Геометрія уяви (Геометрия воображения, Imagine, Візуал), укр

10221

Новий товар

Неймовірно цікава і захоплююча гра, яка створена спеціально для любителів веселощів і людей з безмежною фантазією. Ця гра, як і інші сучасні настолки, передбачає пояснення слів, проте пояснювати їх доведеться не зовсім традиційним методом.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 529,00 UAH

А що якщо взяти карту, на якій зображені сходини, і спробувати перевернути її догори ногами, щоб картинки розташувалися зверху вниз, а не по діагоналі. Далі на черзі хвиляста лінія ... Спробуйте розмістити її паралельно сходах. Між ними прокладаємо звичайну лінію. Ну що, зрозуміло, що вийде з усього цього? Невже не ясно? Зовсім? Так у нас же вийшла справжнісінька вишиванка!

Чудово. Тепер спробуємо поставити під нашою вишиванкою гурток, а зображення факела розмістимо над нашим кружечком. З нього вийде чудовий чуб для козака. І завершальна деталь - три трикутника червоного кольору, які зазвичай позначають напрямок руху, стануть гудзиками. Ну, що тепер вийшло? Підказка адже вже була ... Вийшов справжній козаченько з чубом і в вишиванці!

Геометрія уяви (Imagine) - це неймовірно цікава і захоплююча гра, яка створена спеціально для любителів веселощів і людей з безмежною фантазією. Ця гра, як і інші сучасні настолки, передбачає пояснення слів, проте пояснювати їх доведеться не зовсім традиційним методом. Оригінальність даної гри полягає в тому, що в коробці ви знайдете набір прозорих карток, на яких зображені різні візерунки, знаки або схематичні абстракції. Кожен гравець повинен буде складати частини так, щоб натякнути іншим учасникам гри на вірну відповідь.

Слова и словосполучення

Гра Геометрія уяви представляет собою своєрідну інтерпретацію всім відомої гри Imagine. Автори глибоко проаналізували слова, які необхідно буде показати, щоб самє українці змоглі правильно показати и зрозуміти їх. Звичайно, в гру включені і цікаві місця з Усього світу, назви художніх творів та персоналії. Там же ви знайдете и деякі наукові и технічні терміни, поняття з сучасних технологій и купу історічніх фактів. Але будьте готові і до власне українських поняттям, таким, наприклад, як Капітошка, Петрик П'яточкін, пісня гурту Воплі Відоплясова - «Весна», або «Вчителька» у виконанні гурту Тік.

Також гравці зможуть скласти «гопак» або «Інтерсіті». А чи вийде у вас показувати такі фрази, як «догори дригом», «витріщити беньки» або «отакої»? Спробуйте! Гра Геометрія уяви - це не простий переклад всесвітньо відомої гри, автори адаптували її спеціально для жителів України, щоб вона стала зрозумілою і більш цікавою.

Створюйте свої мультики

Простим поєднанням карт гра не обмежується. Прозорі картки можуть складатися в найрізноманітніші смисли, легко комбінуючи один з одним. Крім того, в грі важлива і динаміка. Гравці можуть пересувати картки, щоб вони могли показувати ті чи інші дії. Також гравець може просто прикрити деталь зображення за допомогою пальця - так він створить новий незвичайний образ.

Це гра для людей з безмежною уявою, вона здивує і вразить своїми можливостями. Використовуючи прозорі картки, ви зможете показати практично все, що тільки прийде вам в голову!

До речі, в правилах сказано, що гравець повинен повідомити іншим учасникам гри назву категорії, до якої можна віднести його слово або вираз. Наприклад, він може заявити, що його вислів відноситься до творів світової літератури. Після цього він складає всі картки у велику-превелику стопочку. Як варіант, це може бути «Війна і мир» ...

Резюме

Геометрія уяви - це прекрасна гра, призначена для гравців з безмежною уявою. Прозорі картки містять в собі безліч можливостей, а завдання гри адаптовані спеціально для жителів України. Безсумнівно, її можна назвати кращою грою з усього списку вітчизняних настільних ігор!

Завдяки доступним, зрозумілим правилам і захоплюючому процесу гри в неї можна грати і всією родиною, і на гучних вечірках, і веселою багатолюдною компанією, яка стикається з настільними іграми вперше.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 3-8
 • Вік 12-18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Комплектация:

– 60 прозрачных карт
– 65 карт с заданиями (1040 слов и словосочетаний)
– 35 жетонов (25 номиналом 1 балл и 10 номиналом 3 балла)
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Геометрія уяви (Геометрия воображения, Imagine, Візуал), укр

Геометрія уяви (Геометрия воображения, Imagine, Візуал), укр

Неймовірно цікава і захоплююча гра, яка створена спеціально для любителів веселощів і людей з безмежною фантазією. Ця гра, як і інші сучасні настолки, передбачає пояснення слів, проте пояснювати їх доведеться не зовсім традиційним методом.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: