Бестселер Настольная игра Будьмо Збільшити для перегляду

Будьмо, укр

10116

Новий товар

Будьмо! - це весела алкогольно-настільна гра для будь-якої компанії і не менш яскравий, ніж оригінал, український варіант популярної настолки King`s Cup.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 260,00 UAH

Ідеальний варіант для застілля!

Що в коробці?

В барвисто оформленій коробці з даною грою ви знайдете стильну колоду із завданнями (52 карти), проілюстровані з невимовним українським колоритом.

Як грати?

Розібратися в правилах настільної гри Будьмо! вийде за п'ять хвилин! Це надзвичайно яскрава і весела гра, здатна підвищити градус будь-якого застілля. Механіка гри полягає в наступному - колода із завданнями ретельно перетасовується і поміщається на стіл картинкою вниз. По черзі беручи верхню карту з колоди, гравці повинні виконувати вказану на картах дію. Причому гравець, якому належить виконати таку дію, позначений на карті, і це може бути зовсім не той, хто витягнув карту. Як зрозуміло з назви самої гри, має бути багато пити, а тому, затіваючи бій, необхідно запастися різноманітним алкоголем, а також заздалегідь зважити свої шанси на перемогу. Ну або замість спиртовмісних напоїв поставити на стіл лимонад, ситро і соки. Для непитущих.

Завдання на картах можуть бути і простими (наприклад, «Парубочий вечір», який наказував би кірнуть по стопочці всім хлопцям, або «Наливай-но!», Що змушує випити тому, хто витягнув карту), і більш хитромудрими (наприклад, карта «Розумник» , коли витягнув карту загадує всім якесь збірне поняття, наприклад, смартфон, а всі інші повинні озвучити бренд. Хто назве останнім, той і п'є. Або «Віршомаз», коли всі гравці називають риму до загаданого слова. Чия рима гірше, тому і доведеться пити).

До речі, правило пити до дна тут працює тільки в одному випадку - коли гравцеві чотири рази випала карта «Король гори». Так що з технікою безпеки в грі все нормально.

Зіграні карти відправляються в відбій, а сама гра завершується в одному з трьох важлівіх віпадків:

· Зіграний четвертий «Король гори»;

· Випито весь алкоголь;

· Гравці не в змозі розмовляти.

Для кого ця гра?

Застільна гра Будьмо! стане найкращим подарунком для іменинника, підірве будь-яку вечірку і, звичайно, доведеться до речі на будь-якому мало-мальському застіллі або корпоративі. Розкриваючи коробку і затіваючи «бій», можна обійтися і без алкоголю, але якщо вже ви зібралися за столом, а в келихах золотисте вино або смачна горілочка, будьмо!

Гра внесе різноманітність в звичний процес, додасть божевілля і веселощів. Але якщо вже ліміт по градусах досягнуто, можна зіграти і в звичайного підкидного - карти ігрового набору Будьмо! мають масті і номінал звичайних гральних карт - від двійки до туза.

  • Час гри 30-120
  • Кількість гравців 4-10
  • Вік 18+
  • Мова Українська
  • Сеттинг Сучасний світ
  • База Базова гра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Будьмо, укр

Будьмо, укр

Будьмо! - це весела алкогольно-настільна гра для будь-якої компанії і не менш яскравий, ніж оригінал, український варіант популярної настолки King`s Cup.

30 інших товарів в цій категорії: