Сірий Кардинал (Серый Кардинал), укр/рос

10009

New product

Завжди хотіли керувати власним царством, але вам не подобається публічність? Ми знаємо вихід з цієї ситуації, адже насправді за владними рішеннями монархів стоять скромні за посадою люди, які отримали прізвисько Сірих Кардиналів.

More details

Price 295,00 UAH

Завжди хотіли керувати власним царством, але вам не подобається публічність? Ми знаємо вихід з цієї ситуації, адже насправді за владними рішеннями монархів стоять скромні за посадою люди, які отримали прізвисько Сірих Кардиналів. Настав час і вам приміряти на себе цю роль: грамотно вербуйте прихильників, схиляйте на свою сторону армію і придворних, і тоді королівство впаде до ваших ніг.

Короткий опис

Автори настільної гри Містеріум  вміють дуже грамотно працювати зі знайомими механіками, перетворюючи їх в самобутні і захоплюючі проекти. Цього разу з-під їхнього пера вийшла цікава швидка карткова гра з захоплюючим ігровим процесом. Вам належить перевірити свою вдачу, намагаючись схилити на свою сторону як умога більше придворних, кожен з яких володіє дивовижними здібностями, які допоможуть вам в боротьбі за владу.

Вашим завданням буде набрати якомога більше переможних очок, які нараховуються за всі стопки в вашому розпорядженні, де зібралося більше однієї людини. У свій хід ви здобуваєте собі соратників, розкриваючи карти з колоди. І головним завданням є боротьба з жадібністю, так як якщо номінал на розкритому змовникові більше ніж на попередньому, то вам нічого не дістанеться. Як бачите, все просто, найголовніше - запам'ятати чарівну цифру «п'ять», адже саме з нею пов'язані всі існуючі в цій грі обмеження, починаючи від можливої ​​кількості рядів і однакових персонажів у учасника і закінчуючи кількістю карт, які можна викласти в свій хід.

kardinal3

Інтригуюча гра для компанії

Головною родзинкою є властивості персонажів, причому активуються вони в дуже оригінальний спосіб. Справа в тому, що для використання особливостей поданих, учасник повинен мати їх у себе в такій кількості, щоб вони були як мінімум не меньше, ніж у будь-якого із супротивників. Для повного щастя найдорожчі карти мають негативні ефекти, що ще більше ускладнює шлях до перемоги і змушує шукати цікаві тактичні рішення.

Досвідчений настольщік може сказати, що він уже бачив схожу механіку в такій грі, як Острів Скарбів, але повірте нам, що це дві абсолютно самостійні гри. Завдяки грамотному підходу до властивостей персонажів вплив удачі в Сірому Кардиналі можна звести до мінімуму, і тут, як випливає з назви, більше править холодний розрахунок. До того ж тут дуже добре відчувається атмосфера придворних інтриг: чого вартий тільки той факт, що, маючи підтримку королеви, вам стає набагато складніше вдаватися до фізичного знищення опонентів, щоб не псувати репутацію її величності.

Оформлення тут воістину царське: в симпатичній залізній коробці з тисненням причаївся зручний органайзер, який зберігає карти з текстурою під льон. Все це робить гру дуже міцною і довговічною. Для повного щастя Сірий Кардинал має аж ніяк не сірі ілюстрації: вас чекають барвисті персонажі з яскраво вираженою індивідуальністю. Вишенькою на торті оформлення стають зручні піктограми і колірна диференціація, що спрощує розуміння можливостей наявних у вашому розпорядженні соратників.

Якщо вам сподобалась гра Сірий Кардинал (Серый Кардинал), то зверніть увагу і на гру Цитаделі, тому що вона відкриє для вас придворні інтриги з нового боку. Купити Сірий Кардинал (Серый Кардинал) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ та вся Україна). Також ви можете відео та почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо за телефоном: +38 (066) 780 - 73 - 71.

  • Время партии 20-30
  • Количество игроков 2-4
  • Возраст 8-18+
  • Язык Украинский
  • Сеттинг Средневековье
  • База Базовая игра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Сірий Кардинал (Серый Кардинал), укр/рос

Сірий Кардинал (Серый Кардинал), укр/рос

Завжди хотіли керувати власним царством, але вам не подобається публічність? Ми знаємо вихід з цієї ситуації, адже насправді за владними рішеннями монархів стоять скромні за посадою люди, які отримали прізвисько Сірих Кардиналів.

Комплектация:

– 82 карты
– правила игры

30 інших товарів в цій категорії: