Бестселер Настільна гра Монстри до Шафи (Монстры, марш в шкаф) Збільшити для перегляду

Монстри до Шафи (Монстры, марш в шкаф), укр

10049

Новий товар

Згідно популярного мультика «Корпорація Монстрів», в шафі кожного малюка живе монстр - дикий, але симпатичний, що втім не заважає дитині раз у раз прислухатися до тривожного шелесту за закритими дверима і частенько відвідувати батьківську спальню, посилаючись на присутність монстра в кімнаті.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 349,00 UAH

Згідно популярного мультика «Корпорація Монстрів», в шафі кожного малюка живе монстр - дикий, але симпатичний, що втім не заважає дитині раз у раз прислухатися до тривожного шелесту за закритими дверима і частенько відвідувати батьківську спальню, посилаючись на присутність монстра в кімнаті. Але тепер у нас є універсальний спосіб ненасильницької боротьби з монстрами, і це прекрасна дитяча настільна гра Монстри до Шафи (Монстры, марш в шкаф)!

Короткий опис

Може бути ви не знали, але людина кожну хвилину свого життя оточена в середньому трьома монстрами, де б вона не знаходилася. Червоний триголовий монстр-дракон, загадкова тварина-колючка, довгошерстий улибака, багатоокий крилан, п'ятирукий ненажера, величезний сумняха і ще кілька десятків різновидів моторошнуватих особин завжди невпинно стежать за вами, чекаючи того моменту, коли ви підете спати. Однак тепер диктату уявних чудовиськ прийшов кінець, адже, завдяки Антуану Боза, який створив такі настільні шедеври, як 7 Чудес, Токайдо і Маленький Принц, у нас є захоплюючий і веселий засіб, який виганяє всіх монстрів з темних кутів раз і назавжди.

Монстрам не місце в дитячій! Монстри до Шафи - це чудово оформлена кооперативна дитяча гра з неймовірно простими правилами, яка допоможе дітям зрозуміти, що будь-якого чудовиська можна здолати. Головне, щоб усі вірні артефакти, такі, як плюшеві ведмедики і різнобарвний м'ячик, завжди були під рукою. Під кришкою коробки з грою вас чекає справжнісінька картонна шафа, в якій мешкають миловидні монстри у вигляді барвистих карток, а також жетони предметів, більшість з яких з легкістю можна знайти в будь-якій дитячій кімнаті.

Карти з монстрами (на зворотному боці яких, до речі, зображені перелякані діти, що ховаються під ковдрами) слід розташувати в центрі столу, а навколо них - перегорнуті обличчям до низу жетони предметів. Усміхнені монстри будуть виникати в кімнаті по одному, то виринаючи з-під ліжка, то зі скрипом відкриваючи дверцята шафи. Гравці ж по черзі будуть перевертати жетони предметів, відчайдушно намагаючись знайти ту іграшку-артефакт, яка приголомшить кровожерливого монстра і відправить його назад у шафу. Ця частина гри трохи нагадує популярну гру Меморі, в якій гравці намагаються запам'ятати розташування закритих карток, по черзі перевіряючи кожну з них.

Як впорається з дитячими страхами?

У тому випадку, якщо вам вдалося з першого разу виявити той предмет, якого боїться монстр, ви радісно тицяєте їм в обличчя негідника, той злякано підтискає хвіст і назавжди викреслює Вашу електронну адресу зі свого записника. Якщо ж в темряві з переляку вам не вдалося відшукати жаданий барабан, а під руку попалася витрішкувата лялька, то настає черга особливого персонажа гри - монстра Зубохвіста, схожого на гібрид хробака і лукавого слона, що складається з трьох квадратних жетонів, який невсипно стежить за кожною дією гравців. З кожним неправильно відкритим предметом, переверніть один жетон Зубохвіста (від підступної зловтіхи за ваші неуспіхи монстр почне міняти колір). Як тільки Зубохвіст повністю змінить колір, в кімнаті з'явиться ще один монстр, від якого треба буде позбавлятися.

До речі, зверніть увагу, що не всі предмети однаково корисні. Серед захисних артефактів зустрічається безрезультатний носок і навіть підступний монстр з-під ліжка, що володіє неприємними ефектами для гравців. Як тільки в кімнаті виявилося чотири монстра одночасно, гра закінчується поразкою учасників і ті змушені ганебно ретируватися під ковдру. Однак, як вважають творці гри, найкращим рішенням у даному випадку буде почати гру спочатку. Коли всі монстри виявляться загнаними назад у шафу, гра завершується повною перемогою гравців, які отримують в нагороду здоровий сон і приємні спогади.

Щоб зрозуміти правила гри, досить подивитися це пізнавальне відео:

Монстри до Шафи – це чудова гра для дітей і батьків, яка навчить малюків не боятися уявних чудовиськ і вірити в те, що спільно можна впоратися з будь-якою проблемою. Плюс прекрасне оформлення і дуже прості правила! :)

Якщо вам сподобалась настільна гра Монстри до Шафи (Монстры, марш в шкаф), то зверніть увагу і на гру СуперФермер, коли всі страхи переможені, саме час подумати про майбутнє і  зайнятися розвитком, ця гра допоможе відточити стратегічне мислення та навчить думати на крок вперед, а відбуватися це буде в простому і веселому ігровому процесі. Купити Монстри до Шафи українською або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ та вся Україна). Також ви можете подивитися відео та почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо за телефоном: +38 (066) 780 - 73 - 71.

  • Час гри 15-20
  • Кількість гравців 1-5
  • Вік 3-8
  • Мова Мовонезалежна
  • Сеттинг Казковий
  • База Базова гра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Монстри до Шафи (Монстры, марш в шкаф), укр

Монстри до Шафи (Монстры, марш в шкаф), укр

Згідно популярного мультика «Корпорація Монстрів», в шафі кожного малюка живе монстр - дикий, але симпатичний, що втім не заважає дитині раз у раз прислухатися до тривожного шелесту за закритими дверима і частенько відвідувати батьківську спальню, посилаючись на присутність монстра в кімнаті.

30 інших товарів в цій категорії: