Бестселер Настольная игра Бэнг! Збільшити для перегляду

Бэнг!

10025

Новий товар

Бенг! - це настільна гра, яка точно припаде до душі любителям Дикого Заходу, жанру вестерн і влучним стрільцям! Бенг! це ще і світовий бестселер, який у всьому світі продався тиражем понад 700 тис. примірників і встиг назбирати купу нагород.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 420,00 UAH

Бенг! - це настільна гра, яка точно припадет до душі любителям Дикого Заходу, жанру вестерн і влучним стрільцям! Бенг! це ще і світовий бестселер, який у всьому світі продався тиражем понад 700 тис. примірників і встиг назбирати купу нагород.

Головними дійовими персонажами в грі стануть: шериф зі своїм помічником, бандит і зрадник. Причому зі старту гри відомо лише роль шерифа, тому що він сам відкриває свою карту. Решта учасників вестерна грають із закритими картами.

Кожному гравцеві, звичайно ж, видаються патрони у вигляді жетонів, причому стільки, скільки вказано в правому верхньому кутку його ігрової карти. Шериф не промах, тому у нього буде на один патрон більше інших приватників.

Наступним кроком йде шалений екшн, де вижити зможе не кожен. Гравці набирають карти з колоди і кількість цих карт відповідає кількості патронів-жетонів. Далі йде нерівна боротьба, де зрадник хоче поцупити значок шерифа, а бандити намагаються розправитися з шерифом. Коли всі учасники визначилися з мішенню, то починаються постріли.

Щастить тим, у кого на руках є карта «мімо», від якої кулі рикошетом в сторону. Кожен гравець перевіряє чи дістане до своєї мішені і використовує карту Бенг! для пострілу. Якщо у противника немає карти «мімо», то у нього забирається один жетон. Коли усі жетони закінчуються, гравець виходить з гри. Але є один порятунок ... - «пиво»! Саме цей чарівний еліксир здатний відігнати обійми смерті ;-)

Відео огляд настільної гри Бенг!

Як ви зрозуміли, гра проходить весело і динамічно. Якщо вам сподобалася гра в карти Бенг!, то є ще схожа по ідеї гра КАЛИБР 45, зверніть на неї свою увагу. Купити настільну гру Бенг! за вигідною ціною ви можете тут, в інтернет-магазині Кilogames. Також ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Для замовлення по тел. телефонуйте: (066) 780 - 73 - 71.

  • Час гри 20-60
  • Кількість гравців 4-7
  • Вік 8-18+
  • Мова Російська
  • Сеттинг Ковбої
  • База Базова гра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Бэнг!

Бэнг!

Бенг! - це настільна гра, яка точно припаде до душі любителям Дикого Заходу, жанру вестерн і влучним стрільцям! Бенг! це ще і світовий бестселер, який у всьому світі продався тиражем понад 700 тис. примірників і встиг назбирати купу нагород.

Комплектация:

– 7 ролей
– 16 персонажей
– 80 действий
– 7 персональных игровых полей
– 30 жетонов патронов
– 7 памяток для начинающих игроков
– правила игры

5 інших товарів в цій категорії: