Descent. Мандри у темряві. (Descent: Journeys in the Dark), рос

10130

Новий товар

«Ласкаво просимо, герої», - долинув голос із темного провалу, - «Як шкода, що мені доведеться перервати вашу славну подорож. Ви забралися надто далеко!». І в ту ж мить сотні диявольських потвор обступили героїв. Задзвеніли мечі ...

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 2 715,00 UAH

Обережно ступаючи по кам'яних сходах, вони спускалися все нижче і нижче, намагаючись не видавати жодного звуку, щоб їх ненароком не почули причаїлися в тінях тварі. Камінь Леоріка сяяв все тихіше, і пітьма, що насуваєтьс загрожувє сповити їх з усіх боків. Джейн натягнула тятиву свого лука, готуючись до атаки монстрів, а  Томблен, що крадеться позаду, витягнув з піхов гострі кинджали, готуючись пустити їх в хід. «Я чую його, він близько, - продзвенів голос Авріка, - готуйтеся».

«Ласкаво просимо, герої», - долинув голос із темного провалу, - «Як шкода, що мені доведеться перервати вашу славну подорож. Ви забралися надто далеко! ». І в ту ж мить сотні диявольських потвор обступили героїв. Задзвеніли мечі ...

Трохи про гру

Descent: Journeys in the Dark повинна займати особливе місце на полиці, адже перевидавалася вона два рази, та ще й була локалізована, зумівши увійти в ТОП-50 кращих настільних ігор світу. І правда, Descent - це, перш за все, величезний всесвіт, який об'єднує такі знамениті хіти, як DragonQuest, Runebound, Rune Age і Runewars! Разом з тим Descent не просто «одна з». Це одна з наймасштабніших ігор з величезною безліччю барвистих компонентів. Одних тільки сценаріїв тут близько двадцяти штук, і з трьох з них і складається партія.

Ті, хто хоч якось дружать з математикою, можуть підрахувати, які варіації можуть скластися, і наскільки різноманітною може стати кампанія. Ще одна фішка: в залежності від виграшу або програшу результат кожного сценарію теж різниться. Рахуємо далі - в грі вісім різних героїв зі своїми особливостями. У кампанії бере участь тільки чотири героя, але варіативність складається теж непогана.

У чому ж сіль гри? Одному з гравців дістається роль могутнього лиходія, який бачить сенс свого життя в інтригах і підступах. Решта гравців персонажі цілком позитивні, їх завдання - перешкодити лиходієві будь-яким способом. В ході гри сміливцям належить блукати по темним підземеллям і небезпечним тропам, винищуючи зграї страшних тварюк, шукати залишені скарби і протистояти мільярду напастей. Варіантів результату два - переможе або злісний паразит, або команда осіяних світлом героїв.

Цілком ймовірно, багато хто пригадає Дракулу або Mansions of Madness, що розташувалася майже в топ-100 кращих настолок. І дійсно, механіка на перший погляд схожа, а самі сценарії складаються зі схожих сегментів. Фігурки, знову ж. Кожен герой зі своїми унікальними характеристиками, однакове число учасників і навіть творець самої гри один - Корі Конічка, відомий багатьма знаменитими ігровими проектами. Наприклад, ГРОЮ ПРЕСТОЛІВ, космічною настолкою Battlestar Galactica, Wiz-War і не менш яскравою настолкою StarCraft в космічному сетінгі. Загалом, портфоліо цього ігроробу дуже і дуже непогане, а тому за якість його нового творіння хвилюватися не варто.

Правила гри, до речі, досить об'ємні, але читати кожну строчку зовсім не обов'язково. В принципі, їх взагалі можна не читати. Головне, щоб їх знав хоча б один з гравців. Як і у випадку з Mansions of Madness, вся відповідальність лягає на плечі «темної сторони», по суті, він є гідом по всесвіту гри, і Темному Володарю розбиратися в тонкощах все ж варто. Пригодникам же можна обійтися поверхневими знаннями, тим більше, що вони працюють в команді і в разі чого один одного підстрахують.

Як і належить для рольової гри, вибирати можна з чотирьох персонажів - є чарівник, воїн, рейнджер і лікар. Кожному з архетипів відповідає своя карткова колода з унікальними вміннями, які в ході гри можна буде обмінювати за накопичені очки досвіду. Золото ж у однопартійців загальне, і, назбиравши його, в перервах між сценаріями можна буде обзавестися додатковим обмундируванням або більш забійною зброєю.

Гра візьме вас в оборот з перших же хвилин. Точніше, як тільки ви розгорнете коробочку. За яскравою обкладинкою прихована ціла гора яскравих ігрових компонентів: звичайно, самі правила гри і брошура сценаріїв, вісім героїв, майже чотири десятки чудовиськ дев'яти різних видів, дев'ять спеціальних кубиків, близько 250 карт і півтори сотні жетонів, а також 48 частин ігрового поля. Все перераховане вище приголомшливої ​​якості!

Що цікаво, сценарії поділені надвоє, що дає можливість при занадто тривалій партії «поставити гру на паузу» і до другої частини сценарію повернутися іншим разом. Сама ж гра - справжня перлина для фаната настолок! І перші, хто оцінять її, це любителі жанру RPG: тут є все, що потрібно - і купа різнопланових персонажів, і їх прокачування, і полювання за крутими шмотками. І, звичайна, низка епічних квестів. Ну і, звичайно ж, друзі, здатні прикрити спину в важкий момент. Одному з гравців, правда, доведеться насилати на інших всякі гидоти і проголошувати мерзотні закляття, але тим цікавіше!

Головне, що відокремлює Descent від інших настолок - це практично повна відсутність пауз і очікувань. Гра надзвичайно динамічна і здатна захопити навіть самих непробивним. Порадує вона і своєю атмосферністю - кожен крок героїв, як і належить, буде важкий, але і нагорода буде співмірна!

Баланс гри на висоті, і за перемогами буде слідувати поразка, а за поразкою - перемога, а значить і результат сценаріїв буде різним, що дозволить зробити кожну нову кампанію максимально цікавою та різноманітною. Про гру не можна забути, поклавши її на полицю після першого бою - в неї цікаво перегравати знову і знову!

Гра, без жодного перебільшення, гідна того, щоб рубатися в неї цілими днями, і, відігравши один який-небудь сценарій, ви вже не зможете зупинитися: Descent затягне вас в свої тенета, змусивши братися за наступний не менш цікавий сценарій, потім ще за один і ще.

Резюме

Descent: Мандри у Темряві - це приголомшлива гра з не менш приголомшливим розмахом, повна епічність бурі заклинань. Вона відрізняється несподівано простими правилами і цікавою механікою. Окремий плюс отримує якісна локалізація, що, безсумнівно, оцінять всі любителі подібного сеттинга!

 • Час гри 90-180
 • Кількість гравців 2-5
 • Вік 14-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фентезі
 • База Базова гра

Комплектация:

–  8 пластиковых фигурок героев
– 31 пластиковая фигурка монстров
– 9 особых кубиков
– 7 пластиковых подставок
– 8 листов героев
– 1 блокнот c листами кампании
– 1 карта кампании
– 84 карты классов
– 34 карты покупок
– 16 карт состояний
– 12 карт поиска
– 6 карт реликвий
– 40 карт Властелина
– 18 карт монстров
– 12 карт адъютантов
– 10 карт дорожных событий
– 4 карты-памятки
– 48 участков поля
– 45 жетонов урона
– 35 жетонов усталости
– 7 дверей
– 16 жетонов героев
– 9 жетонов поиска
– 6 жетонов адъютантов
– 10 жетонов задач
– 8 жетонов селян
– 20 жетонов состояний
– 1 жетон помощника
– Книга правил
– Книга приключений

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Descent. Мандри у темряві. (Descent: Journeys in the Dark), рос

Descent. Мандри у темряві. (Descent: Journeys in the Dark), рос

«Ласкаво просимо, герої», - долинув голос із темного провалу, - «Як шкода, що мені доведеться перервати вашу славну подорож. Ви забралися надто далеко!». І в ту ж мить сотні диявольських потвор обступили героїв. Задзвеніли мечі ...

Yes No
1 інших товарів в цій категорії: