Бестселер Настольная игра Выкрутайс (Айс класс, Ice cool) Збільшити для перегляду

Викрутайс (Айс класс, Ice cool), укр

10082

Новий товар

Настолці Викрутайс зрадіють абсолютно всі діти. Грати в цю завзяту гру можна і з друзями-родичами, і з рідними і близькими за сімейним столом. Буде весело всім - навіть тим, хто не особливо азартний і не володіє спритністю рук. Ці милі пінгвінята нікого не залишать байдужим!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 865,00 UAH

Пам'ятайте шкільні перерви? Ніхто не буде заперечувати, що їх атмосфера неймовірно позитивна і заряджена особливою енергетикою - всюди крик, шум, гам, сміх і веселощі, а потоки дітей несуться по коридору в невизначеному напрямку :) В грі Викрутайс ви зможете побувати в справжній школі, в якій навчаються маленькі пінгвінята. І будьте впевнені, в цій школі так само весело і шумно, як у людській: там точно так же панує атмосфера веселощів і гри - пінгвіни літають і пустують так, як їм того хочеться. Приєднуйтесь до них, і ви не пошкодуєте, буде неймовірно круто!

Викрутайс - це російськомовний варіант популярної настільної гри Ice Cool. Крім того, існує і російський варіант цієї настолки, який називається не інакше, як Айс клас. Вона нічим не відрізняється від української версії Викрутайс, крім своєї назви.

Підготовка до гри

Не варто дивуватися, коли, відкривши основну коробку, ви знайдете всередині ще п'ять невеликих коробочок, кожна з яких - це окремий клас. Вам потрібно з'єднати їх всі між собою за спеціально розробленою схемою так, щоб всі дверні прорізи збіглися. Потім вам потрібно буде з'єднати ці класні кімнати за допомогою білих защипів, зроблених у формі риб.

Колода з рибними картами перетасовується і кладеться поруч з ігровим полем так, щоб їх лицьова сторона була знизу. Всі учасники гри на самому початку отримують певний персонаж - пингвинчика, 3 риби будь-якого кольору і спеціальну карту - шкільний пропуск.

Черговий проти учнів

Один з учасників отримує роль чергового, а всі інші стають учнями. Вони повинні розмістити по рибі над усіма дверними відтворами. Риби чергового по школі не беруть участі в цьому етапі гри.

Стартова локація чергового розташовується на кухні, а учнів - в навчальному класі, саме туди і необхідно встановити всі фігурки пінгвінчиків.

Перерва!

Дзвенить дзвінок, повідомляючи про початок місцевого армагеддона - починається перерва. Перший хід дістається тому гравцеві, який стоїть з лівого боку від чергового, його основна мета полягає в тому, щоб штовхати пінгвіненка пальцями так, щоб він пересувався з кімнати в кімнату. Дуже важливо пролетіти крізь двері і не попастися черговому.

Коли пингвинчик пролітає крізь двері, учасник повинен взяти з дверного отвори рибу того кольору, який він вибрав для себе на початку гри. Також цей гравець отримує ще одну рибну карту. Роблячи один хід, пингвинчик здатний пролетіти відразу крізь кілька дверей. У цьому випадку йому вдасться зібрати ще більше риб і карт.

На кожній картці зазначено кількість очок (від одного до трьох). У кожному раунді перемагає той учасник, якому вдасться набрати якомога більше балів.

Ціль гри

Основне завдання всіх учнів - це збір риб свого кольору, а основне завдання чергового - зловити учнів. Якщо фігурки чергового і учня стикаються, то вважається, що цього учня спіймали. Тоді черговий має повне право забрати у цього гравця його карту зі шкільним пропуском.

В кінці кожного кола гри черговий отримує бали за всі забрані у учнів карти-пропуски. За кожен відібраний пропуск Черговий отримає переможні очки. Коло гри вважається закінченим, якщо якомусь учневі вдасться зібрати всіх риб свого кольору, або черговий відбере карти-пропуску у всіх учнів. Потім черговим призначають нового гравця, і починається наступне коло. Коли всі учасники гри спробують себе в ролі чергового, гра автоматично закінчується. Потім учасники підраховують свої бали, вказані на картах, і за результатами підрахунків вибирають переможця.

Для кого гра

Настолці Викрутайс зрадіють абсолютно всі діти. Грати в цю завзяту гру можна і з друзями-роодичами, і з рідними і близькими за сімейним столом. Буде весело всім - навіть тим, хто не особливо азартний і не володіє спритністю рук. Ці милі пінгвінята нікого не залишать байдужим!

Відео огляд до настільної гри Викрутайс (Айс клас, Ice cool)

Якщо ж ви шукайте ще одну незвичайну і цікаву настільну гру для своєї дитини, придивіться до настолка LOONY QUEST. Це не менш цікава настільна гра для дітей і дорослих, яка зажадає від вас не спритності, але просторового мислення і гарного окоміру :)

Купити Викрутайс (Айс клас, Ice cool) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

  • Час гри 30-40
  • Кількість гравців 2-4
  • Вік 6-18+
  • Мова Мовонезалежна
  • Сеттинг Казковий
  • База Базова гра

Комплектация: 

– 4 пластмассовых пингвина
 – 5 картонных коробок
 – 16 деревянных рыбок
 – 45 Рыбных карт
 – 4 карты-памятки цвета игрока
 – 4 пропуска для пингвинов
 – Правила игры

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Викрутайс (Айс класс, Ice cool), укр

Викрутайс (Айс класс, Ice cool), укр

Настолці Викрутайс зрадіють абсолютно всі діти. Грати в цю завзяту гру можна і з друзями-родичами, і з рідними і близькими за сімейним столом. Буде весело всім - навіть тим, хто не особливо азартний і не володіє спритністю рук. Ці милі пінгвінята нікого не залишать байдужим!

30 інших товарів в цій категорії: