Зменшена ціна! Манчкин 6,5. Бабайки из склепа (дополнение), рус Збільшити для перегляду

Манчкін 6,5. Бабайки зі склепу (доповнення), рос

10373

Новий товар

Бабайки зі склепу - це маленьке, але надзвичайно цікаве доповнення до основної версії гри. Воно трохи схоже на Манчкін 6, але забезпечить значне збагачення ігрового процесу.

Детальніше

Ціна 280,00 UAH

-20%

350,00 UAH

Карткова гра Манчкін - це відома у всьому світі карткова гра пародійного характеру, в якій розвертаються неабиякі пригоди. Гра розрахована на маленьку компанію близько трьох - шести гравців, однак, якщо ви захочете, можна розширити мінімальну кількість. Для цього потрібно просто об'єднати кілька ігор або доповнень з даної серії.

Творці цієї настолки - справжні майстри! Це талановиті ігророби Стів Джексон і Джон Ковалик, малюнки якого можна по праву вважати візиткою манчкінів. Основні характеристики цієї настолки - колюче і тонке почуття гумору, за допомогою якого автори висміюють відомі настільні ігри. Гру відрізняють прості і доступні правила і високий темп.

Завдання учасників максимально прості: необхідно прокачувати свого героя будь-якими засобами (навіть неможливими, що і характерно для манчкінів). Переможцем стане той, кому вдасться першому прокачати свого персонажа і досягти десятого переможного рівня. Для досягнення цієї мети можна використовувати абсолютно все - блеф, хитрість, махінації. У грі все це більш ніж виправдано.

Загалом, гра тримається на динамічних пригодах, подорожах, зустрічах з монстрами, перемоги і віднімання скарбів, а також у вигризаннях рівнів і тих підставах.

Трохи докладніше

Байки зі склепу - це маленьке, але надзвичайно цікаве доповнення до основної версії гри. Воно трохи схоже на Манчкин 6, але забезпечить значне збагачення ігрового процесу.

Доповнення Манчкин 6,5 - це не самостійна гра, і для неї потрібна базова версія легендарного Манчкіну. Однак це доповнення може з легкістю замінити доповнення Манчкин 6. Безбашенні Підземелля або ж просто розширити гру, якщо змішати разом кілька колод.

Доповнення містить в собі картки нового формату - це карти з склепами (двадцять штук) і порталами (шістнадцять штук). За допомогою цих карток манчкіни зможуть пересуватися по просторах підземелля ще швидше.

Чи готові до підземних пригод? Тоді, вперед! Підземелля повні захоплюючих пригод, безмежного веселощів і повного божевілля!

На кого розрахована гра

Доповнення Манчкин 6,5 неодмінно сподобається тим, хто обожнює веселощі і ненудні сутички з страхітливими монстрами. У цій грі учасникам треба буде плести інтриги, займатися збором скарбів і всім тим, що зазвичай і роблять манчкіни. Манчкин 6,5 розрахований на гравців більш молодших, але ці відчайдушні пригоди можуть захопити кого завгодно, людей будь-якого віку і роду діяльності!

  • Час гри 30-60
  • Кількість гравців 3-6
  • Вік 12-18+
  • Мова Російська
  • Сеттинг Фентезі
  • База Доповнення

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Манчкін 6,5. Бабайки зі склепу (доповнення), рос

Манчкін 6,5. Бабайки зі склепу (доповнення), рос

Бабайки зі склепу - це маленьке, але надзвичайно цікаве доповнення до основної версії гри. Воно трохи схоже на Манчкін 6, але забезпечить значне збагачення ігрового процесу.

30 інших товарів в цій категорії: