Зменшена ціна! Настільна гра Мотлох або скарб Збільшити для перегляду

Мотлох або скарб, укр

10104

Новий товар

Зможешь першим сховати свої скарби? Ви повинні заплутати суперників і першим перевернути усі свої тайли скарбів скринькою догори.

Детальніше

Ціна 140,00 UAH

-20%

175,00 UAH

Дитинство. День без кінця, сповнений ігор та веселощів, де прості та звичайні речі перетворюються на найдивніші і найтаємничіші. Часи, коли ми більш за все цінували дружбу, любов, жадали пригод і з широко відкритими очима досліджували оточуючий світ. Чудові дні, коли найцінніші скарби на світі можна було знайти де завгодно. Скляна надколота кулька була найціннішим діамантом у світі, за найскромнішими оцінками він коштував сто мільярдів тисяч триста двадцять п’ять мільйонів трильйонів. Його можна було обміняти на космічний корабель, полетіти на Місяць та привезти звідти клешню місячного краба. Залишалось тільки з’єднати її з пробкою від шампанського, і пристрій для подорожей по іншим вимірам був готовий. За допомогою шестерні звичайного годинника можна було здолати гравітацію, а із простої лінзи виходив потужний лазер… У кожного з нас була або й досі зберігається своя колекція скарбів. Варто лише взяти один з таких скарбів у руки, як у голові одразу виникають цілі картини, і до тебе повертаються приємні спогади. «Пам’ятаєш цю каблучку з дроту? Як ми переміщувались у часі?.. А ось цю мушлю я знайшов, коли ми грали на березі з….» 

Мета гри

Першим сховати свої скарби. Ви повинні заплутати суперників і першим перевернути усі свої тайли скарбів скринькою догори.

Підготовка до гри 

На стіл обличчям догори (кольоровими малюнками скарбів) випадковим чином викладаються тайли скарбів у формі таблиці 5x5, які формують ігрове поле. Поруч викладаються тайли скриньок скринькою сірими скриньками догори.

Кожен гравець тягне один з п’яти тайлів колекції скарбів, так щоб решта гравців не бачили колір колекції зворотної сторони - це ваше завдання. Вам потрібно якнайшвидше перевернути всі скарби того кольору, який вказано на тайлі колекції, який ви обрали, коричневою скринькою догори. У такий спосіб гравці ховатимуть потрібні скарби до своїх скриньок. Кожен гравець встановлює свою фішку на будь-який кутовий тайл ігрового поля.

Якщо гравці грають вдвох, вони сідають один навпроти одного. Якщо грають більше ніж два гравці, то вони можуть обрати будь-який край ігрового поля.

Правила ходу

Першим ходитиме наймолодший гравець. Хід передається за годинниковою стрілкою. В інших випадках першим ходитиме той, хто програв у попередній грі. У свій хід гравець має зробити 3 кроки, переміщаючи свою фішку по тайлам ігрового поля. Ходити можна вперед, назад, ліворуч або праворуч, на будь-який тайл, окрім того, на якому стоїть фішка суперника. Усі тайли, з яких походив гравець, обов’язково перевертаються іншою сторо-ною, навіть якщо вони до цього вже були перевернуті. Залишатися на одному тайлі або пропускати ходи не можна, але ви можете ходити з одного на інший тайл безліч разів. Кожен раз тайли потрібно перевертати. У свій хід вам не обов’язково перевертати тільки тайли своїх скарбів, адже суперник може швидко розгадати ваш колір і буде заважати вам виграти. Спробуйте заплутати суперника, разом зі своїми тайлами перевертайте також тайли інших кольорів, тоді гравці не знатимують напевне, тайли якого кольору ви намагаєтесь перевернути. Завдяки вдалому блефу інтрига може зберігатися до кінця гри. Але будьте уважними, бо кожен перевернутий тайл може бути допомогою супернику. Кожен гравець має право перевертати вже перевернуті тайли знову. Таким чином, якщо ви перевернули потрібний вам тайл скринькою догори, суперник у свій хід може перевернути його назад, зменшивши ваші шанси на перемогу. Перемагає гравець, який першим переверне усі свої тайли скарбів скринькою догори. Якщо у свій хід гравець випадково перевернув скринькою догори останній відкритий тайл іншого гравця, то гравець, чий тайл було перевернуто, стає переможцем.

Гра вчотирьох а) Ті ж самі правила, як у грі на 2-х та 3-х, за винятком підготовки: при грі вчотирьох тайли викладаються скринькою догори – гра починається з пошуку захованих скарбів. Виграє той, хто першим знайде всі свої скарби. б) Ті ж самі правила за винятком того, що у грі використовується тільки одна фішка: всі гравці по черзі пересувають фішку по ігровому полю.

  • Час гри 5-15
  • Кількість гравців 2-4
  • Вік 6-18+
  • Мова Мовонезалежна
  • Сеттинг Сучасний світ
  • База Базова гра

Комплектация:

 – 5 тайлов коллекции
 – 25 тайлов сокровищ
 – 4 цветные фишки
 – правила игры

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Мотлох або скарб, укр

Мотлох або скарб, укр

Зможешь першим сховати свої скарби? Ви повинні заплутати суперників і першим перевернути усі свої тайли скарбів скринькою догори.

30 інших товарів в цій категорії: