Зменшена ціна! Барамелька, рус (Барабашка 2.0) Збільшити для перегляду

Барамелька, рос (Барабашка 2.0)

10313

Новий товар

Гарантія чудового настрою, веселощів і позитивних вражень! Ця гра обов'язково сподобається і дорослим, і дітям. Дітворі вона допоможе розвинути увагу та швидкість реакції, а дорослих ненадовго поверне в світ безтурботного дитинства.

Детальніше

Ціна 472,00 UAH

-20%

590,00 UAH

У стінах старого замку гравці можуть знайти величезну кількість загадок і таємниць. У величезних залах замку на підлогах, порослих мохом, не так давно кружляли в бальних танцях молоденькі фрейліни і красені-джентльмени. На запорошених бібліотечних полицях можна виявити вікову мудрість, а висота похилих веж нагадає про велич минулого.

Протягом століть залишаються недоторканими старі зруйновані будинки, які давно покинуті господарями. Але чи дійсно цей замок такий занедбаний?

Якщо ви наберетеся сміливості і зважитеся піднятися по широких сходах, пройти через парадний вхід, то побачите, що це зовсім не так! Мостини скриплять, щось шарудить в темному кутку, а вдалині мерехтить вогник світла - в цьому замку точно є хтось крім вас.

Десь далеко можна почути тиху музику, а легкий вітер доносить тихі звуки мелодійного контральто. Здається, ця мелодія лунає з ванної. Може бути, варто піднятися і подивитися, хто ж там ховається? ..

Настільна гра Барабашка 2.0 (Geistesblitz 2.0) - це продовження усіми любимої настільної гри для всієї родини - Барабашка (Geistesblitz). Але цю гру цілком можна вважати самостійною, оскільки грати в неї можна без базової, основної версії гри.

Схожість з попередньою версією гри, головним героєм якої був невдалий і пустотливий дух Болдуін. звичайно ж, є. Цього разу основна мета гравців - допомогти мешканцям древнього замку уникнути чергових неприємностей. Але в цей раз в складну ситуацію потрапляє не головний герой, а його подруга. Основне завдання учасників - допомогти їй відшукати загублені у ванній кімнаті предмети. Гравцям потрібно визначати об'єкти, які зашифровані на карті, намагаючись взяти їх першими (раніше за інших). Перемога дістанеться тому, хто зможе правильно визначити найбільше предметів.

Ця гра практично не вимагає підготовки. Перед початком партії необхідно дістати з упаковки і покласти посередині ігрового столу п'ять предметів, серед яких - рушник, гребінець, жаба, ванна і сама подруга Болдуїна. Потім необхідно перетасувати колоду з картками. Ах да, доведеться ще вибрати ведучого, якому належить відкрити першу картку (якщо грати будуть діти, краще, щоб це був один із старших гравців). Після цього учасникам гри потрібно зрозуміти, який предмет зашифрований на картці, і першим схопити його.

Будьте уважні, на кожній картці намальовано 2 предмета, при цьому можливі 2 варіанти:

 • Зображений на картці предмет за всіма критеріями (за формою і кольором) збігається з яким-небудь з п'яти предметів, які лежать на столі. Не втрачайте ні хвилини і швидко хапайте його!

 • Жоден з предметів, зображених на картці, не має збігів з предметами, що лежать на столі (ні за формою, ні за кольором). В такому випадку гравцям потрібно шукати такий предмет, який відсутній на картці, і при цьому його кольору також немає на картці.

Не потрібно забувати і про дотримання інших правил гри: гравець може взяти зі столу тільки один предмет, при цьому брати його можна тільки однією рукою. Якщо ви вже прийняли рішення взяти той чи інший предмет, змінити його ви не зможете. Також не варто забувати і про елементарну ввічливість - не потрібно вихоплювати предмети з рук у інших учасників.

Якщо вам вдасться схопити правильний предмет, ви отримаєте картку, яку необхідно буде покласти перед собою наверх сорочкою. Але тим учасникам, які допустять помилку і виберуть неправильний предмет зі столу, доведеться віддати по одній своїй картці. Будьте уважнішими, навіть якщо впевнені, що взяли правильний предмет, не поспішайте - нехай ваші суперники помиляться, адже їх помилки принесуть вам додаткові очки.

Гра триватиме до того моменту, поки всі картки із завданням не будуть витягнуті. Переможцем стане гравець, який протягом гри зможе отримати найбільшу кількість карток.

Також можна об'єднувати два набори ігор з серії Барабашка, що зробить гру ще більш різноманітною і цікавою. Щоб гра була ще більш захоплюючою, перед її початком спробуйте розділити 2 набори предметів з обох частин гри і розкладіть їх посередині столу в 2 кола. Щоб не затягувати гру і не робити її в два рази довше, відокремте з кожного набору приблизно по половині колоди і перемішайте, зробивши загальну колоду.

Решта правил гри залишаються без змін. При бажанні гравці можуть зробити ігровий процес ще складніше і додати ще одне правило: якщо на картці, що відкривається намальований предмет, який збігається і за кольором, і за формою, необхідно схопити предмет такого ж кольору із сусідньої кімнати.

Крім базових правил, доповнення привносить в ігровий процес безліч змін і доповнень. Гравці можуть не просто об'єднати набори (про це вже згадувалося раніше), а й, погодивши це між собою, додати одну або кілька наступних модифікацій. Якщо на картці ви побачите жабу, вигукуйте назву предмета, який вам потрібен, а не вихоплює його. А в тому випадку, коли предмети збігаються за кольором, потрібно прокричати їх іноземні назви. І ще, якщо на картці ви побачите рушник, постарайтеся схопити предмет, який збігається з ним за кольором або вигукнути його назву, якщо на картці ви побачите ще й жабу.

Заплутано? Це не страшно! Зігравши одну - дві партії, ви з легкістю розберетеся в усіх хитросплетіннях.

У коробці з настільною грою Барабашка 2.0 (Geistesblitz 2.0) ви знайдете шістдесят карток і п'ять предметів. Всі компоненти виготовлені з високоякісних матеріалів - натуральної деревини - і приємні на дотик. Ця настільна гра не має певної мови, так як ні на одному з її елементів немає тексту, а в комплект входить російськомовна брошурка з правилами. Картки віддруковані на щільних картонних листах, але виробники все ж рекомендують купити для них спеціальні протектори.

Настільна гра Барабашка 2.0, як і основна версія гри Барабашка (Geistesblitz) - це гарантія гарного настрою, веселощів і позитивних вражень! Ця гра обов'язково сподобається і дорослим, і дітям. Дітворі вона допоможе розвинути увагу та швидкість реакції, а дорослих ненадовго поверне в світ безтурботного дитинства. Будьте впевнені, ця гра буде доречною практично скрізь - на домашніх посиденьках, галасливому святі або корпоративній вечірці. Вона завжди розвеселить гравців і підніме настрій!

 • Час гри 20-30
 • Кількість гравців 2-8
 • Вік 6-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Барамелька, рос (Барабашка 2.0)

Барамелька, рос (Барабашка 2.0)

Гарантія чудового настрою, веселощів і позитивних вражень! Ця гра обов'язково сподобається і дорослим, і дітям. Дітворі вона допоможе розвинути увагу та швидкість реакції, а дорослих ненадовго поверне в світ безтурботного дитинства.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: