що спочатку потрібно, наприклад, застосувати ліки, яке вже розроблено, а інші, що всі хвороби вимагають одночасного усунення.

У такі моменти кожен гравець розкривається і показує всю глибину своїх роздумів, після чого всі разом приймають максимально правильне рішення!

Резюме

Гра «Пандемія» не залишить вас байдужими. Тут ви зможете проявити стратегічне мислення, вдосталь подискутувати і відчути підтримку однодумців. Навіть суперечки в цій грі не принесуть негативних емоцій, а тільки наблизять до виконання важливої ​​місії - порятунку всього населення планети!

Відео огляд настільної гри Пандемія (Pandemic)

Якщо вам сподобалася настільна гра Пандемія (Pandemic), то зверніть вашу увагу також на гру МЕРТВИЙ СЕЗОН: Перехрестя, обидві ці ігри з глобальними ідеями і сенсами, продуманими механіками, правилами і деталями, коли хочеться чогось дійсно серйозного, вибирайте одну з цих двох ігор (а краще дві) і вперед - рятувати себе і світ.

Придбати настільну гру Пандемія (Pandemic) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

  • Час гри 40-90
  • Кількість гравців 2-4
  • Вік 8-18+
  • Мова Російська
  • Сеттинг Сучасний світ
  • База Базова гра

Комплектация:

– 1 игровое поле
– 7 карт ролей
– 7 фишек игроков
– 48 карт городов
– 6 карт эпидемий
– 5 карт событий
– 48 карт болезней
– 96 кубиков болезней
– 4 маркера лекарств
– 1 маркер распространения болезни
– 1 маркер вспышек болезней
– 6 исследовательских станций
– 4 памятки по действиям

Клас 
2020-02-21

Чудовий кооператив

Це моя перша гра в цьому жанрі, і я просто в захваті.
Після якихось затяжних і агресивних партій дістаєте цю гру, робите чай, і спокійно граєте всі разом за одну команду)))
Чудово грається на двох і навіть самому можна зіграти, супер..

Тепер щодо сайту, ціни адекватні, накопичувальна програма знижок класна, персонал адекватний, відповідальний. Єдиний нюанс, відправляють на наступний день, для мене це не мінус, але ті кому це важливо, майте на увазі.

Напишіть відгук
Пандемія (Pandemic), рос

Пандемія (Pandemic), рос

Якщо ви звикли грати в настільні ігри, де панує ворожнеча і постійне протиборство між гравцями, то тут все зовсім навпаки. Чим згуртованіше дії всіх гравців, тим швидше ви зможете подолати всі труднощі і зберегти життя на планеті. Отже, страшна епідемія загрожує людству, не можна втрачати ні хвилини!

4 інших товарів в цій категорії: