Бестселер Настольная игра Билет на Поезд по Европе (Ticket to Ride Europe) Збільшити для перегляду

Квиток на Поїзд по Європі (Ticket to Ride Europe)

10071

Новий товар

Вашій увазі пропонується новий випуск однієї з кращих настільних ігор Квиток на Поїзд, в якій Ви підете в подорож по Європі! Переваги цієї забави оцінили вже більше 3 мільйонів покупців з різних країн світу!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 516,00 UAH

Англійська назва гри Ticket to Ride Europe перекладається на російську як Квиток на поїзд по Європі, але якщо переводити з оригіналу, то німецькому Zug um Zug найкраще відповідає наше Чух-Чух. На наш погляд, саме така назва якнайкраще передає атмосферу гри. Пам'ятайте, як, будучи дитиною, Ви грали в поїзда і озвучували їх рух за допомогою цього вигуку? Але ж цей простий процес здавався справжньою пригодою, хоча Ви всього лише пересували пластикові паровозики. Вашій увазі пропонується новий випуск однієї з кращих настільних ігор Квиток на Поїзд, в якій Ви підете в подорож по Європі! Переваги цієї забави оцінили вже більше 3 мільйонів покупців з різних країн світу!

Короткий опис

Чим же так приваблює настільна гра Квиток на Поїзд по Європі (Ticket to Ride Europe)? При ознайомленні з правилами виникає сумнів, чи це гра, яку всі так розхвалюють. За що вона була удостоєна нагород і занесена в топ-10 сімейних ігор?

У коробці Ви побачите карту Європи з нанесеними великими містами, серед яких - Москва, Київ, Севастополь, Варшава, Рига та інші. Гра відсилає нас до початку ХХ століття, коли всі ці населені пункти належали Російської імперії. Між містами - різнокольорові колії, які гравці і прокладатимуть. У розпорядженні кожного - 45 вагончиків, які гравцям належить розміщувати на шляхах, оплачуючи їх картами вагонів кольору, відповідної лінії на карті.

Правила дуже прості. У свій хід кожен гравець може зробити якесь одне з чотирьох дій: взяти з колоди 2 карти вагонів, прокласти шлях (розмістити свої вагончики на нанесений на карті шлях), взяти карти маршрутів, що з'єднують різні міста або створити станцію, що дозволяє використовувати шляхи іншого гравця для завершення власних маршрутів.

На перший погляд, все навіть занадто примітивно. Витягай карти, наноси шляхи, а потім викладай на них свої вагончики. Де ж розмах, глибина і хоч якийсь психологічний аспект? Однак, тільки-но почавши грати, Ви відчуєте унікальну атмосферу подорожей початку ХХ століття, яку так майстерно створюють карти старої Європи і акуратні пластикові вагончики. Мабуть, саме ця версія гри сама захоплююча і атмосферна. Незабаром до естетичного задоволення підключаються дух суперництва за шляхи і маршрути, захоплююче почуття творення, азарт і радість після завершення довгого маршруту. Це все в сукупності робить гру такою привабливою для тисяч людей з різних куточків світу і викликає бажання додати Квиток на Поїзд по Європі в свою колекцію сімейних ігор.

Виявляється, не так-то це просто - зібрати потрібну кількість карт вагонів, та ще й маршрути доводиться планувати заздалегідь. Потрібно напружити мізки: можливо, варто почекати і не будувати кілька коротких шляхів, а назбирати на один довгий. Крім того, не можна забувати, що суперники можуть вибирати саме ті шляхи, на які ти вже «поклав око» для своїх маршрутів. І це тільки частина «підводних каменів», про які Ви дізнаєтеся в процесі цієї красивої і захоплюючої гри.

Відео огляд до настільної гри Квиток на Поїзд по Європі (Ticket to Ride Europe)

Якщо вам сподобалася настільна гра Квиток на Поїзд по Європі (Ticket to Ride Europe), то зверніть увагу на гру КОЛОНІЗАТОРИ (THE SETTLERS OF CATAN), це схожа по ігровій механіці гра, яка завоювала безліч нагород і шанувальників по всьому світу, і якщо раптом землі Катана здадуться вам занадто тісними і не такими привітними, то подивіться на гру КОЛОНІЗАТОРИ. ЄВРОПА.

Купити Квиток на Поїзд по Європі (Ticket to Ride Europe) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

  • Час гри 30-60
  • Кількість гравців 2-5
  • Вік 8-18+
  • Мова Мовонезалежна
  • Сеттинг Сучасний світ
  • База Базова гра

Комплектация:

– Игровое поле (карта железных дорог Европы)
– 240 пластиковых вагонов (по 45 каждого цвета: синий, красный, зеленый, черный, желтый + по 3 резервных вагона каждого цвета)
– 162 иллюстрированные карты
– 15 станций
– 5 фишек для подсчета победных очков
– Правила игры
– специальный электронный ключ Days of Wonder для доступа к сайту

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Квиток на Поїзд по Європі (Ticket to Ride Europe)

Квиток на Поїзд по Європі (Ticket to Ride Europe)

Вашій увазі пропонується новий випуск однієї з кращих настільних ігор Квиток на Поїзд, в якій Ви підете в подорож по Європі! Переваги цієї забави оцінили вже більше 3 мільйонів покупців з різних країн світу!

3 інших товарів в цій категорії: