Бестселер Зменшена ціна! Настольная игра Свинтус Збільшити для перегляду

Свинтус

10058

Новий товар

Свинтуса не випадково включили в одну серію з Уно - правила цих двох ігор практично ідентичні. Але все вирішує атмосфера! У порівнянні з підлим, хитрощі і поросячі-колоритним Свинтусом, Уно - сама доброта.

Детальніше

Ціна 158,40 UAH

-20%

198,00 UAH

Звичайно, перебуваючи в офісі потрібно працювати, але як же без перерви на настільну гру, тим більше, якщо вона вважається однією з кращих для офісних буднів. Хоча гра цікава не тільки дорослим, але й дітям.

Короткий опис

Гра Свинтус відноситься до тієї ж серії ігор, що і УНО за рахунок схожості правил. Але якщо порівнювати атмосферу в цих іграх, то Свинтус однозначно лідирує в хитрості та поросячій суті. Компактна коробка з грою таїть в собі величезну кількість подлостей і капостей. У коробці ви знайдете 64 стандартних карти і 48 спеціальних, які діляться на 8 видів: Захрапін, Перехрюк, Хапеж, Тіхохрюн, Хлопкопит і Полісвін. Саме ці герої подбають про те, щоб ви не нудьгували.

Гра починається з перетасовки карт і роздачі кожному гравцеві по 8 штук. Інша колода розміщується на столі сорочкою вгору. Правила прості - в ідеалі гравець повинен позбутися всіх своїх карт, підкинувши їх іншим гравцям. Але позбутися карти ви можете, тільки якщо вона одного кольору або номіналу з картою викладеною суперником. У разі, коли такої карти у вас немає, ви тягнете ще одну, якщо знову промах - пропускаєте хід. Коли ситуація у вас складається саме так, пам'ятайте, що викладаючи свою передостанню карту потрібно вимовити: «Свинтус!», При цьому не забудьте подивитися на інших гравців зверхньо. Інакше доведеться додатково тягнути з колоди три штрафних карти.

Всім керівникам варто відзначити, наскільки подібні карткові ігри допомагають виробити командний дух в колективі і згуртуватися. До того ж, це чудове заняття і в неробочий час, наприклад, на корпоративах. Гра не набридлива і весела!

Відео огляд до настільної гри Свинтус

Резюме

Якщо хочете, щоб ваші трудові будні не були сірими, розбавте їх настільною грою Свинтус. Випустіть пар за допомогою дрібних капостей і продовжуйте працювати ще продуктивніше.

Якщо вам сподобалася настільна гра Свинтус, то зверніть увагу також на гру ТАЄМНЕ ПОСЛАННЯ, вона дуже компактна, швидка і весела, стане для вас приємною знахідкою не один раз.

Купити карткову гру Свинтус або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 20-40
 • Кількість гравців 2-8
 • Вік 5-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комплектация:

- 112 игровых карт
- Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Свинтус

Свинтус

Свинтуса не випадково включили в одну серію з Уно - правила цих двох ігор практично ідентичні. Але все вирішує атмосфера! У порівнянні з підлим, хитрощі і поросячі-колоритним Свинтусом, Уно - сама доброта.

Yes No
5 інших товарів в цій категорії: