Манчкін 2. Скажена сокира. (дополнение), укр

10123

New product

Доповнення збільшує основний набір манчкіну і робить його різноманітніше. Якщо вам подобається ця гра, то ми радимо не втрачати цю чудову можливість зробити її ще цікавіше

More details

Товар відсутній

Price 280,00 UAH

Зверніть увагу!
Манчкин 2. Дика Сокира - не самостійна гра, а доповнення до базового манчкіну.

Короткий опис
Манчкин 2: Дикий Сокира - доповнення до гри Манчкін, однієї з найпопулярніших карткових ігор в світі. Так що, якщо ви ще не пробували основну гру, то ми вам дуже рекомендуємо з цим не затягувати;)
Що ж пропонує нам це доповнення? У коробці знаходиться 112 нових карт: 66 дверей і 46 скарбів - всі вони домішуються до карт манчкіну, від яких зовні відрізняються тільки невеликим зображенням сокири на лицьовій стороні.

Головне нововведення - раса орків, що має захист від проклять і здатність отримувати додатковий рівень при великому перевазі в битві з монстрами. Щоб цікавіше було цих монстрів мочити, в комплекті є набір шмоток спеціально для нової раси.
Крім цього, додано безліч карт, які, як правило, крім ігрової цінності, мають і фірмовий гумор: нові монстри, нові шмотки, нові заклинання і зілля.

В цілому виходить, що основний набір манчкіну (Munchkin) збільшується більш ніж на 100 карт. Доповнення не змінює правил гри, але вносить різноманітність як кількісно (стопки дверей і скарбів тепер закінчуються повільніше), так і якісно. Деякі карти дають нові цікаві можливості: наприклад, дощовик захищає від зілля, Шолом заднього огляду - від злодіїв, а Коростявий порошок зніме з противника будь-який предмет одягу. Разом з картами з основної гри це відкриває нові комбінації і способи обійти інших манчкінів в гонитві за заповітним десятим рівнем (ну, або способи насолити іншим в найвідповідальніший момент, як і личить справжньому манчкіну =)).
До речі, для подальшого поліпшення гри можна додати і інші доповнення. Зокрема, Клірічні Огріхи.

Резюме 
Доповнення збільшує основний набір манчкіну і робить його різноманітніше. Якщо вам подобається ця гра, то ми радимо не втрачати цю чудову можливість зробити її ще цікавіше ;)

  • Время партии 30-60
  • Количество игроков 3-6
  • Возраст 10-18+
  • Язык Украинский
  • Сеттинг Фэнтези
  • База Дополнение

Комплектация: 

– 112 новых карт
– 1 специальная бонус-карта
– 1 счетчик уровней

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Манчкін 2. Скажена сокира. (дополнение), укр

Манчкін 2. Скажена сокира. (дополнение), укр

Доповнення збільшує основний набір манчкіну і робить його різноманітніше. Якщо вам подобається ця гра, то ми радимо не втрачати цю чудову можливість зробити її ще цікавіше

30 інших товарів в цій категорії: