Час змін

В наш час світ змінюється дуже швидко і світова пандемія короновірусу змусила багатьох людей змінити спосіб життя, праці і відпочинку.

Ми також вирішили скористатись енергією змін і сконцентруватись на найважнішому напрямку нашої діяльності - видавництві. Тож ми хочемо спрямувати всю нашу енергію на створення нових ігор, а також на круті локалізації!

Магазин настільних ігор допоміг нам розібратись у внутрішніх процесах дистрібуції, розрібної та оптової торгівлі. Завдяки ньому ми побачили що хочуть користувачі, які ігри і завдяки чому стають популярними і затребуваними. Але магазин потребує дуже багато часу, енергії та інвестицій, щоб залишатись успішним.

Ми прийняли непросте рішення, про закриття магазину і залишитись працювати як видавництво настільних ігор. В зв'язку з цим ми пропонуємо зняжку на всі ігри, які є в наявності на нашому складі - 20%. А також додаткову знижку 5% до знижки клієнта на наші ігри і аксесуари до них. Поспішайте, склад поповнюватись не буде, ми розпродаємо залишки.

Тераформування Марса вирушає на днях з Німеччини і ми орієнтуємось на 5-10 квітня для розсилки ігор, які були передзамовлені.

Також цього тижня ми отримаємо всі матеріали для початку локалізації гри Root, залишайтесь на зв'зяку, щоб не пропустити щось цікаве!

Leave a Reply
* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code