Cut the Rope, рос

10098

Новий товар

Більш за все гра сподобається дошкільнятам і тим, хто тільки на початку свого шкільного шляху. Вона приверне яскравими фарбами і знайомим зеленим героєм, стане гарним помічником в навчанні рахунку і скрасить чимало нудних вечорів.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 314,00 UAH

Є ця ж гра в виданні Magic.

Гру про зеленого Чудіка, що тоннами уплітає солодощі, можна знайти на багатьох телефонах і планшетах. Продовження його льодяникових пригод тепер можна побачити і на картах - в настільній грі Cut The Rope!

Трохи про гру

Cut The Rope - це надзвичайно швидка карткова гра, ілюстрації якої приємно нагадають про дивакуватого Ам Няма. Як і у випадку з планшето-телефонними іграми, учасникам гри належить допомагати зеленому ненажері отримувати дорогоцінні льодяники, але в цей раз робити це треба буде трохи інакше.

Cut the Rope перекочував в реальність!

Тепер про те, що ж тут за правила і як грати в цю гру. Сівши за Cut The Rope, нам належить формувати ряди карт, позбавляючись від карт з руки, пересуваючи Ам Няма ближче до таких бажаних для нього солодощів. Ряди створюються виключно за зменшенням або зростанням, що визначає перша в ряду карта. Наприклад, почавши ряд з одиниці, наступного доведеться викладати двійку, трійку і так далі, до тих пір, поки не досягнемо десятки. Перемагає гравець, який першим позбудеться від карт своєї колоди. Все просто!

Геймплей чимось нагадує розкладання пасьянсу: гравці по черзі викладають карти на стіл, підбираючи потрібні цифри, але, на відміну від них, Cut The Rope передбачає взаємодію між учасниками гри, та й час самих партій займає набагато менше часу.

Найбільше гра сподобається дошкільнятам і тим, хто тільки на початку свого шкільного шляху. Вона приверне яскравими фарбами і знайомим зеленим героєм, стане гарним помічником в навчанні рахунку і скрасить чимало нудних вечорів.

Битва за льодяниковий рай для дорослих і дітей

Настільна гра Cut The Rope може похвалитися гранично зрозумілим, інтуїтивним геймплеєм, хоча самі правила і написані кілька пространно, а в деяких місцях навіть складні для розуміння, і може трапитися, що щоб зрозуміти якийсь момент, доведеться перечитувати абзац раз по п'ять - шість . Втім, хитромудрі формулювання не заважають освоїти правила після першої ж тестової гри.

Ця настолка здатна підкупити приголомшливим дизайном: розглядати картки надзвичайно приємно - мордочки ласунів-амнямов налаштовують виключно на позитив, колірна гамма збалансована, а ігрові компоненти якісні і приємні на дотик. Більшого й не потрібно!

Найбільше гра сподобається дошкільнятам і тим, хто тільки на початку свого шкільного шляху. Вона приверне яскравими фарбами і знайомим зеленим героєм, стане гарним помічником в навчанні рахунку і скрасить чимало нудних вечорів.

Резюме

Побережіть свій зір і відкиньте смартфон, адже в Cut The Rope тепер можна обійтися і без нього! Немає нічого кращого живого спілкування з друзями і сім'єю. Допоможіть Ам-Няму дістати солодощі - і гарний настрій гарантовано!

Відео огляд до настільної гри Cut the Rope

 • Час гри 15-30
 • Кількість гравців 2-8
 • Вік 6-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Казковий
 • База Базова гра

Комплектация:

– 160 карт
– Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Cut the Rope, рос

Cut the Rope, рос

Більш за все гра сподобається дошкільнятам і тим, хто тільки на початку свого шкільного шляху. Вона приверне яскравими фарбами і знайомим зеленим героєм, стане гарним помічником в навчанні рахунку і скрасить чимало нудних вечорів.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: