Орлеан (Orleans), рос

10197

Новий товар

Крута настільна гра, події якої розгортаються в середньовічній Франції! Гравці відправляться в старовинне місто Орлеан, в якому їм потрібно набрати свою команду для подальшого розвитку.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 499,00 UAH

Крута настільна гра, події якої розгортаються в середньовічній Франції! Гравці відправляться в старовинне місто Орлеан, в якому їм потрібно набрати свою команду для подальшого розвитку. В команду увійдуть фахівці з різних галузей, які майстерно володіють усіма тонкощами торгової справи, будівництва і середньовічних технологій (так-так, в місті є й такі умільці!). Звичайно ж, поїздка в Орлеан не віщує «легкої прогулянки» - дух непримиренного суперництва так і притягує любителів середньовіччя до цієї гри!

Союзники

Основні «робочі одиниці» гри. У числі прихильників представлені сім різних ігрових жетонів: Фермери, Човнярі, Умільці, Торговці, Учені, Лицарі і навіть Ченці. Всі перераховані вище персонажі беруть участь в активації ігрових дій.

Більшість таких дій вимагають наявності фішок відразу декількох союзників - а значить, гравцям доведеться наймати і постійно контролювати їх кількість у власних резервах!

Ігровий Bag-building, ринок і можливі дії

По суті, Bag-building (бег-білдінг) є особливим різновидом ДЕК-білдингу. Однак тут замість карт використовуються ігрові жетони.

Отже, в мішок кожного з гравців кладуться жетони союзників. Під час ігрових раундів гравці дістають потрібну їм кількість фішок і відправляють їх на Ринок. Сам Ринок - це спеціальна область ігрового планшета, на якій і повинні розміщуватися прихильники.

Скільки ж потрібно діставати жетонів з мішка? Все залежить від поточної фази гри! Спочатку їх буде потрібно всього 4, однак у міру ігрових подій гравцям належить викладати до восьми фішок за один хід.

Саме з Ринку союзники і будуть активувати дії, приносячи гравцеві особисту вигоду. На планшетах розташовані різні локації, які дозволяють виконувати певні дії. Наприклад, наймати нових союзників, пересуватися по ігровій карті країни або ж зводити нові торгові будівлі. Одним словом - нудно не буде жодному!

Вплив союзників на події гри

Кожна з ігрових стратегій (зрозуміло, грати в Орлеан потрібно по заздалегідь обдуманої стратегії!) має на увазі наявність різного складу фішок союзників. Одні персонажі будуть виконувати заздалегідь намічені дії, інші ж - періодично йти в Ратушу. А деякі прихильники і зовсім можуть покинути особисті резерви для здійснення Благих Справ - за всіма потрібен постійний нагляд! До речі, кожен з членів Альянсу має певний вплив на городян, що і підкреслює важливість їх найму.

Більшість прихильників мають свої особисті треки. Цей параметр відіграє ключову роль в розрахунку загальної кількості помічників у гравця, можливої ​​нагороди і планомірного розвитку персонажів.

·         Фермерський трек відображає поточну позицію гравця за кількістю найнятих Фермерів. Кращий з гравців отримує заслужену нагороду - одну ігрову монету; найгірший же, навпаки, змушений здати одну монету в казну. По мірі просування по цьому треку гравці можуть отримувати різні Товари, які і приносять ігрові очки!

·         Трек Човняра. Відмінна можливість отримання додаткових монет!

·         Трек Умільців. Фішка з шестерінкою - знак технологічного розвитку. Така фішка може зайняти місце будь-якого з членів Альянсу для активації, що дозволяє заощадити потрібні жетони для перемоги в кінці гри.

·         Трек Торговця. Гравець вибирає і будує нову споруду, що значно розширює його ігрові можливості.

·         Трек Вченого. По суті, цей трек дозволяє переміститися з Розвитку, що значно покращує вплив гравця і примножує підсумкові очки в кінці гри.

·         Трек Лицаря. Чим далі переміститься гравець, тим більше жетонів він може отримати з мішка.

Ігрові фази

Тривалість партії в Орлеан - 18 раундів, кожен з яких включає в себе 7 фаз. Здавалося б, більш ста фаз - нудно і одноманітно ... А ось і ні, гра дуже динамічна, а одна партія займає не більше години-півтори часу!

У кожному раунді є фаза Події, яка є загальною для всіх гравців. Крім того, саме тайли, що відкриваються в цій фазі, і служать таким собі «лічильником» ігрових раундів.

У фазі Перепису, згідно Фермерським треком, гравці визначають нагороду і розмір податку, а в фазі Союзників витягають відповідні фішки, після чого кладуть їх на свої Ринки. Фаза Планування - це розміщення жетонів з Ринку на Місця, що дозволить гравцям активувати Дії. У наступній фазі саме це і відбувається - гравці по черзі виконують активовані Дії. До речі, їх можна і не виконувати! Фаза Події, шоста за рахунком, передбачає розіграш події, позначеної на початку раунду. Ну і нарешті остання дія - зміна першого гравця, яка проводиться за годинниковою стрілкою.

Торгові пости та городяни

Мета гри - набір максимальної кількості очок. В самому кінці партії (18-й раунд) сума очок розраховується із загальної кількості монет і товарів, які були отримані кожним з гравців протягом попередніх раундів. Однак справжня розв'язка гри настає трохи пізніше: Статус Розвитку множиться на суму Трека Розвитку, кількість Городян і Торгових споруд!

У цій грі слід приділити увагу всім аспектам: «прокачування» Трека Розвитку, способам отримання Громадян і навіть поширенню власних будівель на мапі країни!

Кому підійде Орлеан?

Гра сподобається всім геймерам, які люблять традиційну євро-тематику настільних ігор. Тут присутні десятки унікальних компонентів, несподівані повороти сюжету і круті можливості для розвитку. Крім того, в Орлеані у кожного гравця є свій особистий планшет, а власну «руку» (якщо бути точним - мішечок) можна розвивати протягом всієї партії.

У ході гри геймери змагаються один з одним і за право розміщення Торгових постів, і за Городян, і навіть за треки Благих Справ! Орлеан - це гра з досить короткими і динамічними партіями, зрозумілими правилами і динамічним геймплеєм.

 • Час гри 90-100
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Базова гра

Комплектация:

 1 большое игровое поле    
– 1 маленькое поле "Благих дел"
 4 планшета игроков
– 4 мешка игроков
– 4 токена Купцов
– 40 Торговых постов
– 28 деревянных кубиков
 104 тайла Персонажей
 90 Товаров (Зерно, Сыр, Вино, Шерсть и Парча)
 16 тайлов Технологий
 14 тайлов Граждан
 47 Монет
 20 тайлов Мест
 18 тайлов Песочных часов
 2 карты обзора
 1 жетон первого игрока
 1 книга правил

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Орлеан (Orleans), рос

Орлеан (Orleans), рос

Крута настільна гра, події якої розгортаються в середньовічній Франції! Гравці відправляться в старовинне місто Орлеан, в якому їм потрібно набрати свою команду для подальшого розвитку.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: