Зменшена ціна! Настольная игра Эпичные Схватки Боевых Магов: Битва на Горе Черепламени Збільшити для перегляду

Епічні Сутички Бойових Магів: Битва на Горі Черепламені, рос

10065

Новий товар

Ви вже у передчутті турніру за звання кращого чаклуна всіх часів і народів? Це не дивно, адже багато хто вже полягли смертю хоробрих під Горою Черепламені, але це ще не кінець!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 523,20 UAH

-20%

654,00 UAH

Що це б'є фонтаном з рота того зухвалого черепа на вершині гори? Напевно, всепоглинаюча розпечена магма? Ах, якби ... Це криваві останки нещасних слабаків, які зазнали поразки в Епічній Сутички Бойових Магів на Горі Черепламені!

Короткий опис

Так, це сама брутальна настільна гра з усіх, що нам доводилося зустрічати! Гостросюжетне карткове змагання бойових магів в стилі кліпу якийсь хеві-метал групи з вісімдесятих. На полі бою - чарівники і огидні тварюки, люто викидають заклинання і безперервно метаючі один в одного струмені вогню і кислоти. В такій битві б'є кров, рвуться мантії, розлітаються на шматки тіла і кришаться кістки ... А голови бійців раз у раз відриваються від тіл і потрапляють в лапи зголоднілих пекельних тварюк!

Справжнє криваве місиво на Вашому ігровому столі!

Епічні Сутички Бойових Магів - це бій, переможець якого буде визнаний кращим чаклуном за всю історію світу! Це звання варто того, щоб ризикнути і докласти всіх зусиль, і учасникам турніру це добре відомо! Більш того, битва набирає куди більш серйозних обертів, ніж передбачалося, адже чарівники не відступають навіть після смерті! Опинившись на тому світі, вони все ще активно беруть участь в битві, посилаючи «привіти» ворогам за допомогою спеціальних карт дохлих чаклунів!

Ви вже у передчутті турніру за звання кращого чаклуна всіх часів і народів? Це не дивно, адже багато хто вже полягли смертю хоробрих під Горою Черепламені, але це ще не кінець!

Щоб взяти участь в битві, Вам необхідно вибрати одного з чарівників і взяти вісім карт заклинань. Ось і все - Ви вже на полі бою! Проявіть фантазію - складіть власне заклинання з однієї, двох або трьох карт і обрушьте всю його міць на суперників! Однак будьте готові до того, що вороги теж даремно часу не втрачають і створюють свої чари.

Коли обидві сторони готові, настає час перевірити заклинання в дії! Викрикуючи магічні слова, і тоді Ваших суперників накриє хвилею їх же крові!

Картковий бій для любителів жорстоких ігор

Настільна гра укомплектована всією необхідною для бою атрибутикою. Завдяки спеціальним фішкам-черепцям для підрахунку життя Ви зможете відслідковувати, наскільки сильно поранили супротивників і в якому стані Ваші власні кінцівки. А знаки недобитого чаклуна дають зрозуміти, хто з бійців залишився на полі битви і продовжує бій. Маг, двічі отримав жетон недобитого, стає чемпіоном битви на Горі Черепламені.

Думаєте, це просто? Тоді спробуйте відобразити магічну атаку Ваших ворогів, адже турнір чаклунів - це суцільні несподіванки! Майте на увазі, що заклинання мають властивості розростатися або змінюватися під дією чарівних артефактів: наприклад, підв'язки Леді Удачі багаторазово підсилять Могутній Кидок, і тоді суперникам вже точно мало не покажеться, а Керівництво по крутості стане надійним помічником в складанні заклинань!

Розробники Епічних Сутичок Бойових Магів виконали відмінну роботу: ілюстрації настільки вражаючі, що буквально оживають на очах, а назви магічних заклинань викрешуються полум'ям в пам'яті кожного гравця! Автори акцентують увагу на тому, що гра призначена тільки для дорослих, і категорично не рекомендують залучати до неї дітей і підлітків молодше 16 років, щоб не травмувати тендітну юнацьку психіку.

Відео огляд до настільної гри Епічні Сутички Бойових Магів: Битва на Горі Черепламені

Якщо вам сподобалася настільна гра Епічні Сутички Бойових Магів: Битва на Горі Черепламені, то не пропустіть довгоочікуване продовження популярного ігрового хіта - ЕПІЧНІ СУТИЧКИ БОЙОВИХ МАГІВ: БЕЗЧИНСТВА В ЗАМКУ СПРУТОБОЙНІ.

Купити епічність Сутички Бойових Магів: Битва на Горі Черепламені або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

  • Час гри 30-40
  • Кількість гравців 2-6
  • Вік 16-18+
  • Мова Російська
  • Сеттинг Фентезі
  • База Базова гра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Епічні Сутички Бойових Магів: Битва на Горі Черепламені, рос

Епічні Сутички Бойових Магів: Битва на Горі Черепламені, рос

Ви вже у передчутті турніру за звання кращого чаклуна всіх часів і народів? Це не дивно, адже багато хто вже полягли смертю хоробрих під Горою Черепламені, але це ще не кінець!

Комплектация:

– 178 карт заклинаний, сокровищ и дохлых колдунов
– 8 планшетов героев
– 7 медалей недобитых колдунов
– 6 черепушек для отсчёта жизней
– 4 шестигранных кубика
– 1 гора Черепламени и 2 подставки
– правила игры

3 інших товарів в цій категорії: