Зменшена ціна! Экивоки. Лето, рус Збільшити для перегляду

Еківокі. Літо, рос

10656

Новий товар

Найспекотніша пора року надихнула авторів всіма улюбленої гри Еківокі на створення чергової версії карткової гри. Загалом, готуйте побільше освіжаючих коктейлів і постарайтеся проявити всі свої творчі вміння та навички, оскільки гра обіцяє бути надзвичайно спекотною!

Детальніше

Ціна 344,00 UAH

-20%

430,00 UAH

Найспекотніша пора року надихнула авторів всіма улюбленої гри Еківокі на створення чергової версії карткової гри. Загалом, готуйте побільше освіжаючих коктейлів і постарайтеся проявити всі свої творчі вміння та навички, оскільки гра обіцяє бути надзвичайно спекотною!

Карткова гра Еківокі. Літо - це захоплююча і забавна гра, в якій необхідно показувати і вгадувати різні слова.

Єднання літа та зими

Візьміть ігровий набір Еківокі. Зима і об'єднайте дві гри, щоб додати в літню спеку трохи зимових веселощів і святкового настрою.

Перед початком гри

Перед тим, як приступити до гри, необхідно викласти на стіл ігрове поле і встановити фішки на стартову позначку. Близько ігрового поля потрібно поставити пісочний годинник, кубик і дві колоди карток із завданнями і позначками п'ять або шість. Перша колода з картками відповідає кидкам кубика від одного до п'яти, а друга - тільки числа шість. Також для гри може знадобитися пластилін і олівець.

Ви можете грати в Еківокі однією командою, один проти всіх або ж в режимі тет-а-тет.

Як грати

Для того, щоб почати партію учасник, який буде пояснювати загадане слово, повинен кинути кубик. Якщо на кубику випаде число від одного до п'яти, він повинен буде витягнути завдання з колоди, на якій стоїть позначка п'ять. За допомогою пісочного годинника відміряється час, відведений для відгадування слова.

У кожній картці міститься п'ять слів або словосполучень і п'ять методів їх пояснення:

 • прочитати слово задом наперед;
 • пояснити його за допомогою інших слів;
 • зобразити слово в малюнку;
 • пояснити за допомогою жестів і міміки;
 • пояснювати значення слова, відповідаючи на питання інших гравців (відповідати можна тільки «так» або «ні»).

Якщо ж гравець викидає число шість, він повинен взяти картку завдань з іншої колоди, де також сховалися еківоки.

ВЕЛИКЕ ВУХО. Ви повинні перетворитися в невидимку для інших учасників і спробувати пояснити слово тільки за допомогою звуків.

ПЛАСТИЛИНОВА КОРОВА. Спробуйте себе в ролі справжнього скульптора, в чому вам допоможе шматочок простого пластиліну. За своїм бажанням ви можете спорудити слово з іншого матеріалу, який виявиться у вас під рукою.

ШТУКА. Спробуйте пояснити загадане слово, користуючись словами «штука», замість неживих предметів і «істота» замість одухотворених.

БЛІЦ. Вгадуйте якомога більше слів за відведений проміжок часу.

ДУЖЕ ВИТОНЧЕНІ МИСТЕЦТВА. Завжди хотіли стати видатним живописцем? Все дитинство ходили в художню школу? Тоді спробуйте зобразити загадане слово за допомогою картинки в своєму власному стилі або ж намалюйте її автора або назву.

МІМІКА І ЖЕСТИ. Спробуйте створити свою скульптуру за допомогою тел інших гравців, ставте їх як завгодно, щоб вийшло зобразити загадане слово.

ХТО ЗОБРАЖЕНИЙ НА ФОТОГРАФІЇ? Поясніть, яка людина зображена на фото, не використовуючи при цьому ні жести, ні букви, ні цифри.

МУЛЬТЯШКИ. Постарайтеся показати персонажів мультфільмів, телепередач і кінофільмів.

Веселіться і перемагайте!

За кожне правильно вгадане слово з картки гравець може перемістити свою фішку на одну поділку вперед. Той гравець, якому вдасться досягти фінішу першим, і стане переможцем, а іншим залишиться лише привітати його з перемогою.

На кого розрахована гра

Любите ходити в гості, відпочивати в веселих компаніях або виїжджати відпочивати на природу, але просто їсти і пити вам  зовсім не цікаво? Тоді пропонуємо чудовий варіант, як можна весело і цікаво провести час. Розділіться на команди і отримаєте масу позитивних емоцій!

Ви навіть не уявляєте собі, як захоплює ця гра, адже цікаво буде не тільки згадувати слова, але і вгадувати їх. Не віриться? Тоді спробуйте самі!

 • Час гри 45-60
 • Кількість гравців 2-11
 • Вік 16-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Еківокі. Літо, рос

Еківокі. Літо, рос

Найспекотніша пора року надихнула авторів всіма улюбленої гри Еківокі на створення чергової версії карткової гри. Загалом, готуйте побільше освіжаючих коктейлів і постарайтеся проявити всі свої творчі вміння та навички, оскільки гра обіцяє бути надзвичайно спекотною!

Yes No
3 інших товарів в цій категорії: