Зменшена ціна! Настольная игра Эпичные Схватки Боевых Магов: Бесчинство в Замке Спрутобойни Збільшити для перегляду

Епічні Сутички Бойових Магів: безчинства в Замку Спрутобойні

10066

Новий товар

Це фантастичне поєднання сміливості, винахідливості і прагнення до перемоги! Найсильніші чарівники беруть участь в грандіозному магічному змаганні, в якому їх чекають знищуючі заклинання, пекельні істоти, хвилі крові - все те, без чого неможливо собі уявити жодний епічний бій!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 488,00 UAH

-20%

610,00 UAH

Вже перемогли всіх чаклунів, але жага вступити в нову магічну бійку не проходить? Швидше включаються до нового смертельного замісу - бойова сутичка з абсолютно відмороженим свавіллям і дикими веселощами оголошується відкритою!

Потихеньку вигодовують дикий тварюк, які так і рвуться втекти зі своїх ланцюгів в катакомбах стародавнього замку Спрутобойні, та не забувай кастовати стародавні заклинання. Непереможний Змій Курінич, абсолютно безстрашний Кубодемон і хитрий і виверткий Гамадрантул перетворять твоїх ворогів в жалюгідну калюжу ектоплазми! А якщо і тебе просто приголомшили на полы битви - не впадайте у відчай! Швидше воскресай в самий незручних для ворогів момент, спонтанно вривайся в криваву м'ясорубку, адже грандіозна сутичка не терпить зволікань!

Трохи докладніше

Епічні Сутички Бойових Магів: безчинства в Замку Спрутобойні - довгоочікуване продовження популярного ігрового хіта про жорстокі та до непристойності кривавих розборках Крутецких магів. Море крові, садизму і повна відсутність пощади - а головне, тут ти зможеш кастовати заборонені в усьому цивілізованому світі заклинання! Сторонам не цікаві будь-які табу або обмеження для жалюгідних людців - тут важливо перетворити супротивника в прах, поки він не зробив це за тебе! Смерть занадто добра до магів - просто померти тут не вдасться нікому!

Нас заточили в містечку, в порівнянні з яким суще Пекло здається п'ятизірковим курортом. Ми будемо вмирати сотні і навіть тисячі разів, і кожного разу воскресати з однією-єдиною метою: створити потужне і непереможне заклинання, в рази смертельніше того, яке перетворило нас на попіл в минулій сутичці!

У нещадній битві можуть зійтися від двох до шести гравців. Чудовий сучасний дизайн, якісна стилістика гри наочно пояснює, що до чого - гравцям належить створювати складні комбінації з ігрових карт, збирати могутні артефакти, а також регулярно вдаватися до самої смертоносної зброї - Шаленої магії. І навіть якщо удача сьогодні відвернулася від тебе - смерть не є виправданням скласти зброю! Навіть з того світу ти можеш громити ворожих магів - поки останній з них не впаде жалюгідною смертю!

Оновлена ​​механіка

З цікавих і принципово нових фішок найбільш крутими є:

* Тварі - всі приходи в цій настолці вважаються Тварями, і в деяких ситуаціях можуть залишатися у вас на столі протягом декількох раундів! Тварі можуть захистити вас від ворожого заклинання, а ще - більшість з них мають по-справжньому унікальні властивості!

* Кров. Абсолютно новий ігровий ресурс, який дається за вбивства ворогів і утримання замку. На відміну від інших ресурсів, Кров переходить в наступні ігрові партії! Крім того, деяким картками необхідна жертва в декілька літрів крові - тоді ефект від заклинань буде максимально убивчим! Ого-го!

* Замок. Деякі ігрові карти дозволяють захопити цілий Замок Спрутобойні! По закінченню одного раунду Замок приносить власнику 1 літр Крові. До речі, деякі з карт дають певні ніштяки своєму власникові - але хто заважає стерти господаря Замку в порошок і самому заволодіти ним ?!

* Нежданчик. Особливі ігрові ефекти, які активуються після вашої смерті. Жодна смерть в цій сутичці не залишиться марною!

Ігровий заміс

Кожен з учасників відіграє роль певного мага і отримує його планшет, який стане в нагоді, щоб позначити, що залишилися ігрові очки життя. Всі гравці починають сутичку з 20 очками. Карти заводил, наворотів, приходів і шаленої магії лежать в одній ігровій колоді і ретельно тасуються перед замісом.

Роблять хід гравці по черзі, але добирають карти і збирають заклинання воєдино одночасно.

Гра включає в себе кілька партій, а кожна партія - кілька фаз. Розберемо докладніше:

1. Добір карт. На початку кожного ходу необхідно добрати в руку до восьми карт.

2. Створюємо заклинання. До його складу може входити від однієї до трьох карт трьох різних видів: Заводила - починає заклинання і дає особливу перевагу; Наворот - додатковий плюс унікальності і болю, а також Прихід - завершення вбивчого ефекту магії! Кожен спелл ​​включає в себе по одній карті зазначених типів, але по їх комбінацій немає ніяких обмежень.

3. Викладання заклинань. Готові карти викладаємо лицьовою стороною вниз - чекаємо готовності інших учасників.

4. Визначаємо черговість ходу. Першим чаклує гравець з найменшою довжиною заклинання - якщо у декількох гравців його довжина однакова, то першим ходить той, у кого число Ініціативи на мапі Приходу вище. Якщо Приходу немає - число дорівнює нулю. У разі, якщо і так не вдалося визначити черговість - кидаємо кубик.

5. Відкриваємо заклинання. Коли ігровий хід дійшов до вас, перевертайте карти заздалегідь підготовленої магії і максимально епічно і пафосно зачитуйте назву свого спелла. Можна навіть вигадати особливе ігрове покарання для тих гравців, які відразу перейдуть до ефектів своїх карт!

6. Застосовуємо карти ефектів. Все строго по порядку - спершу Заводила, потім Навороти і Прихід. Якщо потрібен Могутній кидок - що ж, кидаємо кубик по разу за кожну таку карту! Всього шкіл магії в грі п'ять: Псування, Морок, Чад, Кумар і Трава. Гравці застосовують ефекти карт по черзі, намагаючись завдати суперникам максимально можливої шкоди!

7. Початок нового раунду - якщо, звичайно, у грі ще залишилося хоча б два живих мага!

Чия взяла?

Гравець, який першим зумів зібрати дві медалі «недобитого Чаклуна», перемагає. Щоб отримати таку нагороду, потрібно вбити всіх своїх ворогів і при цьому залишитися живим самому. Як показує практика, вижити в цій смертельній битві не так-то й просто!

Особливості гри

* Перед нами - самостійна гра, з унікальною механікою, карти якої, між тим, цілком успішно можна змішувати з іншими доповненнями серії - всі умови для створення повного ігрового божевілля!

* Костоламна сутичка для 2-6 гравців не дасть відірватися ні на секунду!

* Прості ігрові правила і в той же час необмежена реіграбельність!

* Абсолютно божевільні ігрові ілюстрації на 128 нових картах заклинань. Такого ви ще не бачили!

* Вісім принципово нових чаклунів - у кожного з них серйозні наміри і непосильна спрага підкорити світ!

* Потужні нововведення: кровожерливі Тварі, літри крові, а ще - унікальні нежданчик! Не чекали? Отож!

* Новий ігровий варіант «Короткий Турнір» - для тих, хто любить перемагати ворогів швидко і завзято!

Відео огляд до настільної гри Епічні Сутички Бойових Магів: безчинства в Замку Спрутобойні

Якщо вам сподобалася настільна гра епічність Сутички Бойових Магів: безчинства в Замку Спрутобойні, то не пропустіть гру, з якої все це починалося - ЕПІЧНІ СУТИЧКИ БОЙОВИХ МАГІВ: БИТВА НА ГОРІ ЧЕРЕПЛАМЕНІ.

Купити Епічні Сутички Бойових Магів: безчинства в Замку Спрутобойні або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 30-40
 • Кількість гравців 2-6
 • Вік 16-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фентезі
 • База Базова гра

Комплектация:

– 128 карт заклинаний
– 25 карт сокровищ
– 25 карт дохлых колдунов
– 8 планшетов героев
– 7 медалей недобитых колдунов
– 6 кровометров
– 6 черепушек
– 4 кубика
– 1 замок Спрутобойни
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Епічні Сутички Бойових Магів: безчинства в Замку Спрутобойні

Епічні Сутички Бойових Магів: безчинства в Замку Спрутобойні

Це фантастичне поєднання сміливості, винахідливості і прагнення до перемоги! Найсильніші чарівники беруть участь в грандіозному магічному змаганні, в якому їх чекають знищуючі заклинання, пекельні істоти, хвилі крові - все те, без чого неможливо собі уявити жодний епічний бій!

Yes No
3 інших товарів в цій категорії: